Як перенести годинник назад вправо в Android Pie?


27

Щойно я встановив Android Pie і годинник перемістився праворуч від рядка стану ліворуч. Чи є налаштування перемістити його назад?


Для цього немає налаштувань. Ви повинні мати корінь, щоб змінити його.

Без кореня цей субстрат претендує на це. Я не можу перевірити, чи перебуваю на Oreo forum.xda-developers.com/pixel-2-xl/themes/…
beeshyams

@beeshyams Substratum вимагає кореня. Також будь ласка, не публікуйте відповіді як коментарі.
wjandrea

Відповіді:


4

Це проблема, з якою стикаються багато хто, який перейшов на Android Pie або придбав новий з Android Pie. На щастя, це можна виправити, але вкорінення телефону необхідно. Хтось, кого я знаю, спробував це, і це спрацювало. Нехай це теж допоможе вам, https://www.xda-developers.com/status-bar- clock-tweaks-android-p-root/


1
Додаючи до цього, вам потрібно мати root, як сказано, а також движок теми субстрату ( play.google.com/store/apps/… ) та сам мод для редагування годинника ( forum.xda-developers.com/pixel- 2-xl / теми /… )
JCTechie

1
Будь ласка, зазначте відповідний вміст у своїй відповіді, а не просто пов'язуючи його. Якщо посилання закінчиться в майбутньому, відповідь втратить свою корисність. Спасибі.
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.