Мій телефон щойно вкрали годину або близько того. Чи є варіанти відстеження?


27

Я усвідомлюю, що це дальний постріл, але мій телефон був загублений або вкрадений кілька годин тому.

На той момент, коли він був викрадений, у мене не було встановлено жодних спеціальних програм, щоб відстежувати його чи стирати дані. Отже ... мій поганий. Я сподіваюсь, що у мене блокування шаблону принаймні заважатиме комусь отримати доступ до моїх даних.

Моє запитання: чи є у мене якісь варіанти відстеження чи стирання даних після факту? (Мені більше цікаво відстеження.)

Примітка. Я читав подібні запитання, але якщо я не помиляюся, усі вони вирішують питання щодо підготовки, перш ніж втратити телефон. Я запитую про резервні варіанти після втрати телефону.


2
Дивіться також Чи є спосіб стерти особисту інформацію з мого телефону, яка вже була викрадена? яка охоплює відстеження телефону, а також витирання
GAThrawn

6
Настійно рекомендую змінити пароль свого облікового запису Google. Мовляв, зараз.
offby1

3
це не просто зміна паролів облікових записів ... ви повинні явно від’єднати пристрій від певних облікових записів. Dropbox - один з таких, як і твіттер
geocoin

Якщо ви змінили свій пароль перед віддаленою установкою плану B, я сумніваюся, що план B може бути встановлений віддалено через помилку автентифікації.
ІсмаїлС

@iSid: Добре зазначити, хоча в цьому випадку я встановив і спробував виконати план B перед тим, як змінити пароль Google.
Питання

Відповіді:


33

Ви можете встановити План B віддалено на свій телефон через веб-інтерфейс Market. План B був зроблений саме для цього, щоб отримати місцезнаходження вашого телефону ПІСЛЯ його вкраденого.


Чи існує альтернатива, яка працює на Galaxy Pad Galaxy Tab 10.1v GT-P7100?
rubo77

Ну я бачу: Android Lost
rubo77

3
На жаль, план B працює лише з 2.0 - 2.3 версіями Android.
hims056

5

Android Lost - ще одна програма, яку можна встановити після того, як телефон викрали.

Цитата за посиланням:

Попередня інсталяція не потрібна
Ви не встановили AndroidLost на своєму телефоні? Без проблем! Ви можете натиснути додаток AndroidLost на свій телефон з google market та ініціювати з'єднання з серверами googles, надіславши на свій телефон SMS із повідомленням "зареєструвати androidlost".


Станом на 2014 рік і, можливо, якусь версію Android, я не думаю, що це зараз можливо через необхідність відправити SMS або зареєструвати телефон, запустивши додаток (що потрібно робити людині, яка володіє телефоном) - групи .google.com / forum / #! msg / androidlost / Vo5_F0wF_do /…
Crowie

3

Тут же ситуація. Однак якщо ви змінили пароль свого облікового запису перед тим, як встановити План B, а телефон вимкнено, у вас все ще є можливість встановити цю програму та відстежити її, принаймні, вона працювала для мене після її зміни.


3

Я здивований, що ніхто не запропонував зайти до менеджера ігрових магазинів / пристроїв та використовувати вбудовані інструменти для блокування та стирання відповідного пристрою. Перейдіть сюди: https://www.google.com/android/devicemanager?hl=uk&u=0


2

Хто його вкрав, мабуть, його вимкнули. Ви, ймовірно, повинні зателефонувати своєму оператору, якщо ви знаєте IMEI.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.