Змініть власний номер телефону в ICS


20

Я змінив SIM-карту в моєму Galaxy-Nexus-S. Під Settings -> About phone -> Statusще є старий номер телефону , і я не можу керувати , щоб змінити його.

Я бачив цю відповідь застарілою. Параметр меню, Own numbersописаний у відповіді, відсутній у ICS.

Умови навігації можуть називатися по-різному, оскільки я вручну перекладав імена з німецької.


1
То, як мені довелося це зробити в Gingerbread, було поставити SIM-пам’ять у Blackberry, змінити номер там, а потім оновити, коли я повернув SIM-адресу назад у свій Nexus S. (Номер не завжди зберігається на SIM-картці, тож якщо це не так, Android не оновлюватиметься - вам потрібно вручну розповісти про це, що AFAIK не можна робити на ICS / Пряник, отже, метод Blackberry)
TyrantWave

Відповіді:


1

У попередніх версіях Android (моя 2.3.7) ви можете встановити це налаштування в Додаткових настройках дзвінків . В Android 4.0 тут розташований екран додаткових налаштувань дзвінків:

Відкрийте додаток Телефон -> [Меню] -> Установки -> Додаткові установки .

Я ще не підтвердив це на фізичному пристрої.


Дякую за відповідь. На жаль, тут немає можливості змінити номер телефону.

Гаразд, пробач!
ajgarn

@gentmatt Це там для мене.
RR

0

Ви можете редагувати та відображати свій номер телефону у статусі телефону, виконавши кілька простих кроків на цій сторінці. http://www.thepageword.com/2013/03/display-own-phone-number-in-your.html


1
mohit, дякую за посилання. Але коли сторінка за нею зникне, ваша відповідь перестане бути корисною. Ви б заперечували, щоб у відповідь включити короткий уривок цих простих кроків?
Izzy

-1

Потрібно перепрограмувати телефон. Наберіть номер # 786 # на клавіатурі та натисніть подання. Вам може знадобитися MSL, щоб мати можливість змінити номер телефону.


2
"Проблема з підключенням або недійсний код MMI."

@Містер. Мавпа "Невідоме застосування" - це те, що я отримую. Ви впевнені, що наприкінці не повинно бути # additiona?
Boris_yo

-1

Ви спробували просто скинути завод? Здається, у вас новий телефон, правда? Будь-яка опозиція просто протирати і починати по-новому? Я думаю, що це зробить.


Оскільки я отримав ICS 4.0.3 на своєму Nexus S, мені довелося його двічі витерти :)
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.