зарядка від розетки або комп’ютера? щоб заощадити термін служби акумулятора


15

Я зрозумів, що зарядка мого HTC Desire (Android 2.1) займає більше часу, якщо його підключити до комп'ютера порівняно з розеткою.

Чи має значення, який метод я використовую для зарядки з точки зору часу роботи акумулятора?


Мені було б цікаво, чи є вплив на термін служби акумулятора на основі зарядки одним методом над іншим. Будь-які пропозиції чи посилання?
mfg

Відповіді:


20

Ні, акумулятору неважливо, як він заряджався з точки зору заданого заряду. При використанні ПК це займе більше часу, оскільки воно стає менше струму від ПК, ніж зарядний пристрій змінного струму.

Ось пост на форумах для Android, який говорить про те, що струм, що надходить з ПК, значно менше, ніж зарядний пристрій змінного струму. У форумі розміщено список 100mA або 500mA для USB-порту ПК проти 1000mA від зарядного пристрою змінного струму; ці цифри можуть бути відключені, але справа правильна. Я також виявив це щодо того ж явища з iPhone 4.

Тож використання зарядного пристрою змінного струму - лише питання, хочете ви швидше заряджати телефон чи ні.


Ласкаво просимо. Це було гарним питанням, деякі люди можуть використовувати зарядний пристрій змінного струму, якщо це трохи швидше, хоча використання ПК в рази зручніше.
gary

2
Я не впевнений, що це правильно. Швидше заряджаючий буде генерувати більше тепла, що впливає на час автономної роботи, як і на зарядку під час використання.
Матвій

Я повністю згоден на @MatthewRead У мене був подібний досвід з моєю галактикою Samsung. Раніше я заряджався від свого ПК, а моя дружина використовувала для зарядки її телефону від прямого адаптера змінного струму. Адаптер змінного струму - 1000 мА. Через рік мій акумулятор працює довше, ніж у нього. Ми обидва користуємось одними і тими ж телефонами, і наше використання подібне. ми можемо врахувати той факт, що жінки багато говорять ... навіть тоді її телефон виснажується за 4 години до мого.
Клін Дільва
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.