Як відключити сповіщення "Вибрати метод введення"?


45

Я не знаю, чи це стандартна поведінка ICS чи це пов’язано з моїм ПЗУ на основі Cyanogenmod, але кожного разу, коли я відкриваю м'яку клавіатуру, натискаючи на текстове поле / область, у ящику сповіщень з’являється повідомлення, яке говорить "Вибрати метод введення" . " Я не проти бачити це сповіщення один раз, але я вже використовую потрібний метод введення, і я хотів би відключити сповіщення.

Це стандартна поведінка для сендвіч-морозива? Чи можна його відключити?


Чи є у вас підключена / підключена зовнішня клавіатура чи щось подібне? Це єдиний раз, коли я бачив, як це з'являється особисто.
eldarerathis

Ні, я ні. Я використовую лише свій телефон і більше нічого, і на моєму телефоні немає апаратної клавіатури (Droid Bionic)
rushinge

Чому ви хочете відключити сповіщення?
незабутнійід

Відповіді:


30

Це стандартна "особливість" ICS. Окрім сповіщення, зміни способів введення можна здійснити через розділ «мова та введення» меню телефону. Якщо ви вимкнете та видалите всі клавіатури, окрім однієї, тому немає на що більше переходити, сповіщення може зникнути.


1
На жаль, це правда. Єдиний спосіб його відключити - це запустити користувальницький ICS ROM, який має можливість відключити його (декілька робити).
dymmeh

4
Ха це свого роду кульга. Я думаю, я маю свою відповідь тоді.
rushinge

3
Я не впевнений щодо запасів ICS, але в CyanogenMod 9 є перемикач, який дозволяє приховати це повідомлення. Я опублікую це як окрему відповідь.
Чах

3
Я використовую альтернативну клавіатуру і не можу вимкнути типовий режим. Це означає, що у мене є два способи введення. Таким чином, я не можу позбутися сповіщення. Відстій ...
Сергій Белозоров

1
@LiamW: Неможливо відключити його на моєму Samsung S III. У полі "Мова та введення" (у Налаштуваннях) прапорець встановлено та відмінено. Мій телефон не вкорінений.
Сергій Белозеров

22

Я не впевнений у складі ICS акцій, але в CyanogenMod 9 та 10.2 ви можете відключити це повідомлення, перейшовши в "Налаштування -> Мова та введення" та знявши опцію "Сповіщення про вибір" трохи нижче списку клавіатур.


Я використовую CM 11 і більше не маю такої опції :(
Бен

1
@Ben CM 11 все ще триває. Більшість функцій CM 10.2 наразі переносяться вперед, і з часом вони повинні з’явитися знову. Дайте трохи часу.
Чах

Я підтверджую, що CM11 зараз має цей варіант, а також більшість ПЗУ, що базуються на ньому.
killogre

1
Цей варіант також присутній в Paranoid Android (4.6 BETA 1)
Rudey

13

Перейдіть до мовних налаштувань і вимкніть (зніміть) прапорець усіх інших клавіатур, крім тієї, яку ви хочете використовувати. перейдіть до налаштувань програм, знайдіть вкладку «все», знайдіть інші клавіатури запасів та відключіть їх. перезапустити. працював на мене.


Це безумовно слід позначити як правильну відповідь, ІМО. На моєму складі ICS GNexus я зробив це (залишаючи увімкнено функцію голосової клавіатури Google), і як тільки я перезапустив, значок більше не з’являється. Нарешті!
Davek804

Лише зауважте, це, здається, не працює з JB 4.2. : /
Cᴏʀʏ

Здається, це працює чудово на моєму Google Nexus 4 під керуванням Android 4.4.4.
Амаль Муралі

7

Це особливість в ICS і вище. Його мета - спростити перемикання методів введення.

Він з’являється, лише якщо у вас увімкнено більше одного IME. Сумно в тому, що якщо ви не використовуєте клавіатуру, то це завжди з’явиться.

Якщо ви хочете позбутися від цього, просто зайдіть

Settings -> Apps -> All (tab) 

і знайти типові клавіатури. Відкрийте запис і виберіть відключити.


Як називається "клавіатура за замовчуванням"?
Стів Беннетт

Google Keyboard - це назва пристроїв Nexus, наприклад.
Андраш

5

Так, це стандартна поведінка в ICS. Це з'являється, якщо у вас на сторінці налаштувань клавіатури та мови ICS вибрано більше однієї клавіатури, що завжди має місце, якщо ви використовуєте сторонню клавіатуру. Деякі користувацькі диски (зокрема CM9 та AOKP) дозволяють вимкнути її в додаткових налаштуваннях.


2

На пристроях Xperia ви можете відключити це, відключивши опцію "Розумна клавіатура" в
Settings->Xperia->Smart Keyboard.


Неможливо знайти це на моєму Z5 Compact.
sivabudh


1
  1. Для цього вам НЕ потрібно вкорінюватися. Функція «Вимкнути» є частиною Android, додаток не видаляє. Вимкнути також можна використовувати для вимкнення програм з розширенням програмного забезпечення, якщо ваші кричущі про вкорінення, щоб позбутися від них. Однак це зовсім не зупиняє роботу програми, тому переконайтеся, що вона не використовується та не підключена до жодного із додатків, якими ви користуєтесь. На відміну від використання root та Titanium Backup для видалення чи «заморожування» програми, відключення не убереже вас від можливості приймати будь-які оновлення. Коли перевірка оновлення додаток все ще буде, просто вимкнено

  2. Налаштування системи -> Мова та введення Перейдіть до розділу Клавіатура та методи введення та зніміть прапорець, окрім клавіатури, яку ви плануєте використовувати, включаючи "голосовий набір Google" та "Мото китайський ввід" (для мене це означає, що за допомогою Swiftkey натисніть прапорець) . якщо перевірити лише одну, слід припинити сповіщення. Однак у Bionic є два способи введення, на яких галочка заблокована, тому ви не можете зняти їх з поля: клавіатура запасу та Swype. Ці два - це те, що стримувало б нерозумне повідомлення. Тому потрібно вимкнути речі вручну в додатках.

  3. Налаштування системи -> Програми -> Усі -> Клавіатура Android (AOSP) -> Відключити -> ОК Налаштування системи -> Програми -> Усі -> Шейп -> Відключити -> ОК Я знаю, що вимкнення цих функцій не має мішатися з будь-якими іншими програмами на вашому телефоні, якщо у вас інша клавіатура встановлена ​​на ринку, тому не хвилюйтеся з приводу повідомлення, яке з’являється, коли ви натиснете «Вимкнути». Якщо ви турбуєтесь про це. .. тоді вам доведеться жити з повідомленням. Якщо щось в дорозі викликає у вас проблеми, і ви думаєте, що це все, тоді просто поверніться до додатків -> all, прокрутіть увесь шлях вниз і натисніть "Enable", потім перезавантажте і вам слід добре піти. Якщо ви використовуєте одну з цих двох замість сторонньої клавіатури, я впевнений, що ви можете просто відключити іншу і отримати повідомлення про те, щоб піти.

  4. Вимкніть живлення та перезавантажте пристрій.

  5. Відкрийте текстові повідомлення і перевірте, що при виборі поля введення A) ви не отримаєте сповіщення та B) про те, що клавіатура відображається взагалі: icon_eek: Якщо у вас клавіатура зовсім не панікує, є ще один крок. Якщо ви все-таки отримаєте сповіщення, поверніться до першого кроку та переконайтесь, що інші клавіатури не встановлені. Нямецкімі мовамі

  6. Налаштування системи -> Мова та введення -> За замовчуванням -> Виберіть клавіатуру (для мене це Swiftkey) Ваша обрана клавіатура повинна бути єдиним варіантом у цьому списку, виберіть її та перейдіть на тест, щоб переконатися, що все працює правильно .

Джерело


-2

Перейдіть у Налаштування> Мова та введення та зніміть прапорець Введення Google Voice.


-3

Якщо все інше не вдається, просто вимкніть пошук акцій Google (який автоматично повторно активує голосовий набір Google і, отже, "виберіть спосіб введення") та скористайтеся пошуком Google із завантаженого додатка. Yahoo або Bing також можуть бути замінниками пошукових систем.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.