Я хочу віддалено керувати своїм пристроєм Android зі свого ПК, не вкорінюючи його. Чи можливо це?


35

Шукаю щось для дистанційного керування моїм Droid, не потребуючи коріння. Щоб було зрозуміло, я шукаю повний контроль над комп’ютером (перегляд на моніторі, використання миші та клавіатури для введення даних).

Відповіді:


4

Як відповіли в іншому пов'язаному питанні, недавно глядач команди надав додаток для телефонів Samsung. Після встановлення цього додатка в телефоні можна отримати віддалений доступ з ПК. Нижче наведено знімок екрана з його сайту: введіть тут опис зображення


Це виглядає дуже перспективно. На жаль, він не доступний на Samsung Galaxy Nexus !?, Який у мене є на даний момент.
Метт

"На цьому пристрої не підтримується автоматичне запуск сеансів дистанційного керування. Будь ласка, відкрийте це посилання на підтримуваному пристрої." on SGS5 / Android 6
Piskvor

2

Метт, ти спробував TeamViewer? http://www.teamviewer.com/download/mobile.aspx

Вони нещодавно випустили версію BETA для мобільних пристроїв. Я вже декілька разів використовував TeamViewer у світі ПК, і це дуже хороший додаток VNC, ніколи з ним не виникало жодних проблем, не кажучи вже про це безкоштовно для особистого використання.

Я не впевнений, чи працює він на ПК-> Android. Крім того, ви не можете знайти його на Android Market (з причин, яких я не розумію), і вам доведеться завантажити APK з їх сайту та дозволити встановлення з невідомих джерел.


Я ще цього не пробував, але це виглядає цікаво. З того, що я можу сказати, це не буде робити те, що я хочу зробити в цьому питанні, але це, безумовно, здається, хороший додаток VNC, дякую.
Метт

Щойно спробував демо-версію програми Team Viewer. Працювали чудово, але вони хочуть 1400 доларів за повну версію. Було б добре, якби My Mobilier вийшов із не вкоріненою версією свого програмного забезпечення. Подобалося це додаток.

Гах! Це не програма VNC, оскільки VNC - це специфічний протокол, і це не те, що TeamViewer використовує.
Ной

2

Ми щойно випустили сервер VMLite VNC для Android у магазині Google Play. Це перший vnc сервер, який працює на пристроях Android без вкорінення.


4
Чи запускаєте ви root використання щоразу, коли запускаєте службу VNC на не вкорінених пристроях? "... Однак для не вкорінених пристроїв, кожного разу після перезавантаження вам доведеться підключити свій пристрій до ПК з ОС Windows або Mac за допомогою кабелю USB, а потім запустити безкоштовну настільну програму, VMLite Android Controller App, щоб запустити сервер на вашому пристрої. .... "
Потік

немає тимчасового вкорінення, не змінюються системні файли. Головне, кожного разу запускати сервер із відповідними дозволами.
huisinro

7
Якщо вкорінення не відбувається, або запустити службу, або змінити дозвіл на залучених вузлах пристрою, що саме робиться "VMLite Android App Controller"?
Потік

2
Відсутність відповіді на запитання @Flow викликає підозру щодо цієї програми. Особисто я ніколи його не встановлював.
Франциско Альварадо

Можливо, це просто використовувати додаткові дозволи, надані оболонці ADB.
Матвій

0

Teamviewer робить додаток для Android під назвою "TeamViewer Host". Це дозволяє вам підключитися до телефону з ПК.


-3

Droid VNC Здається, виконує роботу для вкорінених телефонів. Це дозволяє керувати своїм телефоном через комп’ютер, ноутбук чи інший пристрій за допомогою Ultra VNC або WinVNC.


5
... але це питання конкретно про некореневих телефонах, так як це корисно?
eldarerathis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.