Як називається ця "тінь" і яка мета?


18

Коли ви пересуньте браузер Chrome (або FireFox) в крайній лівий, правий або вгору, ви побачите цю тінь (на користь кращого слова) на кілька секунд, як показано на малюнку

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Як це називається і яка мета? (Не можу Google, оскільки я не знаю, що це :)

Це на Moto X Play, і це не прокрутка желе, про яку повідомляється на деяких останніх телефонах


1
Я бачу, що це відбувається з іншими програмами, такими як Stack Exchange та Nova Launcher. Цікаво, що це явище не проявляється всередині таких «додаткових» додатків, як K-9 Mail, тому я спокушаюсь визначити це як естетичну вигадку в матеріальному дизайні Google.
Продавець масок смерті

Відповіді:9

Як вже було запропоновано, цей графічний "тіньовий" ефект - це колір Edge Glow та його частина дизайну матеріалів від Google.

Після впровадження дизайну матеріалів в Google було представлено багато нових елементів інтерфейсу користувача. Матеріал дизайну базується на взаємодії та русі кольорів та предметів у реальному світі, а не на синтетичному неприродному явищі. Іноді стає безладним, коли ми намагаємось не відставати від своєї матеріальної естетики. Найпопулярніший приклад цього - колір крайового світіння.

Ефект був введений у сендвіч-морозиві (api 14) для Android версії. Його частина естетичної привабливості дизайну Матеріал. Колір світіння краю ListView, RecyclerView, ScrollView і NestedScrollView керується кольором акценту, оголошеним у стилях.

Джерело


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.