Редагування тексту - як змінити положення курсору?


10

Мені важко редагувати орфографічні помилки, використовуючи лише сенсорний екран . В даний час я намагаюся торкнутися екрана саме там, де я хочу, щоб був курсор, але це не дуже точно.
В iPhone є приємна функція " лупи ", яка дозволяє точно переміщувати курсор. Чи є подібний приємний спосіб зробити це в Android?

Відповіді:


4

Якщо ви використовуєте swype, ви можете перемістити курсор, перетягнувши з символу swype на клавішу SYM. Це відображає екран, на якому ви можете робити легкі переміщення курсору та підбір тексту. Також ви можете легко виправити слова, двічі торкнувшись слова; це відкриє вікно вибору слова.


Я не впевнений, що ви маєте на увазі під пальцем від символу swype до клавіші SYM. Я знаю, де знаходиться символ swype, але я не впевнений, де знаходиться ключ SYM. Я не можу зрозуміти, як це зробити, але це справді допоможе!
Метт Касто

@Matt - кнопка Swype розташована внизу ліворуч від клавіатури, а кнопка Sym - одна поруч (справа). Дякую за цю пораду, Джо.
ninjaPixel

4

Використовувати трекбол або D-pad для цього досить точно.

Ви можете легко підніматися вгору, вниз, вліво і вправо.


У мене є віха, і я зазвичай використовую сенсорний екран для написання тексту (додаток Swype робить це дуже швидко), тому я хотів би мати можливість редагувати помилки, не відкриваючи екран відкритим. Просто цікаво, чи є приємний спосіб це зробити, використовуючи сенсорний екран?
ninjaPixel

IMHO немає жодного способу зробити це без використання D-pad або трекболу.
клавішниксерфер

1

Метод введення TouchPal має функцію (схожу на Swype) для переміщення, копіювання, вирізання та вставки курсору.

Вам потрібно довго натиснути клавішу "Редагувати" (це та ліворуч від кнопки SPACE, зі значком олівця), і ви отримаєте рухи курсора та редагування клавіш клавіатури.


0

Так - якщо ви доторкнетесь до тексту слова і затримаєте, зазвичай ви отримаєте невеликий міхур збільшувальним склом трохи вище пальця, який дозволить вам перетягнути палець і змінити точку курсору.

Я кажу, тому що іноді натискання і утримування відкриє меню "Редагувати текст", яке надає вам параметри "Вибрати все", "Копіювати" тощо.

Якщо це трапилося, просто вийдіть з меню та спробуйте ще раз.


Я отримую меню редагування тексту кожного разу, коли використовую техніку, яку ви запропонували, щоб спробувати відредагувати помилку друку в SMS. Не працює для мене.
Марк Байєрс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.