Як оновити прошивку на Samsung Galaxy S без використання Windows?


20

Поки що Samsung випускає оновлення, використовуючи лише своє програмне забезпечення Kies Windows, а не по повітрю, як у решті андроїдного світу.

Чи все-таки є, що користувачі, які не користуються Windows, можуть отримувати ці оновлення?

Відповіді:


4

Я отримаю віртуальну машину і запускаю Windows на цьому для оновлень. Напевно, буде для вас найпростішим, якщо вам не зручно миготіти. Зазвичай ПЗУ для Samsung виходять як пакети Odin (програма, яку Samsung використовує для мигання, я думаю).

На форумі для Galaxy on XDA є багато ресурсів для початку роботи. http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=665

Якщо вищезгадане вам не допоможе, ви можете скористатися спеціальним відновленням. ClockworkMod Recovery щойно оновлено. Виконайте кроки на сторінці http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=734166 . Завдяки цьому ви зможете прошивати оновлення від Samsung, коли спільнота випустить їх як update.zip зі своєї картки sdcard.

Це ПОТРІБНО корінь на вашому пристрої, але, ймовірно, ваше єдине рішення без Windows. Перш ніж почати з цього, сідайте і читайте ресурси на форумі. Спалах неправильної прошивки може пошкодити ваш телефон. Будьте в курсі своєї версії телефону. Наведене вище посібник стосується версії Galaxy S i9000 International.


2
Тому я повинен платити податок на Windows, щоб оновити свій телефон на базі Linux. Ні, дякую.
бродяга

1
Насправді, відновлення ClockworkMod сьогодні стало стабільним. Я оновлю свою посаду.
anders

Я не можу зрозуміти, що таке крок 2 "Відновлення Flash". у пов'язаних інструкціях ClockworkMod означають. Не могли б ви пояснити?
imz - Іван Захарящев

1
@imz - Звичайно! Стара публікація, на яку ви відповіли :) Ви повинні відкрити Odin і у полі PDA обрали файл recovery.tar.md5. Ви повинні отримати новіше відновлення та номери для свого Galaxy S, хоча. Все змінилося за 2 роки. 1.bp.blogspot.com/-PPIbHmU2G4M/UAw2OOtr3mI/AAAAAAAAAes/… .
Андерс

7

Проходячи по посібнику Galaxy S Flash / Root / ADB / ROM на XDA, я щойно помітив це:

  1. Я запускаю Linux / OSX. Чи можу я все-таки прошивати свою прошивку? Чи потрібно мені встановлювати вікна?

Якщо ви працюєте з Linux, вам не потрібно встановлювати Windows. Ви можете або запустити Odin у віртуальній машині, або використати Heimdall від Бенджаміна Добелла. Heimdall працює на Linux в Linux і досяг добре перевіреного стану релізу.

Що приводить нас сюди Heimdall - Прошивка з відкритим вихідним кодом з платформою :

Що таке Heimdall? Heimdall - утиліта з відкритим кодом, що працює на платформі, для прошивки ROM на телефони Samsung Galaxy S.

Як це працює? Heimdall використовує той же протокол, що і Odin, для взаємодії з пристроєм у режимі завантаження. USB-зв’язок у Heimdall підтримується популярною бібліотекою USB з відкритим кодом, libusb-1.0.

На яких платформах працює Heimdall? Linux, OS X та Windows (XP, Vista, 7 тощо)

З якими варіантами Galaxy S був протестований Heimdall? Я протестував Heimdall на Galaxy S GT-I9000 (8 ГБ) з Великобританії та Galaxy S GT-I9000 (16 ГБ) з Австралії. В даний час у мене немає доступу до будь-яких інших пристроїв, з якими можна перевірити, але члени спільноти підтвердили, що він також функціонує правильно для AT&T Captivate.

Сподіваємось, це допоможе нам усім!

Хоча очевидно, що це фактично заміна програмного забезпечення Odin від Samsung, він більше розрахований на людей, які із задоволенням захоплюють свої ПЗУ з різних місць по Інтернету та наближають їх досить користувальницьким способом, на відміну від Kies, який є (повинен бути) в значній мірі підключіть і грайте.


Дуже приємно бачити, що є щось подібне. Після наступного оновлення я спробую це.
СРМ

Виникає додаткова проблема, якщо інший комп'ютер (на якому працює GNU / Linux) є ARM. Тож для прошивки нової ОС на Samsung Galaxy S через кабель USB з іншого комп'ютера мені знадобиться щось на зразок heimdallARM. Це не серед наявних попередньо створених завантажень, тоді доведеться спробувати створити його для ARM ... Чи можливо це?
imz - Іван Захарящев

@imz запускає ОС меншості на апаратному забезпеченні меншин, я думаю, ви, мабуть, закінчите робити багато самостійно, якщо не трапляються інші ентузіасти, які стикаються з тими самими проблемами, що і ви, з таким же точним поєднанням обставин.
GAThrawn

Гаразд, я поставив окреме запитання: чи heimdallможливо отримання ARM? Або результатом моєї роботи, чи чиїсь інших досліджень буде відповідь.
imz - Іван Захарящев

2

Якщо ви можете знайти когось або десь, хто має пряме посилання на оновлення, ви, ймовірно, можете завантажити його на вашу SD-карту за допомогою свого мобільного браузера. Я не впевнений, які ключові комбінації для Galaxy S, щоб дістатися до вашого відновлення, але я впевнений, що за допомогою веб-пошуку ви можете дізнатися, як це зробити. Після відновлення можна оновити оновлення. Я базую все це на тому, як це працює на інших телефонах Android, але насправді не бачив, як це робилося у варіанті Galaxy S. Ви можете спробувати цей сайт для прошивки Samsung: http://www.samfirmware.webs.com/


Цікаво ... Я хотів би дізнатися деталі, я навіть задав конкретне питання щодо цього можливого способу: перевстановлення ОС без навіть USB-кабелю - android.stackexchange.com/q/27765/13117 .
imz - Іван Захарящев
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.