Дефрагментація мого телефону Android


11

Щойно я отримав електронний лист від постачальника відомого програмного пакету для дефрагментації, який передбачає, що я можу змусити мій телефон працювати швидше, підключивши його до свого ПК та використовуючи пакети "консолідувати вільний простір" на диску, який відображається з телефону .

Що люди відчувають з цього приводу? Це гарна ідея чи є ризики?

Редагувати: я бачу, що вони зараз про це блогували: http://blog.raxco.com/2012/02/07/fix-your-slow-android-smartphone/


1
Я сумніваюся у корисності програмного забезпечення для дефрагментації на Android. Але ви могли б додати посилання на сторінку продукту програмного забезпечення?
Протікайте

1
Щойно оновлено оригінальну публікацію із посиланням на їхній блог. Товар тут: raxco.com/home/home-premium.aspx
nwaltham

Дякую всім за дійсно поінформовані коментарі нижче. Я думаю, що один із ключових моментів, згаданий нижче, здається, з появою широкого використання MTP, а не просто встановлення пристрою зробить його неможливим. Тим не менш, суть дискусії стосувалася дефрагментації взагалі, а не конкретного варіанту "консолідація вільного простору", про який я згадував у своєму запитанні. Наприклад - Android використовує TRIM - чи допоможе консолідація вільного простору там чи заважає? А що з проблемами посилення запису - чи допоможе консолідація вільного простору там?
nwaltham

Відповіді:


17

Розморожування звичайної машини Windows із звичайним накопичувачем жорсткого диска "спінінг" рідко призводить до помітного покращення швидкості, звичайно, нічого подібного до рекламування багатьох сторонніх компаній, навіть навіть у кращих випадках, коли люди регулярно створюють і видаляють надзвичайно великі (все ж файли неправильного розміру, ви рідко помітите будь-які покращення від запуску його частіше, ніж кожні 6 місяців. Це більш психологічна користь від плацебо у більшості випадків. SuperUser: Чи справді допомагає дефрагментація?

У телефонів немає спінінг-жорстких дисків, вони використовують різноманітну флеш-пам’ять. Це має значно більшу швидкість довільного зчитування, ніж диск, який потрібно обертати, поки потрібна частина даних не опиниться під головою для читання. Також схема контролера у флеш-пам’яті впорядковує самі дані по мірі запису даних, дозволяючи їм «рівень запису» по всьому флеш-диску і уникати проблемних частин пам'яті. Див. Ці питання SuperUser на цю тему для отримання додаткової інформації Чи потрібно запускати дефрагменти на SSD? , Чи погано дефрагментацію флеш-пам’яті USB?

Окрім Honeycomb (Android 3.x), ОС Android за замовчуванням не надає прикріпленому ПК повний доступ до внутрішньої файлової системи, замість того, щоб підтримувати як USB-накопичувач, він використовує MTP для управління способом доступу до ПК. пам'ять, і лише звичайну SD-карту можна встановлювати як звичайний USB-накопичувач. Наскільки я знаю, немає можливості ПК отримати достатній доступ до файлової системи, щоб зробити дефрагментацію через MTP.


Тобто, як працює флеш-пам’ять, це означає, що дефрагмент насправді майже нічого не робить, і це може мати незначний побічний ефект, який трохи скоротить термін служби пам’яті вашого телефону.


Дуже дякую за вашу відповідь. Я зробив загальний коментар вгорі, оскільки в питанні є деякі моменти, які, як я не думаю, були повністю вирішені. Хоча ваш пункт MTP важливий
nwaltham

13

наскільки я розумію, оскільки немає "обертового диска", а лише солідна пам'ять, як внутрішня ROM та SD-карта, час доступу до кожного місця в сховищі є однаковим, незалежно від фактичного положення даних, які ви хочете завантажити, щоб дефрагментація не була потрібною.


1
швидкості послідовного читання / запису для флеш-носіїв (майже) завжди вище, ніж випадкові швидкості читання / запису. Хоча це не обертовий диск, доступ до суміжних блоків все ще швидший. Сучасні ядра Linux (esp з ext3) дуже важко працюють з виділенням суміжних сховищ для файлів. Так, так, "дефраг" - це, мабуть, марно, але не з тих причин, які можна подумати. codinghorror.com/blog/2008/06/…
devnul3

1
@ devnul3: Будьте уважні, ця публікація стосується флеш-накопичувачів USB, а не внутрішнього флеш-пам’яті, знайденого на телефонах. Значна частина хітів продуктивності відбувається через USB, а не властива самій флеш-пам’яті.
MBraedley

@MBraedley По-перше, це не від USB. USB симетричний (неважливо, у якому напрямку протікають дані). Удавана невідповідність швидкостей вгору / вниз походить від власної нерівності пристрою, це не має нічого спільного з протоколом. По-друге, якщо ви дивитесь на всі SSD-накопичувачі (внутрішні SATA, а також eSATA), ви бачите саме такі проблеми (це також NAND flash). По-третє, принаймні на моєму дроїді, у тому числі на внутрішньому флеш-пам’яті? Додано через USB.
devnul3

Дякую за вашу відповідь, я теж написав коментар у верхній частині, цікавившись про TRIM та написавши посилення. У вас є якісь думки з цього приводу?
nwaltham
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.