Чи можна встановити мінімальну яскравість автоматичної яскравості?


16

У мене є Samsung Galaxy S2 I9100, і мені стає неприємно, наскільки темний екран йде. Я знаходжу цінність використання автоматичної яскравості, але чи можна обмежити мінімальну або найнижчу точку яскравості? Чи є програма, яка робить це краще, і я повинен просто вимкнути автоматичну яскравість за замовчуванням? Я вважаю за краще рішення, в якому я можу змінити конфігураційний файл над встановленням програми.

Варіант калібрування також може працювати, оскільки питання стає гіршим, коли в умовах слабкого освітлення. Начебто знижує яскравість так, ніби це крок чорної кімнати, коли насправді навколишнє світло зовсім трохи яскравіше.

Оновлення: я подумав, що, можливо, мій випадок Otterbox може заважати, але після деяких основних тестів, здається, це не так.


1
Читаючи це знову, я помітив справді ненавмисний каламбур. Я хотів би, щоб я міг поставити +1 своєму власному питанню.
Vian Esterhuizen

Вибачте, що у мене немає відповіді на вас .... але я хотів додати, що я маю таку ж скаргу. Автоматична яскравість екрана також для мене занадто темна, і я хотів би, щоб на iPod був якийсь налаштований діапазон (від мінімуму до макс.), Як налаштування діапазону гучності, який можна використовувати для автоматичної настройки яскравості на галактиці Samsung S2 / Epic 4G. Якщо хтось знайде виправлення, будь ласка, поділіться - Дякую купу!

Відповіді:


11

Схоже, це можна зробити майже на будь-якому пристрої із застереженням про те, що ваш пристрій має бути вкоріненим, і вам потрібно бути готовим зазирнути у framework-res.apkфайл вашої системи . Ці вказівки надходять від публікації на XDA з модифікацією, призначеною для зниження яскравості, але масштабування в зворотному напрямку зробить її яскравішою:

Ось посібник про те, як виконати цей мод на будь-якому фреймворку-res.apk за допомогою менеджера apk (спасибі за керівництво йде до desean):

 1. Завантажте менеджер APK і розпакуйте кудись
 2. Візьміть Framework-res.apk зі свого телефону в \ system \ Framework \ (наприклад, adb pull) і помістіть його в папку "place-apk-here-for-modding"
 3. Запустіть Script.bat і виберіть варіант 9
 4. Після завершення перейдіть до проектів \ Framework-res.apk \ res \ values ​​\ arrays.xml та відредагуйте свої значення відповідно до першого повідомлення.
 5. Після редагування скомпілюйте apk, використовуючи варіант 11
 6. Qn: це система apk. Відповідь: у
 7. Qn: Окрім підписів, буде .... щонайменше. Відповідь: у
 8. Підказка: У папці диспетчера apk ви знайдете папку збереження ..... виконано, а потім натисніть клавішу Enter у цьому сценарії. Натисніть будь-яку кнопку, щоб продовжити . . . Вам потрібно перейти в папку "Keep" та видалити ресурси.arsc, оскільки arrays.xml були змінені. Після цього ви можете натиснути будь-яку клавішу у вікні менеджера apk.
 9. Після завершення введіть 22 в apk-менеджер і виберіть "unsignedframework-res.apk", ввівши число, яке відповідає йому. Вибравши його, ви повинні побачити в головному вікні apk у верхньому правому куті "Current-App: unsignedframework-res.apk". Тепер натисніть 5, щоб зрівняти apk. Ви знайдете завершений, відредагований apk під place-apk-here-for-modding \ unsignedframework-res.apk. Перейменуйте його назад на Framework-res.apk і adb відправте файл назад у телефон

Файл arrays.xml повинен мати розділ, як показано нижче, якщо ваш пристрій підтримує автоматичну яскравість:

<integer-array name="config_autoBrightnessLcdBacklightValues">
  <item>32</item>
  <item>69</item>
  <item>118</item>
  <item>177</item>
  <item>255</item>
</integer-array>

В основному, значення впорядковуються на основі виявленого світла від датчика, причому верхнє значення - "найменше світло", а нижнє - "найвище світло". Значення відповідають яскравості РКД за шкалою від 1 до 255, при цьому 255 є повною яскравістю. Ви можете, таким чином, масштабувати всі низькі показники освітлення, щоб бути яскравішими, якщо хочете.


1

Альтернативним способом можна зменшити яскравість нижчу від заводської межі. Для цього немає кореневої потреби. Просто встановіть програми "фільтр екрану", наприклад, синє світло або інші в Google.


1
Зауважте, що вони не впливають на яскравість екрана. Екран запалюється настільки, наскільки це можливо, залежно від налаштування яскравості, але оскільки програма фільтра екрана використовує накладення , екран сприймається як тьмяний.
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.