Як захистити / шифрувати дані SD-карти, прозорі для додатків?


21

Чи є якісь неповні варіанти захисту вмісту SD-картки, щоб файли, записані програмами, що записують на SD, шифрувались? Якщо так, то який найкращий варіант?

Я шукаю щось для всіх додатків. Я б настійно вважав за краще це робити без укорінення.


Галактика Samsung Samsung має можливість підтримувати нестандартні файлові системи. Злому файлової системи разом із шифруванням має бути можливим, але, ймовірно, потребує багато часу, і наскільки я знаю, це не доступно з полиці атм.
Barfieldmv

SecretVaultPro може рухатися в правильному напрямку. Він монтує зашифрований файл як папку, яку можуть використовувати програми, де дані зберігаються у вибраній користувачем папці. Я вважаю за краще захистити всю карту для даних додатків, щоб користувач не міг вибрати місце зберігання на SD-картці.
BrianCooksey

Ядро Linux використовує підсистему dm-crypt для прозорого шифрування на ходу; Я вважаю, що app2sd використовує dm-crypt, тому принаймні ядро ​​Linux Froyo має поставлятися з dm-crypt. Ви можете поглянути, як налаштувати vold для монтажу файлових систем dm-crypt.
Лі Лі Раян

2
У сендвіч-морозиві є параметр "Шифрувати телефон" у налаштуваннях -> Безпека, але незрозуміло, чи стосується це SD-карта чи просто внутрішня пам'ять телефону.
rjmunro

Відповіді:3

Для всіх, хто натрапляє на цю тему. Motorola, здається, пропонує рішення для повного шифрування внутрішнього та sd-карти.

Посилання: https://motorola-enterprise.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/57094


Звучить як тільки те, що після плаката. Він ще не доступний, але має бути на початку 2011 року. Це буде специфічно для пристроїв Motorola Android.
GAThrawn

Ось що я знайшов з цього приводу: android.stackexchange.com/questions/13174/…
galets

На сторінці написано, що вона більше недоступна.
Дан Даскалеску

1

З липня 2014 року я знайшов такі варіанти шифрування SD-карти:

  • Boxcryptor - не з відкритим кодом; розроблена німецькою компанією; підтримує синхронізацію з хмарним сховищем; незрозуміло, чи отримали вони запит на задній план
  • криптоніт - відкритий джерело; підтримує встановлення томів TrueCrypt; ще немає запиту на задній план
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.