Chrome 65 не дозволяє знімати знімки екрана в режимі анонімного перегляду


16

Здається, що в Chrome для Android версії 65 була представлена ​​"функція", яка не дозволяє робити знімок екрана в режимі інкогніто.

При спробі зробити знімок екрана Android тепер покаже сповіщення про те, що "Зйомка екрана заборонена додатком чи вашою організацією".

   /**
   * Sets the attributes flags to secure if there is an incognito tab visible.
   */
  @VisibleForTesting
  void updateIncognitoState() {
    WindowManager.LayoutParams attributes = mWindow.getAttributes();
    boolean currentSecureState = (attributes.flags & WindowManager.LayoutParams.FLAG_SECURE)
        == WindowManager.LayoutParams.FLAG_SECURE;
    boolean expectedSecureState = isShowingIncognito();
    if (currentSecureState == expectedSecureState) return;

    if (expectedSecureState) {
      mWindow.addFlags(WindowManager.LayoutParams.FLAG_SECURE);
    } else {
      mWindow.clearFlags(WindowManager.LayoutParams.FLAG_SECURE);
    }
  }

Джерело: хром / андроїд / java / src / org / хром / хром / браузер / інкогніто / IncognitoTabSnapshotController.java

Це нав'язуючі правила, які ви можете розраховувати мати у корпоративній середовищі на особистому телефоні.

Користувацький інтерфейс операційної системи повинен чітко пояснювати, коли і як інші програми записують екран. Як розробник програми, мені не слід заважати уникати екранізації екрана. Порушення цієї функції порушує найменший загальний знаменник спільного використання даних: Зйомка екрана. Одна з причин зробити скріншот - це лише те, що програма не має належної функції експорту даних.

Джерело: Обговорення НН

введіть тут опис зображення

Чи є спосіб відключити та запобігти такій поведінці?


1
Це найдивніша річ! Якщо вони хочуть вимкнути скріншоти, чому тільки в режимі інкагніто !? Я сподіваюся, що вони цього не роблять у звичайному режимі ... Повідомлю вас, якщо знайду вирішення.
aBochur

Це може бути пов’язано з політикою адміністратора пристрою (якщо ви працюєте на корпоративному пристрої або дозволено вашій компанії в якості адміністратора пристрою). Це почалося з оновлення браузера?
Вершник


3
Я вражений тим, що вони припускали, що вони викрали мій пристрій і відключили основну, поза коробкою функцію Android. Це схоже на відключення Wi-Fi для моєї безпеки. Невже для цього немає відмови? Я на пристрої, який не може бути вкоріненим, щоб встановити власні модулі ядра.
ійрін

Така поведінка настільки смішна, що я перейшов на Firefox.
Педро А

Відповіді:


6

Здається, це побічний ефект, який приховує вкладки анонімного перегляду зі списку останніх додатків , який призначений як функція конфіденційності.

Вони також додали --enable-incognito-snapshots-in-android-recentsперемикач, щоб змінити таку поведінку, але, на жаль, це непросто передати на Android, і немає запису chrome://flags. Я не знайшов, щоб хтось просив спосіб зробити його (легко) необов'язковим; Я пропоную подати звіт про помилку щодо побічного ефекту, що блокує скріншот; цей вимикач повинен бути принаймні виставлений як прапор.


Це не є побічним ефектом, реалізація була в Канарі місяці тому і приземлилася стабільно 65. Наскільки я знаю, немає зусиль для виправлення такої поведінки.
Matija Grcic

1
@MatijaGrcic Я не думаю, що існує спосіб заблокувати її появу у списку останніх програм без блокування скріншотів; це обмеження для Android (один прапор керує обома), тому Chrome не може це виправити. Вони хотіли колишнього; пізніше йде з цим, отже, і побічним ефектом. Ти правда, що 65 звільнено; Я це виправлю. Я не міг знайти жодної помилки щодо неможливості її відключити; у вас є вказівник на один? Або ніхто не питав?
дероберт

3
Я подав запит на функцію, щоб додати прапор до chrome: // прапорів. Позначте його зірочкою, щоб швидше виправити
Томас Орліта

@ThomasOrlita Статус запиту зараз WontFix (закрито) . Як приємно з них!
Jet Blue
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.