Чи можна направляти всі аудіовиходи, включаючи музичний вихід, на гарнітуру Bluetooth?


35

Я можу телефонувати та приймати дзвінки зі свого телефону Samsung ACE S5830 за допомогою пристрою Bluetooth. Однак, коли я відтворюю MP3-пісні на своєму телефоні, вихід не відтворюється через моно гарнітуру Bluetooth; він просто безпосередньо відтворюється з динаміків телефону.

Чи є спосіб направити весь аудіовихід до моно гарнітури Bluetooth?

Відповіді:


15

Я трохи погукав і наткнувся на цю публікацію на androidforums.com, яка має кілька пропозицій:

  1. Існує кілька додатків, які надають цю функціональність. BTmono - це єдиний безкоштовний, який я знайшов, який не обмежується певним проміжком часу. Тут потрібен Android 2.2+. Є кілька інших подібних додатків, які ви також можете побачити за цим посиланням.
  2. Ця особа опублікувала трюк, який, схоже, працює, не використовуючи додаткового додатка:
  1. Я зайшов до телефону і набрав "**" (2 зірки), що створює "p" для паузи. Потім натисніть дзвінок. Це дає змогу гарнітуру без фактичного дзвінка.
  2. Після цього я запустив doggcatcher (або інший аудіо / відеоплеєр), і він грав через гарнітуру. Все пройшло через гарнітуру після цього моменту.
  3. Щоб зупинити відтворення на гарнітурі, я просто зателефонував до голосової пошти і повісив трубку. У цей момент звук було перенаправлено назад до динаміка.

EDIT: Я виявив, що він працює лише тоді, коли гучність дзвінка вимкнена або коли вібрує. Крім того, потрібно збільшити гучність носія окремо - або з керування налаштуваннями, або перед виконанням дзвінка 'p'. Рокер гучності управляє лише гучністю дзвінка Bluetooth після того, як Bluetooth-гарнітура активна.


BTmono працює ідеально! Samsung galaxy note 3.
patchie

8

Як правило, аудіопрограми використовують медіа-канал, який відтворюватиметься через Bluetooth, якщо ваш пристрій Bluetooth підтримує профіль A2DP.

Перевірте характеристики на вашій гарнітурі, щоб побачити, чи підтримує він A2DP - якщо це так, відредагуйте своє запитання, щоб включити додаткову інформацію про музичне додаток, яке ви використовуєте, а також марку та модель гарнітури.


4

Якщо

  1. Ви хочете почути музику на своєму пристрої Bluetooth
  2. Ваш Bluetooth-пристрій ідеально поєднується з вашим телефоном Android.
  3. Він працює лише з дзвінками, медіа все ще відтворюється на динаміках вашого пристрою.

BTMono - це чудовий інструмент, який відповідає вашим вимогам. Це дозволить вам просто увімкнути потокове передача медіа, і ви добре рухаєтесь.

Пам'ятайте, що це безкоштовно і вам потрібно перезавантажувати додаток після кожного телефонного дзвінка. Цю функцію можна розблокувати у професійній версії, яка становить лише $ 1: D


3

Спробуйте Mono Bluetooth маршрутизатор . Його безкоштовна версія має більше можливостей, ніж BTMono.


+1. Я встановив безкоштовну версію, і вона прекрасно працює для мене. Я використовую Samsung Galaxy S Relay. Це мобільний телефон, який, мабуть, трохи схожий на Samsung Galaxy S3.
незабутнійід

1

Ви також можете спробувати мою програму направити аудіо без дзвінків на BT. Ось моє посилання на github: https://github.com/sauravpradhan/AnySound2BT


Це не працювало для мене. Я думаю, що воно розбилося. Я відправив трохи більше інформації тут . На жаль, я не надав зворотній шлях, і, мабуть, те, що вам потрібно, щоб вирішити проблему, я, мабуть, не потрібен.
незабутнійід

Збій може бути через те, що я не випускаю ресурс, код відмінно працює в більшості телефонів, якщо його спробувати згідно з кроками, згаданими в Github!
Саурав

0

Просто хотів викинути його туди, хто бажає знати, що BTmono працював як шарм для мого HTC Desire S з Android 2.3.3 та моїм Plantronics Explorer 210! Надзвичайно простий інтерфейс і для BTmono.


0

Я використовував BTmono, щоб я міг використовувати Bluetooth навушник Komodo (він же KMD), як навушники. Працювали чудово.

Кнопки гучності керують вушною шматочком, і якщо я натисну одну з кнопок гучності, телефон каже "Bluetooth Volume In-Call Volume (смуга гучності)". Отже ... я кажу спробуйте це ...


0

я пам'ятаю, у мене є старий moto rizr z3 за допомогою стерео навушників, але, за промовчанням, коли ви слухаєте музику, він чомусь використовує моно звук. У меню параметрів є можливість перейти на стерео, але вибачте, це не андроїд, і у мене є тільки стерео навушники

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.