Де збережено фонове зображення?


26

Ось моя ситуація:

У мене було зображення з веб-сайту, який я встановив як фоновий рисунок всередині браузера. Мені зараз цікаво, де я можу знайти зображення у файловій системі, тому що більше не можу знайти його в Інтернеті. Я вкорінений.


Я не впевнений, чи є там, але ви перевірили /sdcard/downloads/?
Матвій

Ні, його там немає.
Деніз Зоетеман

3
На Jellybean можуть бути зміни: android.stackexchange.com/questions/27692/…
Потік

Я знайшов свою, шукаючи "шпалери" у веб-переглядачі.
Денис

Відповіді:


12

Я не впевнений, що це так само і в старих системах, але в ICS, схоже, це зберігається безпосередньо на /data/data/com.android.settings/files/wallpaper. Я встановив моє з браузера, витягнув цей файл, потім змінив його на .png розширення та віолу - це було зображення, яке я встановив.

Також видається, що цей файл просто перезаписується, коли ви змінюєте шпалери, тому я не бачу способу відновити один раз, коли він буде змінений, якщо ви не маєте копії зображення десь в іншому місці.

Це також виявляється там, де це збережено на CyanogenMod 7, тому можливо, що це "стандартне" місце розташування (звичайно, хороше місце для перевірки, принаймні).


16

Мене роздратувала точно така ж проблема, тому я запрограмував додаток, який автоматично зберігає ваші шпалери та ваші живі шпалери. Це дозволяє легко повернутися до попередніх шпалер. Він називається « Заставка шпалер» від Appdictive, і він безкоштовний у магазині Play. (Для цього не потрібен кореневий доступ.)


2
Працює як шарм.
Фелікс Голдберг

Працює, але не знайде шпалери набори програм музею щодня. Він знаходить лише фон
музею

7

В Android 7.0 він розміщений в /data/system/users/0. Вам доведеться використовувати провідник файлів, щоб перейменувати його у jpg або що б там не було. У папці також розміщені ваші шпалери з блокувальним екраном, так що це плюс.


0

Для цього можна скористатися браузером Root, провідником файлів EE або іншими браузерами кореневої папки. Перейдіть до кореневого шляху за допомогою браузера Root (або програма для пошуку файлів Es), а потім:

data/data/com.cmcm.locker/cache/Volley/dat 

Якщо ви спробуєте відкрити його, він не відкриється. Щоб відкрити його:

  1. Скопіюйте зображення з високим розміром (можливо, більше 80 Кб, оскільки вони отримали якість) та вставте їх у папку, яка не знаходиться у кореневій директорії. (Просто скопіюйте його у папку "Завантаження" або на вашу SD-карту)

  2. Перейменуйте його. Але коли ви це зробите, не забудьте ".jpg" в кінці імені, яке ви вводите. Наприклад, якщо я перейменую його на "Sukkoth.jpg"

  3. Відкрийте його за допомогою Галереї або будь-якого додатка для перегляду зображень.


0

В android 7.1.2 я знайшов їх тут, але вони не мають розширення:

/data/data/com.android.wallpaperbackup/files
шпалери-замок-сцена
шпалери-сцена

і тут, як було запропоновано вище

/ дані / система / користувачі / 0
шпалери
шпалери_блок
шпалери_блок_ориг
шпалери_орига

Розширення зображення можна просто додати до цих файлів.


-1

в Android 9 (мій S10 +) шпалери (блокування та звичайний) зберігаються у:

/storage/emulated/0/Android/data/com.android.systemui/files/backupwallpapers/
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.