Вкрадений телефон: чи достатньо змінити пароль GMail?


22

Сьогодні вкрали мій телефон Galaxy. Звичайно, я заблокував свою SIM-карту і змінив пароль на GMail (і пішов до міліції), але цього достатньо? Чи може людина, яка вкрала мій телефон, все ж увійшла на мій ринок і завантажити речі? Не впевнений, у чому справа у цьому, і я справді боюся від того, наскільки ця людина могла зробити з моїм телефоном.

Також про оплату: я ніколи не купував жодної програми (завантажував лише безкоштовні). Як працює цей платіж? Це також заблоковано, якщо ваша SIM-карта заблокована?

І чи є спосіб видалити обліковий запис "Мій ринок"?3
Слід також розглянути налаштування двофакторної аутентифікації. Цим ви керуєте тим, що отримуєте доступ до ваших облікових записів Google (комп’ютери, пристрої, веб-сайти) та можете відкликати доступ одним натисканням посилання. support.google.com/accounts/bin/…
Ділан Яга

Відповіді:0

Окрім зміни пароля, вам слід зайти на ринок в Інтернеті та "деактивувати пристрій".


2
Ніколи не було жодного способу зробити це на веб-сайті ринку. Ви можете приховати пристрої з меню, але ви не можете їх видалити зі свого облікового запису, якщо це не змінилося зовсім недавно.
eldarerathis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.