Яке значення кольорів сили сигналу на екранах використання акумулятора?


24

Екран використання батареї має індикатор "Сила сигналу", який замість синього / чорного, як WiFi, має багато кольорів: зелений, сірий, жовтий. Яке їх значення?


Відповіді:17

Я припускаю, що ви маєте на увазі графік, який ви отримаєте, якщо перейти до Налаштування -> Про телефон -> Використання акумулятора та натисніть на графік вгорі? У мене є лінія сили сигналу, під графіком рівня акумулятора, який містить багато кольорів, на моєму пристрої з написом "Телефонний сигнал".

Графік використання акумулятора
(повний розмір)

Причина в тому, що потужність сигналу може мати великий вплив на термін служби акумулятора. Якщо у вас хороший, сильний сигнал з сусідньої щогли телефону, то ваш телефон буде запускати антену в режимі малої потужності, тоді як, коли у неї поганий, слабкий сигнал, він перетворить свій передавач в режим повної потужності, щоб допомогти стежте за тим, щоб ваше спілкування вийшло. Як крайній приклад, я знаю, що якщо я забуду переключити свій телефон у режим літака, перш ніж помістити його в металеві шафки в моєму спортивному центрі, то я часто повертаюсь до лише чверті або менше заряду акумулятора.

Я не можу знайти офіційне посилання на те, що означають кольори, ця функція була введена в Пряники, але в офіційному посібнику Пряники ледь не згадує графік і цей екран, окрім того, що він не говорить вам про те, що він існує (стор.48 2.3.4 в посібнику, пов'язаному) , з особистого досвіду я знаю, що червоний - поганий / відсутній сигнал, але крім зеленого є хорошим сигналом, я не знаю значення інших кольорів.

Деякі плакати Інтернет-форуму пропонують такі значення для графіка сили сигналу, який, здається, відповідає тому, що я бачу:

Червоний = Немає сигналу даних (або, можливо, взагалі немає сигналу)
Сірий = Ні або мінімальний (2G / EDGE) з'єднання даних
Оливково-зелений = З'єднання 3G / 4G з використанням світлих даних
Яскравий зелений = 3G / 4G велике використання даних (потокове носій тощо) )
Жовтий = Немає єдиної думки щодо того, що це означає, але він, здається, відображається як дуже вузький слайвер, і, як правило, лише тоді, коли зв’язок здається зміною стану (наприклад, від мережі передачі даних до wifi)

Це, мабуть, погоджується з тим, що я бачу на своєму телефоні, що під час роботи Wi-Fi та підключення до точки доступу (тому будь-які дані мають проходити через Wi-Fi, а не через телефонну мережу), у мене тільки сигнал сірого, оливкового або червоного кольору , в той час, коли wifi вимкнено, я отримую зелень.

На панелі стану Android також є індикатор, який зазвичай зелений, але він змінюється жовтим, а потім червоним, коли він надзвичайно низький, графік використання основного акумулятора слідує за цими трьома кольорами з тим, що виглядає як однакові пороги, але це не відповідає t звучить як те, що вас бентежить.


Я сумніваюся, що це 3g / 4g. У мене тут також яскраво-зелений колір на пристрої, обмеженому 2 г;)
Izzy

Я знаю, що це може бути пізньою відповіддю, але я вимикаю "Мобільні дані" протягом ночі, але він все одно показує зелений колір при використанні акумулятора. Як це відбувається?
R4chi7

@ R4chi7 дивіться мою відповідь . Це не має нічого спільного з даними, це лише сила простого сигналу клітини.
Іззі

0
  • Чорний / прозорий : вимкнено живлення

  • Червоний : Телефон намагається знайти сигнал

  • Жовтий : Сила сигналу 0 (хв)

  • Брудно-жовтий : Сила сигналу 1

  • Ще більш брудно-жовтий : Сила сигналу 2

  • Дещо жовтувато-сірий : Сила сигналу 3

  • Зелений : Сила сигналу 4 (макс.)


3
Джерело будь ласка :)
roxan
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.