Як я можу надсилати файл бездротово без Bluetooth або Wi-Fi мережі в ICS?


24

Я знаю, що однією з нових функцій є WiFi-direct для ICS (зазначено в самому низу сторінки у посиланні). Чи є можливість використовувати цю нову функцію для передачі файлів з одного пристрою ICS на інший?

Це було б корисно, оскільки швидкість Wi-Fi була б більшою, ніж Bluetooth, і вам не потрібно було б підключатися до мережі WiFi або створювати точку доступу.

Samsung Galaxy S II, мабуть, має цю функцію, вбудовану до попередньої ICS (йдіть Samsung!). Чи доступний цей самий метод в ICS? Або є програма для цього?

EDIT: Оскільки зв'язок галактики створений Samsung, і це єдиний пристрій, який зараз працює з ICS, я не впевнений, що цей спільний доступ "WiFi Direct" (за посиланням та відповіддю Райана нижче) вбудований у ваніль ICS ( Зрештою, Samsung мав доступ до WiFi Direct до ICS.

Як такий, я додав тег ванілі, тому я запитую, чи є у вихідному коді ванілі, щоб дозволити користувачам ділитися файлами за допомогою WiFi Direct? Якщо ні, то чи існує програма для цього на ринку? Я хочу знати, як це зробити на всіх телефонах ICS, не обов'язково лише в галактиці.

Відповіді:


23

Android 4.0 впроваджує WiFi Direct до основи Android. він в основному створює adhoc з'єднання між одним пристроєм та іншим за допомогою WiFi, створюючи те, що, напевно, можна вважати точкою доступу. Вам не потрібна точка доступу до Wi-Fi, щоб використовувати WiFi Direct, і якщо ви підключені до Wi-Fi при включенні Wi-Fi прямого, він відключить вас. Ви не можете бути підключені до точки доступу та вмикати прямий wifi.

Хост-пристрій діє як точка доступу до інших пристроїв, до яких можна підключитися, а потім за допомогою інших програм, файлів та інших даних можна ділитися або передаватись на клієнтські пристрої.

Щоб користуватися Wifi Direct, settings -> wireless & networksвам потрібно це ввімкнути. Тоді ви повинні мати можливість "поділитися" через wifi. Це дуже добре працює як обмін Bluetooth, коли інший пристрій повинен бути "готовий прийняти" ваші файли. Ви зможете робити прямий wifi лише на пристроях, які мають явну підтримку Wi-Fi Direct. Android 4.0 - перша версія ОС, яка має вбудовану підтримку Wi-Fi Direct. Samsung Galaxy S II також має підтримку Wi-Fi прямого. Це була додаткова функція, яку Samsung вклала у свою версію Android TouchWiz. Хоча налаштування для нього трохи інші, ніж в Android 4.0, вони в основному працюють однаково.

Є інші пристрої, як-от деякі телевізори Sony, які також мають пряму підтримку Wi-Fi.

Wifi Direct не є конкретним обладнанням, його частина ОС. Якщо пристрій підтримує wifi, він підтримує це. Він є частиною ОС CORE в Android 4.0. Будь-який пристрій, який має Wi-Fi і працює з ICS, з цим буде працювати. Деякі пристрої Samsung (я думаю, лише Galaxy S 2) мають підтримку Wi-Fi Direct, хоча вони не працюють на ICS. Це тому, що компанія Samsung додала підтримку до своєї версії Android.

Хоча Galaxy Nexus виробляється Samsung, він не запускає модифіковану Samsung версію Android. У ньому працює повністю "Google Experience" версія Android. Прямий WiFi, який існує на Samsung Galaxy S II, відрізняється від вбудованого в Android 4.0.

Ось документи з Android SDK, які розповідають про підтримку.

Wi-Fi Direct дозволяє пристроям Android 4.0 (рівень 14 API) або новіших пристроїв з відповідним обладнанням безпосередньо підключатися один до одного через Wi-Fi без проміжної точки доступу. Використовуючи ці API, ви можете виявити та підключитися до інших пристроїв, коли кожен пристрій підтримує Wi-Fi Direct, а потім спілкуватися через швидке з'єднання на відстані, набагато довші, ніж з'єднання Bluetooth. Це корисно для додатків, які обмінюються даними між користувачами, наприклад, багатокористувацька гра чи програма обміну фотографіями.

Ось знімок екрана (знятий із цього відео ), де відображаються прямі налаштування Wi-Fi у кольорі Nook Color CM9. Відео знаходиться в тому місці, де відображається пряма робота Wi-Fi. колір куточка / см9 / wifi прямий

ще один постріл

Ось 2 скріншоти з мого viewonic g-планшета, який працює під керуванням ICS (це не CM9 Кан, це ванільний AOSP android). Перший показує налаштування, другий показує, що я його включив. введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Щоб показати, що WiFi Direct насправді є частиною ядра андроїда, а не лише CM9, ось вихідний код прямих налаштувань WiFi . Це дзеркало github AOSP. Ви також можете порівняти його з джерелом CM9 .


Лише вгору - я відредагував питання, щоб прямо запитати, як передавати файли за допомогою Wi-Fi Direct.
Матвій

1
Я скоригував свою відповідь, щоб сподіватися пояснити, як використовувати Wi-Fi прямий.
Райан Конрад

1
Я не можу знайти нічого, як "Wifi Direct" у налаштуваннях -> бездротові та мережі.
offby1

4
мій планшет не працює на CM9, він працює на VANILLA AOSP android. Але ось ціаногенний код і ось андроїд-код . Вони однакові.
Райан Конрад

2
@RyanConrad Чи є у вас посилання на те, що WiFi Direct не залежить від обладнання? У Nexus S, що працює у ванільній ICS, ця функція не ввімкнена. Motorola Xoom на ванільній ICS також не має такої функції. Код може бути там, але я впевнений, що існує якась апаратна залежність, або всі ICS-пристрої мали б це.
davidbb


1

У вихідному коді є посилання на функцію, але з іншою назвою: WifiP2P. Щойно здійснив пошук у GrepCode і знайшов пакет android.net.wiki.p2p .

Сам Wifi Direct знаходиться в com.example.android.wifidirect , тому я не думаю, що він обов'язково включений у ванільні ОС, це лише приклад того, як використовувати API Wi-Fi P2P. Хтось із більшим досвідом роботи в джерелі Android може краще знати.


він входить в андроїд ванілі. У мене встановлений ICS на моєму видовищному gtablet і спробував його з другом, який має зв’язок галактики. Подібний wifidirect, який ви опублікували, - це приклад коду про те, як інші програми можуть інтегруватися з протоколом для запуску намірів, що є частиною ОС.
Райан Конрад

-3

Для користувачів G-Note Samsung (можливо, також для користувачів SII та SIII) перейдіть у Налаштування, потім у розділі Бездротова мережа та мережі виберіть Більше ..., і там ви побачите параметр.


Питання стосується запасу ICS, і справа не в тому, чи можна вмикати WiFi-Direct, а якщо ви можете використовувати його для спільного використання файлів.
Рагд Хамзе
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.