Що вимірює датчик тиску?


Відповіді:


5

Деякі пристрої, такі як Motorola Xoom , Sony Ericsson Xperia Active та Galaxy Nexus, мають вбудований датчик тиску повітря, який вимірює барометричний тиск повітря. У мене на моєму Xoom встановлено додаток Barometer HD, яке, здається, дає приблизно таке ж читання, як і мій електронний барометр Suunto.

Підтримка датчика тиску барометра (та іншого навколишнього середовища) була додана в Android 2.3. Щоб слідкувати за тенденцією підключення до відповідного ресурсу розробника, я вважаю, що це датчик TYPE_PRESSURE .

Дивіться також пов’язане питання щодо StackOverflow щодо пристроїв Android із датчиком тиску , і ця стаття Gizmodo щодо деяких можливих застосувань для барометра, яка включає допомогу пристрою обчислювати вашу висоту в додатках GPS .

Інженер Android Ден Моррілл написав публікацію в Google+, пояснивши, чому у Galaxy Nexus всередині був барометр :

Я бачив багато сіна, виготовленого з приводу барометра в Galaxy Nexus. Ось худий; це насправді не так драматично чи дивно, як думають люди.

Основна мета барометра - це (принаймні, мені сказали) зробити швидкісні GPS-локатори. Замикання на GPS передбачає чисельне вирішення 4-мірного набору лінійних рівнянь - 3 виміри в просторі та в часі. (Так, ви отримуєте точний час безкоштовно, якщо увімкніть GPS.) Через те, як працює GPS, це може зайняти кілька хвилин.

Це відбувається набагато швидше, якщо ви вже маєте оцінку свого місцезнаходження. Ось чому послуги "aGPS" (допоміжний GPS) настільки популярні: починаючи з грубої фіксації координат на рівні міста через щось на зразок розташування мережі стільникових веж, ви можете зменшити кількість математики, яку потрібно зробити, щоб заблокувати. Ось тут заходить барометр.

3 розміри в просторі - це широта, довгота ... і висота. Барометр дає вам обґрунтовану оцінку висоти першого розрізу. Це дає вам трохи ноги вгору по одному з вимірів - особливо в поєднанні з "2D" aGPS - що може сприяти прискоренню блокування в цілому.

Тепер, звичайно, барометр також можна використовувати для таких речей, як, наприклад, визначення атмосферного тиску (хоча я не впевнений, що це дійсно погода.) Але головна причина у вашому телефоні - допомога з GPS.


0

Він вимірює тиск пальцем на сенсорний екран.

Джерело: http://developer.android.com/reference/android/view/MotionEvent.html#getPressure(int)


Чому ви вважаєте, що датчик тиску робить те саме, що і функція getPressure (int)? Тим більше, що датчик не приймає int для отримання конкретного місця.
Крістіан

1
Так, якщо ми хочемо отримати педантичність, у вас може бути довільний датчик тиску, який відчуває що-небудь і розширює android.hardware.Sensor. Зрештою, 99,999% пристроїв там забезпечують показання тиску для тиску пальця на сенсорний екран.
Рохан Сінгх
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.