Отримання "Потрібна автентифікація" при спробі отримати доступ до Play Store


58

За останній тиждень, коли я намагаюся відкрити додаток Play Store / Market на своєму телефоні, програма деякий час думає, а потім відображає це повідомлення про помилку:

Потрібна автентифікація. Потрібно увійти у свій обліковий запис Google.

Але я справді увійшов до свого облікового запису Google, як це спостерігається в інших додатках Google, що працюють на телефоні, і коли я відкриваю меню в додатку Market і натискаю кнопку "Облікові записи".

Я підозрюю, що це може бути пов’язано з тим, що за останні кілька місяців у мене було синхронізовано два різні облікові записи Google із цим пристроєм, і нещодавно я видалив один із них із телефону. Жоден інший додаток Google не мав проблем із видаленням одного облікового запису.

Хтось знає, як я можу вирішити це питання? Я все ще можу встановити додатки, використовуючи ринковий веб-сайт (зараз «Google Play»), але це все ще є великою незручністю. Я також думаю, що я перестав отримувати оновлення.


Ви ввійшли до розмови?
roxan

@roxan Я не знаю, що таке "розмова". Я входив у Google Talk, якщо це так, а також інші програми Google, такі як Gmail та Документи.
Дуб

Так, вибачте, що я мав на увазі це :)
roxan

Я б спробував очистити дані для Market, Talk, Google Framework та всього іншого, що здається потенційно пов'язаним. Якщо це не спрацює, я б сказав, що це одна з тих смішних проблем ринку, які ніхто не знає, як виправити без скидання заводських налаштувань.
Матвій

2
Перейдіть до, Settings -> Applications -> Manage applications -> Allі ви натиснете кнопку "Очистити дані", коли натискаєте додаток. Він видаляє всі дані, які використовує додаток (налаштування тощо), за винятком того, що він зберігається на SD-картці, якщо є щось.
Матвій

Відповіді:


30

Це працювало для мене: System settings > Apps > "All" (tab at top) > Google Play Store

Потім натисніть кнопки, щоб: "Призупинити зупинку" та "Очистити дані"

Вийдіть із налаштувань. Запустіть Play Store. Натисніть у верхньому лівому верхньому куті, відкрийте параметри меню. Перевірте, чи вибрано правильний рахунок.


1
Ці точні кроки спрацювали для мене негайно. Дякую.
MountainX

6

Я зайшов Settings -> Applications -> Manage applications -> All, вибрав у списку додаток Market та натиснув кнопку "Видалити оновлення", яка там з'явилася. Це дало мені стару, але працюючу , версію додатку на ринку. Я сподіваюся, що оновиться в майбутньому і продовжить працювати належним чином.

Дякую Метью, що надихнув мене зазирнути туди.


2
Це не працює!
Хамед Раджабі

Мені довелося скачувати оновлення, перезавантажувати телефон, а потім поновлювати оновлення, і це дозволило мені отримати доступ до програми, яка мала проблему.
Мартін Ліне

5

Вам потрібно видалити всі облікові записи зі свого пристрою та повторно додати їх. Або просто повторно синхронізуйте свої облікові записи google з меню Облікові записи та синхронізація.

Перейдіть у Налаштування> Облікові записи та синхронізація> Клацніть на свій рахунок, а потім видаліть обліковий запис.

Я видалив усі мої облікові записи, які у мене були тоді, сподіваємось, ви не забули свої паролі для свого облікового запису. Після цього я перезапустив пристрій.

Коли мій пристрій увімкнувся, я натиснув свій магазин Google Play, і звідти мене попросили ввійти в свій обліковий запис.


Вам просто потрібно видалити ваш обліковий запис. Клацніть по ньому, і тоді у вас є можливість меню, щоб видалити його.
Аді

2

Це сталося зі мною, коли я змінив пароль свого облікового запису Google. Простий перезапуск телефону зробив для мене трюк. (Android 4.2)


0

Якщо у вас встановлено програму брандмауера, він може бути встановлений занадто суворо. Спробуйте відключити його (або послабити правила). Одного разу я це зробив, намагаючись відкрити Play Store, спливало повідомлення про Access Requested, яке (при натисканні на нього) спонукало мене знову ввести пароль.


-1

Я думаю, що це відбувається, коли ви змінюєте пароль свого облікового запису Google, перегляньте нижче кроки, які були корисними для мене.

  1. Торкніться (торкніться) значка Play Store
  2. Торкніться клавіші меню (клавіша зліва від домашньої клавіші внизу) телефону
  3. Виберіть Налаштування
  4. Виберіть "Фільтрування вмісту" під контролем користувача
  5. Поставте галочку на виборі або виберіть усі, і
  6. Клацніть OK.
  7. Тоді він може запитати ваш новий пароль,
  8. Введіть свій пароль Google, тоді ви можете відкрити Apps (Play Store).
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.