Чи слід використовувати Tasker або Locale?


16

Що стосується загального виявлення обставин та ініціюючих дій, які переваги / недоліки Tasker та Locale? Який із них найкраще працює в цілях покращення корисності телефону / пристрою?

Категорії, що представляють особливий інтерес (не в конкретному порядку):

  • "Рецепт" влади
  • «Рецепт» простота у створенні
  • Різноманітні обставини, які може виявити кожен додаток
  • Дії та конфігурації, які можна викликати
  • Резервне копіювання налаштувань
  • Конфігурація спільного доступу

Відповіді:


10

Найпростіший спосіб порівняння цих двох додатків:

Місцева вартість коштує дорожче. Але це набагато більш зручно для користувачів. Ви просто налаштовуєте "ситуації" за допомогою тригерів і дій. Тоді ви визначаєте пріоритетність ситуацій. Це воно.

Tasker коштує менше. Але це набагато більш настроюється. Це більше схоже на те, щоб дати мову сценарію. Є TONS варіантів і варіантів, і це може стати дуже заплутаним, якщо ви не знаєте, що робите. Він не створений для середнього користувача.

Я скажу, що все, що може зробити Locale, може зробити і Tasker. Це просто не так швидко і просто налаштувати.

Що стосується резервного копіювання, ви можете створити резервну копію Tasker у файли сценаріїв. У програмі Locale немає вбудованої системи резервного копіювання.

Обидва ці програми можна розширювати, щоб робити практично все, оскільки вони підтримують плагіни. Tasker також підтримує додатки Locale.

Також: особисто я використовую обидва ці програми. Я використовую локаль для налаштування загальних ситуацій (відключайте звуки під час сну, регулюйте яскравість / час очікування екрана під час підключення, мовчіть на роботі тощо), а потім Tasker для ... ну ... завдань! Наприклад, підключивши навушники, я зменшую гучність медіа до 50% (я занадто багато разів випадково звинувачував музику) і відображає меню музичних програм.


1
Чи користується Tasker і умовами, і діями плагінів Locale?
BrianCooksey

6

Я розробник компанії Locale, і хотів переконатися, що найсвіжіша інформація доступна тут:

  • Locale підтримує резервне копіювання та відновлення. Більш детальну інформацію про цю функцію можна знайти на нашому веб-сайті за адресою http://feedback.twofortyfouram.com/forums/5655-locale-feedback/suggestions/74784-backup-settings-?ref=title
  • Ми публікуємо стан підключення навушників та безкоштовну настройку гучності носіїв для програми Locale, що дає можливість Locale регулювати гучність носія на основі підключення / відключення навушників.

Чи підтримує локальну мову "та" умови, як-от "я вдома" і "це неділя"?
шістдесят футів
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.