Який відсоток пристроїв Android працює на архітектурі x86?


25

Це питання може бути зайвим або можливим дублікатом, але я використовую бібліотеку NDK, яка працює лише на пристроях ARM. Чи є спосіб я дізнатися, який відсоток пристроїв Android може підтримувати моє додаток на основі архітектури процесора так само, як ці статистичні дані щодо версій платформ Android ?


1
Особиста думка полягає в тому, що ви можете просто проігнорувати це - Intel зовсім недавно перестала виробляти Atom і навіть останній ген. Atom не включає SKU для телефонів; серед минулих пристроїв x86 лише Zenfone 2 отримав помітну силу.
Енді Ян

Це має багато сенсу, дякую! Будь ласка, опублікуйте це як відповідь, щоб я міг прийняти це :)
Шрі

Сайт відмовляє публікувати відповіді на основі думки - я просто перелічу факти.
Енді Ян

Відповіді:


15

Оскільки в кінцевому підсумку ви вирішуєте, чи x86 все-таки гідний витратити зусилля на підтримку, я перелічу тут кілька фактів про x86 для пристроїв Android:

 • Intel вирішила припинити лінію Atom для телефонів / планшетів .
 • Останнє покоління портативних Atom - серій x3, x5 та x7 - у кращому разі обладнано на китайських планшетах Android нижнього класу. Деякі оснащені можливостями телефону / даних (на основі x3-C3230RK ). Незважаючи на те, жоден не потрапляв на основні пристрої, зокрема телефони.
 • Останнім популярним пристроєм x86 для Android став Zenfone 2 ASUS, випущений у березні 2015 року, і навіть його наступні варіанти перейшли на Snapdragon 410/615 Qualcomm, частково через проблеми сумісності Android на x86 тоді.
 • Spreadtrum має партнерство з Intel і щойно оголосив SC9861G-IA в березні 2017 року / SC9853I в серпні 2017 року. Однак це ще не принесло успіху на споживчих пристроях, і зважаючи на зосередженість Spreadtrum на пристроях низького класу для ринків, що розвиваються, цей SoC, ймовірно, не дасть багато x86 на Android багато значення.

РЕДАКТУВАННЯ: Перший пристрій, що використовує вищевказані SoCS Spreadtrum, Leagoo T5c, зараз продається . Leagoo - невелика фірма з Китаю, і пристрій в основному орієнтований на Індію, не кажучи вже про інший варіант того ж пристрою (T5) із звичайним SoC, продається одночасно, тому це не змінює припущення вище, ніж вона залишиться непопулярною.


2
Це по суті означає, що там не так багато пристроїв, які не базуються на ARM. Отже, я думаю, що моя програма підтримуватиме більшу частину безлічі пристроїв Android. Спасибі!
sri

@iBug Те саме тут (я фактично володів 2, продав один з них). Проблеми з драйверами іноді викликають біль у використанні Windows, не кажучи вже про Android.
Енді Ян

Проблема з драйвером @AndyYan? Немає проблем, якщо вимкнути автоматичне оновлення драйверів у WU
iBug

@iBug Nah - деякі драйвери люблять сенсорну панель і час від часу дисплей несправно працюють, і вони потребують перевстановлення. Не викликано оновленнями драйверів авто.
Енді Ян

1
OTOH, вам може знадобитися підтримка x86 та інші налаштування для запуску програми на Chromebook .
Алекс Кон

23

Я закінчився цим висновком після багато пошуків.

Корисна інформація в статистиці Unity .

 • ARMv7: 98,1%

 • Intel x86: 1,7%

Однак я не був задоволений, тому перевірив це з багатьох ресурсів.

Відповідно до Android Documentation .

в 16 р. армеабі була застаріла. Видалено у r17. Немає твердого плаву.

і

Історично NDK підтримував 32-бітні та 64-бітні MIPS, але підтримку було видалено в NDK r17.

Літній після багато пошуків

 • милі (застарілий)
 • mips64 (застарілий)
 • армеабі (застарілий)
 • Armeabi-v7a ( необхідна  - найпопулярніша архітектура нині)
 • arm64-v8a ( потрібно  - новіша версія Armeabi-v7a)
 • x86 (необов’язково, дуже обмежена кількість пристроїв, як-от Asus Zenfone 2, емулятор Genymotion / Android)
 • x86_64 (необов’язково, дуже обмежена кількість пристроїв, як-от Asus Zenfone 2, емулятор Genymotion / Android)

Я також повинен зазначити, що ChromeBook використовує процесори x86та x86_64архітектуру Intel . (Додайте ці архіви лише тоді, коли ви підтримуєте ChromeBook)

Висновок

Якщо ви підтримуєте додаток armeabi-v7aта arm64-v8aархітектуру, оскільки вони мають близько 99% пристроїв Android.

Важлива пропозиція

Ви турбуєтесь про розмір програми (вам слід), ви повинні розділити apk на кілька abi. Android студія та магазин ігор підтримують завантаження декількох apk , так що у додатку є лише 1 архітектура ndk-файлів.

Так що це буде набагато ефективніше для створення декількох apk.

Важливі посилання


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.