Чи можу я змусити іконки контактів на головному екрані оновити зображення?


14

Мені було просто цікаво, чи хтось знає, як змусити піктограми контактів на головному екрані оновлювати своє зображення, коли зображення контакту буде змінено, не потрібно видаляти ярлик та відтворити його. Це можна зробити? Зробіть знімок контактного ярлика "живим" як би?

наприклад, деякі мої контакти пов’язані з Facebook, а їхні зображення в записах контактів синхронізуються, як очікувалося, але ярлик на головному екрані все одно буде показувати те, що було їх зображення, коли створено ярлик.

Я думав, що, можливо, перезавантаження телефону призведе до оновлення піктограм, але це не відбулося.

Працює на не вкоріненому Galaxy S Captivate.


3
Гарне питання. Єдиний спосіб, який я знав, як це видалення та повторне додавання. Сподіваємось, що є рішення (можливо, він повинен бути віджетом?)
Брайан Денні

Так, я згоден, гарне запитання. Я сподіваюся, що хтось має відповідь. Як і ви, хлопці, мені завжди доводилося видаляти та повторно додавати.
Метт

2
Схоже, він зареєстрований як Android [помилка] [1]. Якщо я читаю правильно, немає поточного плану, щоб команда Android вирішила це. [1]: code.google.com/p/android/isissue/detail?id=8697
BrianCooksey

@BCooksey Ваш коментар повинен бути відповіддю, щоб @eidylon міг позначити його як відповідь.
Муфаса

Відповіді:


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.