Моя фронтальна камера Samsung Galaxy S не працює в додатку для камери, Gtalk або Skype. Як я можу це використовувати?


19

Однією з причин я приніс свій Samsung Galaxy S через те, що у нього передня камера.

Однак я знайшов після придбання:

  • Додаток для камери не може його використовувати
  • Gtalk не підтримує відеодзвінки на android
  • Skype не підтримується (Оновлення: skype оголосив про підтримку, але ще не працює на Galaxy S і є лише голосовим)

Отже, що я можу зробити насправді зі своєю передньою камерою чи просто витрачаю гроші?


Який перевізник? Я помітив у своїй рекламі Sprint, що він забезпечує відеочат без з'єднання Wi-Fi, що є копанням в iphone.
Ред. Т

Я думав, що ти можеш хоча б сфотографувати себе за допомогою передньої камери ..., але не зміг встановити камеру в режимі переднього обличчя для цього.
Ерік Воррінер

Відповіді:


18

Вбудований додаток Camera на Galaxy S може використовувати передню камеру. Це називається "Режим самострілу", і я використовував його один раз або два рази на моєму, найпростіший спосіб сфотографувати вас і свого друга, коли навколо вас немає нікого іншого.

Відкрийте додаток для камери, натисніть квадратний символ у верхньому лівому куті (кнопка режиму), натисніть Self-Shot, посміхніться смішному на екрані!

Оновлення листопада 2010 року : Оновлення офіційного випуску Samsung Froyo змінило спосіб роботи, у верхньому лівому куті екрана камери з’явилася нова піктограма, яка схожа на камеру з обертовими стрілками навколо неї, натисканням цієї кнопки міняється між передньою і задньою камерами. Зображення нової кнопки для обміну між камерами

Дивіться цю таблицю для переліку, які моделі Galaxy S мають передню камеру (та інші відмінності між моделями в асортименті).


Я не можу знайти цей режим "Самострілу". Я бачу "Один постріл", "Посмішка посмішки", "Панорама", "Красуня", "Неперервна", "Вінтаж", "Додайте мене", "Кадр" та "Мультфільм".
GWLlosa

@GWL Page 51 Samsung GT-I9000 Galaxy S вручну samsung.com/download / ... або , якщо ви віддаєте перевагу (розпливчасте) зображення мого телефону , зайняте іншою телефон jard.co.uk/random/IMG00021-20101013-0152. jpg
GAThrawn

Кнопка камери передньою стороною знаходиться у правому верхньому екрані Epic !!!!!

6

Ну, принаймні, я використовував передню камеру для відеодзвінків. Здається, він працює досить добре між телефонами Samsung Galaxy S, ще не пройшов тестування на інших телефонах.


4

Я написав додаток, який використовує передню камеру EVO та Epic. Це нерозумно, але безкоштовно. :-) Перевірте "RealMirror".


Існує додаток, що називається Дзеркало, воно робить те ж саме і безкоштовно.
Barfieldmv

3

qik і fring обидва підтримують відеочат за допомогою цієї камери, але лише для інших користувачів мобільного телефону, які відповідно використовують qik або fring. fring запущена за допомогою скайпу, але це було швидко відключено після плюну між двома компаніями.

На даний момент (жовтень 2010 р.), Схоже, немає способу відеочату з Android на ПК. :(

Оновлення: Існує просочена версія Yahoo IM, яка включає відеочат: http://phandroid.com/2010/10/19/yahoo-video-chat-app-leaked-thanks-to-mytouch-4ghd-rom/

Оновлення (17.12.2010): http://www.oovoo.com/ тепер має клієнта в бета-версії, який дозволить відеочаті на ПК <-> андроїд. Наразі Epic підтримується, але кажуть, що "скоро" для інших телефонів Galaxy S.


Немає версії ПК для бахроми Thats bs man!
Дмитро Лихтен

1

За їх специфікації ЕТА , як розробник буде скористатися камерою. Я був би дуже здивований, якби попередньо встановлений додаток для камери цього не зробив, але справа в тому, що він, безумовно, доступний для зовнішнього світу для того, щоб скористатися, тому це просто питання часу, коли хтось зробить це (якщо нікого немає) поки що).

Якщо у вас є більше грошей, які ви хотіли б витратити, і не можете дочекатися їх використання, я можу написати вам додаток, який знімає фотокамеру приблизно за 500 доларів. :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.