Є якісь занепокоєння щодо використання LED-ліхтариків?


12

Мене завжди цікавили додатки для ліхтариків, особливо ті, що використовують світлодіодне освітлення: Чи є ризик скоротити термін експлуатації світлодіодів? Я помітив, що один додаток ("Налаштування") попереджає, що це може "нашкодити вашому телефону" ... що для мене звучить навіть зловісніше, ніж спалення лампочки. Я подумав, що світлодіоди повинні почати довгий термін служби, тому чи потрібно хвилюватися?

Відповіді:


17

Там дійсно хороша нитка дискусії про це на AndroidForums тут .

Коротше кажучи, світлодіоди мають тривалий термін служби (20 к + годин?). Тож турбота насправді не вигоряє світлодіоди (хоча через тривалий період часу вони з часом почнуть втрачати кількість виходу, а їх яскравість зменшиться).

Справжня проблема полягає в тому, щоб не застосовувати надто багато напруги до світлодіода і перегрівати його. Іншою проблемою може стати перегрівання акумулятора (через відведення тепла від зливу батареї від живлення світлодіода).

Коротше кажучи, якщо ви використовуєте світлодіод лише для періодів часу менше півгодини, вам слід добре. Якщо вам потрібно використовувати його довше, займіться справжнім спалахом. :)


Напруга в значній мірі фіксується для даного світлодіода, кількість світла і теплота визначаються струмом через світлодіод.
starblue

@BryanDenny Час для necroQA. Ви згадали "через тривалий проміжок часу ...", будь-яка ідея, як довго?
RockPaperLizard

@rockpaperlizard - це дуже поступовий процес, і ви його дійсно не помітите. Ми говоримо про десятки тисяч годин. Коли лампочка досягне тривалості життя (20 к, 50 к і т. Ч. Годин), вихід, швидше за все, буде приблизно 70% або менше від вихідного (нова лампа).
Брайан Денні

1
@BryanDenny Велике спасибі Чи використовує його як стробу (що миготить і вимикається неодноразово на 30 Гц - 50 ГГц) щось змінюється, чи це насправді краще для світлодіода, оскільки він вимикається в половині часу?
RockPaperLizard

@RockPaperLizard Я не впевнений. Можливо, це буде кращим питанням для сайту обміну стеками електроніки. Я б припустив, що використовувати світло на стробі було б краще, оскільки світлодіод увімкнено менше часу.
Брайан Денні

7

Світлодіоди мають тривалий термін експлуатації (35 К-50 К год, залежно від типу світлодіодів), але проблема полягає в теплі. Світлодіоди призначені для використання як спалаху (ультракоротка тривалість), і, ймовірно, не мають дуже надійних систем управління теплом, якщо вони взагалі є. Кожен телефон буде іншим. Я б сказав, що використовувати його як ліхтарик протягом декількох хвилин вершини, це добре, але крім цього ви ризикуєте перегрітись, який, залежно від типу світлодіода та місця його розташування в телефоні щодо іншого обладнання, може пошкодити світлодіод і, можливо, інші компоненти.


1

Я використовую свій світлодіод для зйомки камери, а також для освітлення, і я роблю це майже кожен день або близько того, і я маю свій телефон (myTouch Slide) вже близько 3 місяців. З цим нічого не сталося. Я думаю, що якщо ти завзятий користувач, то мусиш просто дбати про це зовні.


0

Я спалив кришки свого телефону на двох своїх попередніх телефонах. Імовірно, через ці програми. Я ніколи не використовував ліхтарик безперервно не більше п'яти хвилин.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.