Як я можу змусити Android запам'ятати програми за замовчуванням після оновлення?


18

Вибираючи програму за замовчуванням для дії, щоразу, коли додаток оновлюється, що стосується цієї дії, ОС необгрунтовано запитує, яку програму використовувати. Я не можу бути єдиним, хто погіршився цим дефектом.

Особливо це дратує програми, які часто оновлюються та обслуговують декілька намірів.

Ось сценарій:

  1. Користувач встановлює додаток (наприклад, новий веб-браузер-Dolphin)
  2. Користувач виконує наміри (наприклад, натискаючи гіперпосилання з електронного листа)
  3. ОС Android запитує користувача, який додаток використовувати.
  4. Користувач вибирає браузер Dolphin, встановлює прапорець у нижній частині спливаючого вікна з написом "Використовувати як за замовчуванням" та вибирає нову програму веб-браузера.
  5. Android Market встановлює нове оновлення для Dolphin.
  6. Користувач виконує такий самий намір, як і №2 (натискаючи гіперпосилання з електронної пошти)
  7. ОС Android забуває налаштування "використовувати як за замовчуванням", а ОС Android запитує користувача, який додаток використовувати. [Кроки 3-7 повторити безмежну рекламу]

Помилка виникає на етапі 7.

Я надіслав звіт про помилку щодо цієї проблеми. Тим часом чи існує програма, яка працює навколо неї?


3
Я завжди вважав цю поведінку дратівливою, тим більше що я використовую GO Launcher, який оновлюється відносно часто. Мені подобається, що мої програми отримують нові функції та виправлення, але потрібно постійно скидати їх, коли програма за замовчуванням старіє.
Зеке

Відповіді:


8

Ні, ви не можете обійти його, якщо не внесете змін до джерел андроїд і не складете користувальницький ROM. Служба встановлення є основною частиною системи, і її не можна замінювати або змінювати, як можуть це зробити інші програми.

Це за дизайном. Він знову запитає вас, чи є один із оновлених додатків, у якому є інші додатки, які можуть виконувати те саме завдання.

Те ж саме відбувається, якщо встановити новий додаток, який може виконувати завдання іншого додатка. Це тому, що оновлення програми насправді подібно до встановлення "нового" додатка. Немає різниці в тому, що відбувається, коли ви встановите нову програму на свій пристрій або якщо ви оновите наявну програму. Тож якби існував спосіб, щоб він завжди пам’ятав цю опцію, тоді, коли ви встановили абсолютно новий додаток, яке ви хочете використовувати, ви ніколи не отримаєте можливості використовувати його.

Дозволяє використовувати пусковий пристрій як приклад. Ви довго використовуєте GO Launcher, і він встановлений як за замовчуванням. Тоді ви вирішите, що хочете використовувати новий Foo Launcher, тому встановите його. Тепер, коли ви переходите до пускової установки, вас запитують, який пусковий апарат ви хочете використовувати. Якщо ви встановите його на «завжди пам’ятати», вам не буде запропоновано цю опцію, і ви (або, можливо, інші користувачі) вважатимете це поганим досвідом, тому що тепер їм доведеться з’ясувати, як змінити пускову установку на ту, яку щойно встановили .


5
Я розумію, що це задум - для мене погано продуманий дизайн. Я розумію дуже різний випадок використання, який ви представили, коли користувач встановлює нову програму, яка може виконати наміри, які вже може виконувати інша програма. У разі встановлення нового додатка, який виконує наміри, додаток за замовчуванням потрібно запитати ще раз.
glenviewjeff

Це особливо прикро (і потенційно небезпечно), коли, наприклад, ви керуєте автомобілем і використовуєте голосові команди, щоб зателефонувати комусь ... тільки щоб він сидів там, чекаючи, коли ви виберете Skype або Phone за замовчуванням. :(
CodeRedick
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.