Як вийти зі Skype на Android?


36

Я використовую щойно випущену ринкову версію Skype на моєму ADP1 під управлінням CyanogenMod 6.0.

Я не можу вийти з програми Skype. Здається, не існує жодного механізму виходу зі Skype після входу. Я можу вбити завдання, але наступного разу, коли щось буде спровоковано, я думаю, що він має право входити і знову бути в Інтернеті, забороняючи нічого. Піктограма панелі завдань просто приводить вас до програми, але програма, здається, не має меню, не відповідає кнопці повернення тощо.

Ідеї?


Усі ці рішення призначені для попередньої версії Skype. v2 не дозволяє вам просто вийти з програми. Повинно бути помилкою.

Відповіді:


10

З версією 4.0 (випущена 1 липня 2013 року) вони ще раз змінили спосіб виходу.

Ось як це зробити:

  1. Під час входу в систему торкніться свого аватара у верхньому правому куті
  2. У профілі облікового запису торкніться меню "Переповнення" (три вертикальні точки) у правому нижньому куті
    • Якщо у вашому телефоні є фізична кнопка меню, ви скористаєтесь нею
  3. Тепер у вас є можливість вийти

( джерело )


Skype нещодавно оновився (10 липня); одна із змін полягає у спрощенні виходу.

Оновлення Skype для Android 4.0: ми чули вас

  • Ви хотіли більш простого виходу. Тепер ви можете знайти цю опцію, натиснувши клавішу меню або на будь-якому з цих екранів навігації: Останні , Вибране , Люди та Профіль .

1
Я думаю, що примітно, що це не видаляє збережені облікові дані. Якщо "Автоматичний вхід" увімкнено, наступного разу, коли ви запускаєте Skype, ви входите миттєво.
AndreKR

27

Перейдіть на вкладку MyInfo та встановіть свій статус Вийти .

Після того, як ви вийшли з системи, кнопка "назад" працює як очікується, і виходить із Skype.

EDIT : Станом на v2.9.0.315 (принаймні) Skype спростив механізм виходу:

На головному екрані Skype просто зробіть це:

введіть тут опис зображення


Це більше не працює як Skype 4.0.0.17847 для Android.
Натан Осман

4

Встановіть "Стоп-скайп" на ринку, створіть ярлик на головному екрані та натисніть на нього, коли ви хочете вийти зі скайпу


2
це не гарне рішення
setzamora

1
Ця програма більше не доступна (і більше не потрібна).
ce4,

3

Гаразд, я щойно дізнався, як можна вийти зі скайпу. Перейдіть на головний екран програми та натисніть ліву кнопку. Після цього натисніть вихід, ніж ви можете вийти із кнопкою повернення. Деякі вже опублікували це, але я думаю, що це було не зовсім зрозуміло людям, які новачки в андроїді (як я): P


3

Для мене «Вихід» поводиться точно так само, як на клієнті ПК Skype. тобто клієнт продовжує працювати. Якщо ви змусите його вийти (див. Нижче), вам потрібно буде ввести свій пароль наступного разу при вході. Ось загальний спосіб вийти з Skype, який не потребує встановлення нового менеджера завдань або якогось додатка "stop skype". : Перейдіть у Налаштування -> Програми -> Управління програмами -> Skype -> Примусово зупиніть


Кілька днів тому я оновив Skype, і він починав самостійно навіть після належного виходу з системи. Я робив це кілька разів, і, нарешті, я скористався опцією "Примусово зупинити" у "Налаштуваннях-додатках" і це вирішило. Я думаю, що це якась помилка у Skype чи / та в Android (у мене 4.0)
Bronek

2

Вони його знову змінили, з'являється (Skype 4.4.0.31835). Хоча раніше до неї можна було дістатись за допомогою кнопки Меню, виходу з неї більше немає.

Немає вихід із меню Skype 4.4.0.31835

Натомість тепер вам потрібно натиснути кнопку пунктирним колом навколо аватара, поруч із кнопкою меню на головному екрані Skype. Там ви побачите це:

Розташування опції виходу

У самому дні ви знайдете можливість вийти, що також вийде із клієнта Skype.

Попередня версія поводилася так, як описано прийнятою відповіддю (станом на це написання). Але це мене більше не дало.


Підтверджено, єдиний варіант повністю "вийти з Skype" - це "вийти" вручну. Дивіться також android.stackexchange.com/questions/69891
paulgutten

-1

Я знаю, як вийти. Коли ви ввійдете в систему, ВІДПОВІДЖУЙТЕ КНОПКУ ДОМАШНЬОГО ЧАСУ НА ВАШИЙ АНДРОІДНИЙ ПРОДУКТ, а не в СКІП! Ви зможете побачити кнопку, яка є Диспетчером завдань. Клацніть по ньому, і ви побачите активні програми на вашому Android-продукті. Потім натисніть кнопку "Кінець", яку ви бачите поруч із логотипом скайпу.


4
У вас повинен бути встановлений спеціальний додаток диспетчера завдань і прив’язаний до цього ключа, який не є частиною базової системи Android. Перемикач завдань на складі android просто дозволяє переходити на програми RECENT, не закривати їх і навіть не вказувати, чи вони все ще запущені чи ні.
Калеб

1
Це справедливо лише для пристроїв Touchwiz (Samsung).
Потік
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.