Як встановити мережеві акції SMB / CIFS на пристрої Android?


18

У мене є вкорінений андроїд пристрій, який працює на пряники. Мені було цікаво, чи є спосіб монтувати мої Windows CIFS (загальні файлові системи Інтернет) на моєму пристрої Android через WiFi.

Чи потрібно мати ядро, яке підтримує протокол CIFS для монтажу?

Відповіді:


9

Ви повинні мати коріння та мати модуль ядра для підтримки cifs. якщо у вас є Froyo, вам також знадобиться модуль ядра slow-work.ko.

Коли ви їх отримаєте, ви можете використовувати (безсоромний штекер) програму Mount Manager , вона може автоматично завантажувати модулі для вас та безліч функцій, доступних для автоматичного монтажу при підключенні до wifi та інших речей. Він дуже схожий на Cifs Manager, але має більш надійну систему для завантаження модулів, підтримує декілька модулів і підтримує те, що він є плагіном для локалі / задачі (платна версія).


У мене на пристрої працює андроїд 2.3 і cifs.ko модуль. Спасибі. BTW, що таке повільна робота.ko?
VVK

повільна робота - для ядер Froyo. він містить деякі речі, яких не вистачає в ядрі, щоб дозволити підтримку cifs. Я не на 100% впевнений, що, але я знаю, якщо у вас є пристрій froyo (2.2), тоді вам потрібен цей модуль разом із cifs.ko
Ryan Conrad

2
з останнім оновленням з 2011 року це підтримує навіть Android 4 або 5?
Тобіас Кіенцлер

4
Маунт-менеджер більше не доступний
Хікарі

4
Якась альтернатива Mount Manager або CIFSManager на даний момент доступна?
Бен Морду

1

завантажити файловий менеджер es. додайте до нього спільну папку, скануючи ур-мережу. Вбудований відеоплеєр навіть може покласти ярлик на робочий стіл. Я розумію переваги того, що ти робиш. це робить роботу без компіляції та встановлення модів.: edit: працює лише з потоковими форматами файлів. копіює файл інакше


2
ES не може змонтувати мережеві спільні мережі, але це хороша альтернатива.
Дан Хулм
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.