Як визначити причину випадкових перезавантажень пристроїв?


30

Роздратований попереднім ПЗУ, я подумав, що я встановлю ICS на свій SGS2 (поки не вийде CM9). Але, на жаль, зараз він перезавантажується кілька разів на день без будь-якої реальної причини. Пристрій просто лежить там на столі, нічого не робить і раз у раз вмикається екран, і я можу спостерігати за його перезавантаженням.

Отже, як би я почав аналізувати це питання? Очевидно, я міг би спробувати прошивати різні ПЗУ як божевільний чоловік, поки проблема не вирішиться сама собою, але я вважаю за краще більш розумний підхід.

Відповіді:


6

Ви можете встановити Android SDK та використовувати DDMS для контролю лог-котів. Справа з logcat, вона очищається, коли пристрій перезавантажується, але ви, можливо, зможете отримати уявлення про те, що відбувається з ладу, якщо ви стежите за цим, перш ніж він перезавантажиться.

Ви, ймовірно, також можете знайти неофіційні сонечко CM9 для Galaxy S2, але я не впевнений, які проблеми все ще існують для цього пристрою.


Наскільки мені відомо, це нинішні проблеми альфа-CM9: teamhacksung.org/wiki/index.php/…
Der Hochstapler

14

У мене була подібна проблема випадкового перезавантаження, і після одного такого перезавантаження я підключив телефон до свого ноутбука і побіг на ньому "adb bugreport". Я дістав те, що виглядало як корисна інформація, і приєднав його до помилки. Тому я думаю, що принаймні деяка інформація журналу пережила перезавантаження.

Ось помилка, btw: http://code.google.com/p/android/isissue/detail?id=24118


О, вау, це генерує ТОН виходу. Я запуститиму його знову після наступної перезавантаження та побачу, що воно випливає.
Der Hochstapler

Я божеволіла, намагаючись з'ясувати випадкове перезавантаження на одному з моїх тестових телефонів. Я не ОП, але це надзвичайно корисно, дякую за публікацію!
Емі

1
Моя відповідь - три роки. З тих пір Android отримав вбудований спосіб подання (на що я вважаю,) звітів про аварії: Settings/ About phone/ Send feedback about this device. Я багато разів використовував це на Android 5.0, і коли з'явився 5.1, я отримав невеличку відмітку від Google про те, що "дякую, що допомогли нам зробити 5.1 стабільнішими" ... і він не перезавантажився з моменту оновлення до 5.1!
offby1

7

Перше, що я спробую зробити - це відновити журнали помилок через ADB та / або скинути звалища.

Отримання журналів є складним, оскільки кеш журналу видаляється при перезавантаженні. Якщо телефон перезавантажується, навіть сидячи на зарядному пристрої, намагайтеся adb logcatпостійно працювати (вам потрібні драйвери Android SDK та USB, встановлені та налаштовані на вашому ПК.) Коли телефон перезавантажиться, подивіться на останні кілька сторінок у вікні командного рядка, щоб виявити будь-які помилки або відхилення.

Якщо ви не можете відтворити перезавантаження під час підключення телефону до USB, я пропоную встановити додаток на зразок aLogcat та налаштувати його для запису журналів на SD-карту з інтервалом. Сподіваємось, вам пощастить і таким чином вловите помилки.

Ви також можете спробувати витягнути звалища за допомогою наступних команд:

su  
cat /proc/last_kmsg > /mnt/sdcard/last_kmsg

Слід створити на SD-карті файл з назвою "last_kmsg", який містить кілька останніх повідомлень про налагодження з ядра. Відкрийте його будь-яким текстовим редактором і побачите, чи з’являється щось очевидне.


2
Або я неправильно використовую оболонку ADB, або /proc/last_kmsgне існує на моєму телефоні.
Der Hochstapler

@OliverSalzburg подивитися на stackoverflow.com/a/10525021/529977 /data/dontpanic
childno͡.de

3

Ви можете спробувати aLogrec, і якщо вам це подобається, пожертвуйте версію. Написаний тим же програмістом, що написав aLogcat, він постійно записує журнал (logcat) на вашу SD-карту. Я не перевіряв його на те, як він реагує на перезапуск від аварії, але я перевірив вручну перезапуск, і записаний журнал пережив перезапуск і міг бачити послідовність відключення, що реєструється. Один з недоліків - журнал не включає часові позначки.

Мій T-mobile S II зазнав аварії (перезавантаження) при використанні основних функцій - закінчення дзвінка (один раз), фотографування (один раз) або використання навігації (3 рази). Я модернізував з ICS 4.0.3 до 4.0.4. Поки це було добре. Мені б хотілося, щоб я знав про aLogrec під час цих перезавантажень.


нібито не працює в 4.x згідно з відгуками
endolith

1
Logcat Extreme працює в 4.x. play.google.com/store/apps/details?id=scd.lcex&hl=uk
endolith

1

У мене була така ж проблема, але за кілька хвилин вона мені давала щоразу, коли я експериментувала і виявила, що вона припиняється, якщо я перейшов до оновлення мережі в налаштуваннях, хоча оновлення не доступне. Зараз це працює, але мені прикро потрібно робити це кожен раз.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.