Як використовувати зовнішній мікрофон із Galaxy Nexus?


31

Як я можу використовувати зовнішній мікрофон на своєму Galaxy Nexus і який тип мені потрібен?

Я знаю, чи слід використовувати роз'єм для роз'єму (3,5 мм), але не всі роз'єми роз'єму однакові, і я не знаю, чи нижня, середня або верхня частина призначена для мікрофона.

Я хочу використовувати свій телефон для відеоконференції, але навколо мене буде багато шуму, тому мені потрібен зовнішній мікрофон без усього фонового шуму, який видає мікрофон у телефоні.

Я не думаю, що Gnex може обробляти USB-мікрофон через порт USB USB, виправте мене, якщо я помиляюся.


Деякі люди розробники XDA також шукають рішення цього питання. І після чергового пошуку в Google, я знайшов лише щось про iPhone, але я не думаю, що вони використовують одну і ту ж джек-палку ... Гммм, був би дуже радий, якщо хтось спробував це раніше :)
dev0

Схоже, ви не самотні: android.stackexchange.com/questions/19339/…
PT

Так, він також говорить про зовнішній мікрофон, але через USB на планшеті, я не думаю, що micro usb на Gnex може це підтримати, тому я говорю про використання моєї джек-палки з мікрофоном, але мені потрібно знати яка з областей на джек-палиці, яка належить до мікрофона :) Але все-таки спасибі, тепер я, принаймні, знаю їх не один :)
dev0

Ось це для Nexus One: dsynflo.blogspot.com.au/2011/01/… - не впевнений, чи така ж електропроводка, як у Galaxy Nexus, і це говорить про те, що Galaxy S замінив землю та мікрофон: kvconnection.com /Articles.asp?ID=165 . У будь-якому випадку, мікрофон буде працювати, якщо його підключити до гільзи та останнього кільця.
naught101

Відповіді:


10

Сьогодні я досяг певного прогресу в цьому питанні. На iPhone ви можете придбати iRig Mic, який може зробити цю роботу (і він повинен працювати і на android). Але оскільки я хочу використовувати інший зовнішній мікрофон, я вирішив зробити адаптер самостійно з різних адаптерів (що робить те ж саме, що i iRig Mic, але з роз'ємом 3,5 мм з роз'ємом, тому я можу використовувати з ним свій бездротовий мікрофон)

Я замовив запчастини в інтернет-магазині в данії, але ви можете отримати їх по всьому Інтернету, вам просто потрібно знати, що вам потрібно :)

Перше, що вам потрібно - це 3,5 мм роз'єм для 4-полюсного провідника (TRRS) до адаптера RCA. Як ця, підключення до RCA Тоді вам потрібен RCA або жіночий роз'єм, або адаптер XLR (або якщо ваш мікрофон має роз'єм або вихід XLR) Як і цей, Жіночий джек до жіночого RCA і все.

Потім ви можете підключити все разом і використовувати мікрофон на свій вибір на телефоні Android.

(BTW деякі програми для відеокамери не можуть використовувати зовнішні мікрофони, тоді просто використовуйте цей додаток для відеокамери: https://market.android.com/details?id=rubberbigpepper.lgCamera&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInJ1YmJlcmJpZ3BscNNYHNYHYNYHYNYHYNYHYNYHYNYHYNYHY )

Я використовую цю програму ^^ із цим набором бездротових мікрофонів Мої мікрофони

І я просто чекаю останнього адаптера поштою завтра ..

Тож із завтрашнього дня я можу записувати за допомогою свого галактичного зв’язку і записувати звук через бездротовий мікрофон на відстані до 30 метрів: D

І якщо мені потрібно буде об’їхати телефон і мікрофон, я просто підключу провідний мікрофон до жіночого гнізда і обійдуся з телефоном і мікрофоном у руці :)

Я сподіваюся, що хтось у майбутньому зможе скористатись цією інформацією, яку було дуже важко знайти в Інтернеті :) Коли у мене з’явиться деякий час пізніше сьогодні чи завтра, я завантажу пару фотографій, щоб проілюструвати налаштування :)


Чи знаєте ви, яка електропроводка на цих роз'ємах? Тому тоді ви також можете розмістити, які полюси гнізда відповідають якому компоненту (динаміки, мікрофон) ...
naught101

4

Вам знадобиться роз'єм TS для мікрофона або TRRS для гарнітури з мікрофоном, дивіться цю статтю у Вікіпедії .

Наприклад, цей адаптер TRS до TRRS повинен працювати з Galaxy Nexus і включає мікрофон. Я не впевнений, чи потрібно вам підключити навушники, щоб вони працювали, але ви, безумовно, можете підключити їх, а не користуватися ними.

Ви не згадали Bluetooth; ви також можете використовувати гарнітуру або мікрофон Bluetooth.

Звичайно, може статися так, що додаток камери не записуватиме аудіо із зовнішнього мікрофона, і тоді вам може знадобитися запустити окремий додаток для запису аудіо або просто використовувати інший додаток для запису відео. Цей додаток виглядає так, що може записувати аудіо з гарнітури; Я впевнений, що є й інші.


Привіт Метью. Можливо, я був недостатньо точним. Це такий мікрофон, як цей: podconsult.dk/wp-content/uploads/audio_technica-2-1024x1024.jpg Мені подобається використання, і тоді мені потрібен роз'єм від нього (роз'єм 3,5 мм 2 полюса) до Galaxy Nexus 4 полюс джек-з'єднання. Я знайшов один для iPhone 4 podconsult.dk/wp-content/uploads/KM-IPHONE-MIC-2.jpg, але я не впевнений, що iPhone 4 побудований так само, як Galaxy Nexus (вони мають 4 підключення ділянки на 3,5-мм роз'ємі, але я не впевнений, що вони зроблені, тому мікрофон знаходиться в задній частині обох) ...
dev0

Незважаючи на те, що це було не те, що я шукав, ти був єдиним, хто мені відповів, і розіграв мені кілька ідей для пошуку. Я без проблем не знайшов рішення без тих ідей, які я отримав від вас. Отож ви отримуєте щедрість :)
Dev0

@ dev0 Ах, я не розумів, що ти вже мав на увазі певний мікрофон. Радий, що мені вдалося дещо допомогти :)
Метью

Так, я був належним чином не досить точним у своєму запитанні, але ви, безумовно, мені допомогли. Я б не придумав свою ідею без вашої відповіді. Так що ще раз спасибі :) Вдалого дня :)
dev0

2

Я не можу відповісти на ваше запитання повністю, але частина ", і я не знаю, чи є нижня або середня або верхня частина для мікрофона ", ви можете перевірити це досить легко.

Вам потрібно мати головний телефон, який постачається разом із вашим пристроєм, або той, що працює (і мікрофон, і динамік для навушників повинен працювати), батарея на 1,5 В і декілька маленьких проводів.

Просто надіньте навушники і потримайте батарею в руці одним дротом, що з'єднує негативний термінал акумулятора до нижнього клеми (заземлення) вашого головного телефону. Підключіть інший провід до позитивного клеми акумулятора та торкніться іншого кінця проводу на будь-якому іншому клемі роз'єму для навушників. Ви можете почути поп або шипіння на одному вусі. Якщо ви нічого не чуєте, то це може бути мікрофон або ви не завершили ланцюг. Таким чином можна визначити частини роз'єму головного телефону (праворуч, мікрофон, ліворуч, заземлення, як правило, у такому порядку, але залежить від пристрою до пристрою). Якщо ви готові вірити тому, що бачите, то наступне зображення пояснить.


Ви впевнені в цьому? Кожна інша посилання, яку я знайшов, ставить ліворуч на наконечник, праворуч на перше кільце, а вхід мікрофона - або на друге кільце, або на втулку (зазвичай це втулка). Залишився рукав або кільце шліфується.
Едвард Фолк

Ні я не. Ось чому я починаю із запитання у глядача, перевіряючи їх контактний зв'язок і закінчуючи реченням, як у відповіді.
Нараянан

1

Я спочатку писав цю статтю для мікрофонів та аудіовходів iPhone , але вона застосовується майже однаково, як і до будь-якого пристрою Android, який має роз'єм для гарнітури (TRRS, як згадується в інших відповідях).

Дві основні речі, які вам потрібно зробити:

  1. Переконайтеся, що фізичне з'єднання працює - таким чином, необхідність у TRRS-TRS-адаптері, як у KVConnection.
  2. Переконайтесь, що вхідний сигнал має правильний опір. Для iphone це близько 600 Ом. Не впевнені, що використовує кожна модель Android-телефону, але це робить рівень мікрофона чи аудіопристрою належним чином відповідним входу вашого телефону. Деякі телефони повністю відключать звук, якщо імпеданс вимкнеться, як гарантія від вибуху звукової ланцюга.

Як тільки ви зможете встановити фізичне з'єднання і мати правильний опір, вам просто знадобиться хороший додаток для запису звуку, який використовуватиме аудіовхід гарнітури. Дивіться мою статтю про деякі ідеї.


Some phones will cut off the audio completely if the impedance is way off, as a safeguard against blowing out the audio circuit - це мені допомогло !! thnx!
Т.Тодуа

0

Існують професійні адаптери Bluetooth-XLR ( пошук Google ), які працюють як і будь-яка гарнітура Bluetooth з профілем HFP або A2DP. Якість (особливо режим HFP може бути нижчим) та затримка можуть відрізнятися від дротових рішень.

У JKAudio є такий продукт: Daptor 3


0

Я використовую адаптер входу Irig Pre XLR та вихід для навушників із живленням Phantom на моєму HTC Wildfire. Він прекрасно працює в режимі польоту. Я використовую додаток Tapemachine PRO.


0

Я гуглив той самий продукт, який працює для мого планшета Galaxy Tab 2. Я знайшов мікрофон iRig, але це було дещо зайвим для моєї мети, оскільки у мене вже є мікрофон.

Тому я шукав цей "3,5-мм полюсний адаптер для гарнітури мікрофона" на eBay і знайшов цей предмет . Коштує він лише 4 долари, і це дозволить вам використовувати стандартний мікрофон.-1

1
Чи можете ви хоча б дати назву продукту плюс короткий опис і зазначити, чому це було б хорошим рішенням? Посилання на eBay, як правило, недовговічні.
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.