Як передавати аудіо з ПК на пристрій Android через Bluetooth


34

У мене вбудований Android-пристрій під керуванням Android 2.3 Пряник та ПК (з Bluetooth dongle) під управлінням Windows 7.

Мій мобільний телефон має Bluetooth з підтримкою A2DP. Я хочу вивести аудіо (не тільки музику) свого ПК на свій Android-пристрій через Bluetooth. тобто я хочу, щоб мій пристрій Android працював як аудіо вихідний пристрій (як гарнітура) для мого ПК.

Як це зробити?


Я правильно зрозумів, ви хочете, щоб музика з ПК відтворювалася на Android?
Секко

@Secko: Правильно. Його аудіо, а не лише музика
VVK

Відповіді:


13

Dev0 і привіт правильні - ні, ви не можете підключитися, використовуючи свій пристрій Android як раковину A2DP з огляду на стандартний стек Bluetooth Bluetooth. Користувач стека Overflow Dennis Mathews пояснює, чому :

Можливо, ви не зможете [створити з'єднання A2DP] вручну між двома телефонами, тому що для передачі одного пристрою потрібно бути раковиною A2DP та іншим джерелом A2DP; телефони, як правило, є лише джерелами пристроїв (джерело потоку, який може передавати потоки пристроїв), раковини - це гарнітура або колонки Bluetooth.

Він та ОП коротко обговорюють варіанти заміни стека, але їхня розмова вмирає без конкретної відповіді ... як здається, кілька інших подібних питань у мережі. Користувач XDA zelendel, взагалі, не дуже сподівається на це питання - на запитання, чи можна замінити стек Bluetooth, він відповів:

Проста відповідь - ні. Ви можете спробувати rom на основі CM, який надає вам ці параметри, але стеки не можуть бути замінені через проблеми з драйверами. Це дай і бери. За замовчуванням має кращу силу та дальність, але не вистачає декількох непотрібних варіантів (PO), тоді як CM використовує стек Bluz, який дає вам можливість, але ви втрачаєте деяку силу та діапазон сигналу BT.

Вибачте, мені здається, вам не пощастило.


7

Це неможливо через Bluetooth на Android, лише з телефону на ПК, не з ПК на телефон ... Але ось деякі рішення, якими ви можете скористатися:


Найпростіший спосіб зробити це за допомогою цього додатка: https://market.android.com/details?id=com.georgie.SoundWireFree&rdid=com.georgie.SoundWireFree&rdot=1&pli=1


Інший спосіб зробити це - використовувати віддалений плеєр, який використовує ваш wifi або 3g для дистанційного керування ПК, а також надсилає високоякісні аудіо та відео на ваш телефон, але якщо ви на 3g, він може використовувати багато даних, так що може дорожче ...


Наступне - використовувати додаток AirBubble та Airfoil для передачі аудіо з ПК на пристрій Android

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1051623

http://www.rogueamoeba.com/airfoil/windows/


Сподіваюся, ви знайшли це корисним ...


Чудово! SoundWire дуже корисний для ноутбука Linux. Перейдіть на georgielabs.net
Освітлювач

2

Як каже dev0, через Bluetooth це неможливо. Потрібно передати його через з'єднання Wi-Fi.


Якщо є можливість підключити Bluetooth-гарнітуру до ПК, то в режимі гарнітури повинен бути якийсь спосіб підключити мій пристрій Android до ПК. Неможливо, звичайно, не є відповіддю на моє запитання.
ВВК

3
"Неможливо" - це правдива відповідь, якщо вона правильна, як я вважаю, це в цьому випадку (або, менш кажучи, можна сказати, що бар'єр на шляху до досягнення того, що ви хочете, є надмірно високим). Чи це відповідь, яку ви хочете почути, залежить від вас.
Містер Бастер

2

Я написав спікер WiFi, який робить те, що роблять SoundWire та AirFoil; хіба що це робить краще. Я впевнено кажу, що це найкращий додаток для ПК на телефон зараз. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, є графічний еквалайзер, звук стиснення звуку та деякі налаштування GUI.

Ви навіть можете вибрати, який аудіоформат ви хочете. Підтримуються всі стандартні формати від 44,1 кГц до 8 кГц. І його низька затримка. 50мс-200мс.

Я закінчив з безсоромною пробкою. Тепер переходьте це перевірити!


1
Гей, чи можна його використовувати з Mac OSX?
alanjds

Посилання було б корисним ...
beppe9000

Сервер призначений лише для Windows: pixelatedmind.com/wifispeakers Це клієнт Android: play.google.com/store/apps/details?id=pixelface.android.audio
kossmoboleat


0

Я знайшов техніку цього розробника https://stackoverflow.com/questions/15557933/receive-audio-via-bluetooth-in-android, щоб досягти цього, хоча він каже, що це не можна зробити з додатком. Я не розробник, але якщо це працює, можливо, хтось може знайти вирішення, яке могло б дозволити додатку здійснити необхідні зміни хоча б на вкоріненому телефоні.

Я думаю, що цілком зрозуміло, чому ця функція недоступна, це просто інший спосіб зупинити нас, копіюючи захищені авторським правом матеріали, хоча існує ще маса способів зробити це, що насправді зручніше, ніж потокове.


0

SoundIt робить саме це, але через wifi. https://chrome.google.com/webstore/detail/soundit/jpmlghikapcebilgkglhelbdipdibmgd

Це дозволяє передавати звуковий сигнал вашого ПК на будь-який веб-браузер, щоб ви могли передавати на будь-який телефон або навіть інший ПК. Ви можете одночасно передавати потокове передачу на кілька пристроїв і віддалено контролювати вихідний обсяг кожного пристрою.


0

Існують також зусилля для створення Android аудіо рецептора для протоколу VBAN від компанії VB-Audio. Після того, як він виходить, це найкраще, що ви можете взяти на руки з затримкою.


2017-03: Випущено рецептор VBAN для Android . Однак він використовує UDP, а не Bluetooth.


0

Від https://android.stackexchange.com/posts/173101/edit вам потрібен Bluetooth-передавач для телевізора.

Ось приклад: аудіопередавач Bluetooth

(Це розроблено для роботи з навушниками Bluetooth)

Ось додаток для Android, який перетворить ваш телефон у аудіоприймач Wi-Fi (таким чином, якщо аудіо передається до правильного IP-адреси, ваш телефон буде відтворювати його як динамік): https://play.google.com/store/apps /details?id=pixelface.android.audio&hl=uk

Тоді все, що вам потрібно, це підключити навушники, і ви налаштовані.


0

Ви можете приєднати пристрій Bluetooth-приймача до свого телефону, доступного в Amazon

http://amzn.in/2k4stt2 таким чином ваш телефон отримає аудіо Bluetooth

Тепер, якщо ви хочете підключити і навушники, і цей пристрій, приєднайте роз'єм для аудіороз'єму. Це моя пропозиція.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.