Чи працюватиме спеціальне відновлення із зашифрованим пристроєм?


26

Мені хотілося знати, чи вплине використання вбудованого шифрування Android (представленого в 3.0) на мою здатність використовувати користувальницьке відновлення (Clockwork Mod у моєму випадку).

Більш конкретно, чи зможу я виконувати резервні копії / відновлення Nandroid та прошивати нові файли та оновлення?

Відповіді:


4

Відповідь ce4 не працював для мене на моєму Galaxy Nexus GSM (Maguro) за допомогою CWM 6.0.1.1. Я постійно отримував помилки від CWM, кажучи мені, що він не може монтувати / sdcard навіть після того, як я встановив tmpfs там і використав adb, щоб натиснути на update.zip туди.

Прочитавши потік у XDA, я з’ясував, що на відміну від CWM, TWRP здатний монтувати зашифрований розділ sdcard. Тому я завантажив TWRP для GNex і прошив його за допомогою fastboot. Коли я завантажився до відновлення, він попросив мене для пароля зашифрованого розділу sdcard, і я зміг нормально прошивати оновлення.

Посилання:
TWRP
XDA Thread


1
Складіть синтез кроків у нитці, які допомогли вам, не просто дайте посилання.
DeLiK

Якщо посилання вмирає, ця відповідь буде менш ніж корисною.
roxan

Будь ласка, повідомте мене, якщо вищезазначена відповідь корисніша.
Емека

Причина: Ви повинні адаптувати деякі незначні речі до GNexus, оскільки він має інше місце розташування (/ дані / медіа) для віртуальної картки (з JB, що вводиться). Рішення: створіть точку монтування tmpfs у / data та 'mkdir / data / media'. Я включу це і у свою відповідь. Також дивіться оновлення у моїй відповіді (на adb sideload).
ce4

13

Так, спеціальне відновлення працює із зашифрованим пристроєм соти. Вбудоване шифрування зовсім не торкається ПЗУ та мікропрограмного забезпечення. Він просто шифрує акаунти, налаштування, завантажені програми та їх дані тощо, які можуть бути розміщені на пам'яті телефону, внутрішній або зовнішній SD. Ось чому шифрування більше не існує після скидання заводських налаштувань, оскільки немає зашифрованих даних.
Шифрування соти
Файли для користувальницького середовища відновлення живуть на ROM як програмне забезпечення. Тому вони переживають скидання заводу. Оскільки миготливі файли / оновлення пов'язані з ROM, вам це дозволять. Що стосується резервної копії Nandroid, ви можете це робити, але фрагмент зашифрованих даних буде створено в резервній формі в тій формі, яку неможливо відновити за допомогою резервного копіювання Titanium. Так, ви могли б зробити відновлення Nandroid бездоганно.


1
Я щойно обійшов шифрування свого пристрою. На жаль, не здається, що я зможу використовувати Clockwork Mod із зашифрованим пристроєм. Під час використання Clockwork Mod, схоже, неможливо знайти розділ SD-карти. Я припускаю, що це тому, що мій пристрій (Galaxy Nexus) не підтримує зовнішній накопичувач MircoSD. Отже розділ / sdcard шифрується з усім іншим.
Dracs

2
Вам все ще не пощастить, якщо ваш пристрій не підтримує зовнішній SD. Розшифруйте пристрій і зробіть розділ внутрішньої SD. Встановіть один розділ на / sdcard, щоб він міг використовуватися системою, а інший залишив (Clockwork Mod також може виконати монтаж). Потім знову зашифруйте пристрій (він не торкнеться іншого розділу). Це зробить корисний простір на внутрішній SD для роботи з Clockwork Mod.
Android Quesito

12

У моєму зашифрованому Nexus SI використовуйте тимчасове кріплення tmpfs on / sdcard у CWM. У ньому достатньо оперативної пам’яті для зберігання нового ПЗУ в пам’яті під час оновлення:

Завантажте свій ROM на /tmp/update.zip та завантажте його на відновлення. Потім увійдіть через 'adb shell':

## on the host machine do:
me@workstation:/tmp$ adb shell
## now on the device in 'adb shell' mode... 
~ # mount -t tmpfs none /sdcard/ 
## the following command is not needed, it only shows the newly created mount point
~ # df -h
Filesystem        Size   Used Available Use% Mounted on 
[...] 
none          172.4M     0  172.4M  0% /sdcard 
~ # exit 
## now back on the host machine again
me@workstation:/tmp$ adb push update.zip /sdcard/ 
5567 KB/s (131676307 bytes in 23.097s) 

Потім виконайте звичайні кроки оновлення "встановити zip з sdcard".

EDIT: Починаючи з ICS / Jelly Bean є новий adb sideload <filename-of-update.zip>метод

Він працює з CWM від версії 6.0.1.5 і вам потрібні платформи Android SDK v16 або новіші. Якщо ви знаходитесь у CWM, ви можете побачити новий запис для встановлення zip з бічного завантаження, якщо він підтримується.

Старий метод все ще працює:
якщо бічне завантаження не працює, ви все одно можете використовувати метод tmpfs. CWM очікує / дані / медіа як місце для update.zip зараз, але монтовою точкою повинні бути / дані, тому ви повинні зробити це зараз:

me@workstation$ adb shell
~ # mount -t tmpfs none /data
~ # mkdir /data/media
## Go on with 'adb push update.zip /data/media' and then like above

Причина:
Починаючи з ICS + запропонований макет розділу змінився. Більше не має бути формату SDC, відформатованого FAT, але зовнішнє сховище тепер знаходиться в / data / (/ data / media). Щоб залишатися сумісним, кріплення FUSE імітує старі властивості FAT (права доступу та інші). Це ви можете побачити, коли на / зберігання / sdcard0 є кріплення запобіжника, це схоже на це:

shell @ android: / $ mount | grep fuse
[...]
/ dev / fuse / storage / sdcard0 fuse rw, nosuid, nodev, relatime, user_id = 1023, group_id = 1023, ... 0 0
[...]


В середині іспитів, тому я ще не можу його спробувати. Але я можу побачити, чи можу я використовувати адаптер USB OTG для монтажу флешки. Не маю уявлення, чи спрацює це, але спробуйте це пізніше.
Dracs

@Richard: / система не зашифрована. Це також працює на GN. Чи можете ви видалити свій коментар?
ce4

Я насправді поняття не маю, чому я це написав. Тим більше, що я одночасно виступав за це.
RR

Це не працює для мене. dfне розуміє -h. Однак я все одно продовжую роботу, і коли закінчу / sdcard / містить update.zip. Однак, коли я перезапускаю телефон у режим відновлення, sdcard неможливо встановити - імовірно, тому, що тимчасова файлова система відсутня.
Gausie

@Gausie: Ви зробили це в неправильному порядку. Спочатку завантажтеся на відновлення і лише після цього виконайте вказані вище кроки ('mount ...' і 'adb push ...').
ce4
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.