Що таке інструмент ODIN?


35

Останнім часом я вчуся про пристрої з вкоріненням / миготінням андроїд і часто натрапляю на веб-сторінки з згадкою про "ODIN".

Зі свого здорового глузду я зрозумів, що це якесь програмне забезпечення Windows GUI, яке допомагає вам у миготі / налаштуваннях Android-пристроїв.

Однак, я занепокоєний тим, що де б це не говорилося, він надається лише як завантажуваний файл .exe з двома файлами. Що викликає занепокоєння щодо надійності цього завантажуваного файлу.

Тож мої запитання - Що таке ОДІН? Що таке канонічний веб-сайт? Це відкритий код? Якщо так, то яка канонічна URL-адреса для сховища?

Відповіді:


27

Odin - це внутрішній інструмент Samsung, який використовується для прошивки мікропрограмного забезпечення на свої пристрої (через режим завантаження, обхід відновлення тощо). Важливо також, що він також має можливість перерозподілити сховище пристрою на основі .pit-файлу, що може врятувати вас від softbrking (коли миготіння йде не так, а відновлення / завантажувач не вдасться). Це не з відкритим кодом, і наскільки мені відомо, вони навмисно не випустили його - просочилося кілька версій. Для чого це варто, я використав версію, розміщену тут без проблем.

Heimdall , однак, є відкритим кодом і дублює функціональність Odin. Крім того, він є надійнішим, окрім того, що він є кросплатформенним (Odin призначений лише для Windows).

Здається, обидва інструменти найкраще працюють із пристроями Galaxy S, тому якщо ви використовуєте інший пристрій, ви, мабуть, хочете переконатися, що хтось інший спробував це та досяг успіху. Ще одна примітка полягає в тому, що вони використовують .tar пакети, розкладені інакше, ніж звичайний формат update.zip, використовуваний для відновлення та OTA, тому вам потрібно отримати належний пакет, щоб він працював.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.