Як я можу видалити стандартний обліковий запис Google на телефоні?


10

Я більше не хочу зв’язувати обліковий запис Google за замовчуванням на своєму телефоні. У мене запущений Nexus One 2.2.1.

Як я можу від’єднати обліковий запис Google?

Відповіді:


6

Налаштуйте новий акаунт gmail (у вас повинен бути асоційований телефон). Далі, у своєму телефоні перейдіть до налаштувань> програми> керуйте програмами> gmail та виберіть "очистити всі дані", зробіть це і для gtalk та google voice, якщо ви їх налаштували. Це повинно запропонувати вам розпочати налаштування облікового запису на телефоні, де ви введете нову інформацію про дію Gmail.


6

Метод, аналогічний тому, про який Метт згадував, працював у версіях для Android до 2.0, все, що вам потрібно було зробити, це натиснути кнопку Очистити дані для програми Google Apps у меню Налаштування-> Програми-> Керування програмами

Починаючи з 2.0 та вдосконалених систем управління обліковими записами, які поставляються разом із цим, цей трюк більше не працює. Наскільки мені відомо (G2, myTouch Slide та G1 з Cyanogenmod 6) тепер потрібен мастер скидання.

Якщо вам потрібно створити резервну інформацію, спробуйте пошукати в appbrain.com інформацію про мої програми , резервне копіювання sms + або резервне копіювання sms або відновлення sms та / або MyBackup Pro


2

Якщо фокус "Очистити всі дані" (як описано Меттом) не працює (це не було з моїм HTC Magic / Android 1.6), ви можете змінити пароль до облікового запису google (з комп’ютера) та перезавантажити телефон. Іноді він запитає інформацію про ваш обліковий запис відразу після завантаження, а іноді вам доведеться отримати доступ до якогось додатка google, наприклад, календаря чи пошти, щоб викликати запитання облікового запису.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.