Чи змінюють користувальницькі ROM, такі як CyanogenMod, ваш завантажувач?


18

Чи користувальницький ROM на зразок CyanogenMod постачається із власним завантажувачем або він просто перезаписує /boot ядро і /system? Чи приймає завантажувач відповідальність за блокування вашої SIM-картки на носії?

В основному, мені цікаво, що SIM розблокує мій Huawei U8180, і я хотів би дізнатися, чи розблокує пристрій CyanogenMod.

Відповіді:


14

CyanogenMod - у ванільній чи офіційній версії - зазвичай не містить завантажувача. На багатьох пристроях насправді немає хорошого способу навіть перезавантажити завантажувач, оскільки він знаходиться в захищеній пам'яті (завантажувач завантажений ") і не може бути перезаписаний. Він встановлює завантажувальне зображення та системне зображення (тобто записує у /bootта /systemрозділи). Я чув, що деякі збірки також матимуть зображення для відновлення, але я ніколи не бачив жодного, хто це робив.

Розблокування SIM-карти не пов'язане з вашою прошивкою, і CM не виконає розблокування SIM-карти для вас. Сам вікі CyanogenMod стверджує :

CyanogenMod, однак, не "розблокує" пристрій. Більшість операторів "фіксують" свої телефони, щоб клієнти не могли купувати трубку та переходити до іншого оператора. Перевізники залежать від цих угод про "ексклюзивність" для збільшення доходів. Наприклад: якщо ви купуєте iPhone в США, ви застрягли з AT&T або Verizon, від того, що б ви купили. Для використання телефону в мережі іншого оператора потрібно було б "розблокувати" слухавку. Це робиться за допомогою коду, заснованого на IMEI телефону, який може надати ваш оператор або фірми в Інтернеті, які трохи надійніші, ніж нігерійський принц.

Розблокування неможливо виконати, встановивши CyanogenMod або будь-яку іншу прошивку з цього питання.

Я б також припустив, що завантажувач на вашому пристрої не має жодного виду підключення до блокування SIM. HTC дозволяє розблокувати завантажувачі на певних пристроях, а їх веб-сайт спеціально говорить :

Зверніть увагу, що розблокування завантажувача не означає, що ви зможете розблокувати блокування SIM-карти. Розблокувати SIM-замок на розсуд оператора / оператора та не входить у область розблокування завантажувача.

Я б припустив, що це, мабуть, схоже на інших пристроях, хоча я спеціально не знайомий з обладнанням або програмним забезпеченням Huawei.


Зазвичай найпростіший спосіб - зателефонувати оператору і попросити код розблокування. Якщо ви замовник протягом тривалого часу (скажімо, 6 місяців + або близько того) і скажіть їм, що вам це потрібно розблоковано (можливо, для поїздки за межі країни), вони зазвичай дають вам його.
Райан Конрад

Мені дуже цікаво знати, що несе замок SIM?! ... якщо це не завантажувач, то що б це було ?! .. Я вже розблокував завантажувач телефону, завантажив CM 7.2, але це не вийшло, я не маю ніякого напрямку йти, якщо я конкретно не знаю, як телефон заблокований до певного оператора !!!
Мухаммад Гандур

@MuhammadGhandour: Як зауважив Райан, найпростіше це зробити, мабуть, зв’язатися зі своїм оператором. Я не знаю точно, як блокування SIM працює на технічному рівні, але я розумію, що він вбудований в прошивку модему чи SIM-рідера на певному рівні, який не змінюється спеціальними ПЗУ.
eldarerathis

4

Ні, CyanogenMOD та інші власні ПЗУ покладаються на завантажувач вашого пристрою. Як правило, ви не хочете возитися з завантажувачем, оскільки це простий спосіб цеглити ваш пристрій.

Завантажувач насправді не має нічого спільного із блокуванням SIM-карти. Я не знаю конкретного для Android способу розблокувати цей телефон, а це означає, що вам, мабуть, доведеться скористатися платною послугою, яка, як правило, є досить схематичною. Швидкий пошук Google показує, що деякі люди мали успіх із цим інструментом .


Відповідь могла б бути справжньою в минулому, але певні ПЗУ, такі як CM 12, перезаписують завантажувач їх власними, тим самим ускладнюючи роботу з Android 4.x ПЗУ з ним. Однак я мушу додати (для читача), що для виконання будь-якої такої дії завжди потрібен незаблокований завантажувач.
Firelord

@Firelord Це має бути лише для дуже обмеженого набору пристроїв.
Метью читайте
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.