Чи можливо викорінити пристрій?


10

Після того, як пристрій вкоренився, чи можна його викорінити?

Я також хочу зберегти свої дані, щоб я могла викорінювати без витирання / повторної обробки зображень? Якщо так, то як це складно?

Відповіді:


9

Це дійсно залежить. Який телефон ви використовуєте та як ви його виконали?

Наприклад: деякі телефони мають легкий кореневий метод "одним клацанням", щоб викорінити ваш телефон. У них часто використовується зворотний простий метод розкорінення "одним клацанням". Прикладом цього є EasyRoot для Droid.

Що стосується того, щоб зробити це через скидання на завод, то цього необов'язково достатньо. Заводські скидання зазвичай (завжди?) Витирають лише розділи користувачів, такі як, /dataне торкаючись системного розділу, де suй інші свідчення про вкорінення можуть бути збережені. Хоча повторне миготіння ПЗУ має бути достатньо, хоча деякі пристрої мають лічильники спалаху, які також можна перевірити, якщо ви надсилаєте телефон у гарантійних цілях.


Я особисто використовую EVO і розглядаю питання про вкорінення, але мій намір просити було покращити моє загальне розуміння. Дякую!
BrianCooksey

5
Зазвичай ви отримаєте кореневий телефон і зробите негайну резервну копію нандроїда. Таким чином, ви завжди зможете повернутися до стану, коли ваш телефон "щойно вкоренився". Тоді ви можете (як правило) зняти його з коріння та повернути телефон з гарантійних причин, або з будь-якої причини, з якої потрібно було його викорінити.
Брайан Денні
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.