Чи можна вручну фокусувати камеру на телефоні Android?


16

Чи є спосіб вручну фокусувати камеру на моєму Android-телефоні?

Я знаю, що ви можете натиснути, де слід зосередити увагу, але це лише допоміжна автофокусування. Те, що я хочу, - це можливість вручну регулювати фокус.


Змінити фокусну глибину?
Метт

Відповіді:


11

Я не міг знайти спосіб це зробити чи додаток, який би це зробив. Там була пара, яка стверджувала, що має ручне фокусування, але в основному просто зробила те, що ви описали як "сприяння автофокусу".

Я знайшов цю тему в XDA, де деякі люди переглядали код, щоб знайти спосіб додати фокус вручну. З того, що вони знайшли, видно, що це можливо, але хтось повинен це кодувати. Варто слідкувати за цим: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630989


6

Новий API для повного контролю камери на android був доданий до версії Android 5. Google додав такі функції, як iso, ручне фокусування та ін. В Android-льодяник. Я особисто думаю, що використовувати цей новий API, апаратне забезпечення камери повинно підтримувати ці функції, однак я не знайшов жодної посилання, щоб стверджувати це, але для мене є сенс, що апаратне забезпечення повинно робити такі речі.

ви можете використовувати цю програму, щоб перевірити сумісність ручної камери.


Чи є список обладнання, яке підтримує API сумісності ручної камери?
Нуреттін

1

Існує безкоштовна програма для Android, яка дозволяє вручну налаштувати фокус (і більше технічних речей для фотоапаратів) Його називають відкритою камерою, і її можна знайти на playstore. (той, що відмічений харманом) ПРИМІТКА: він працюватиме лише у тому випадку, якщо ваш пристрій підтримує його. (інакше, якщо можливо)

Щоб скористатися ручним фокусом: встановіть, відкрийте налаштування, внизу сторінки увімкніть "використовувати API2 Camera API", потім у режимі камери (готовий до фотографування) натисніть "..." на правій панелі панелі, на другий рядок вниз іконки натисніть на "m" (трохи вище слів "режим фото") (переконайтеся, що ви накрутили верх, ви можете прокрутити вниз у цьому меню). це великий повзунок (над повзунком масштабування), ви можете перетягнути його, щоб фокусувати камеру вручну.

  • хтось, хто має цей додаток деякий час. Прошу.

Відкрити налаштування у відкритій камері чи телефоні?
mLstudent33

0

є додаток під назвою l камера, це не в google play, але ви можете знайти apk в google у будь-якому випадку, я думаю, що це на розробці чи щось таке, але це працює, ви хочете перевірити, чи є у вас телефон льодяник для android, це не мій випадку, це сумно, але ви стежите за цим, сподіваюся, це вам допомогло.


Будь ласка, включіть посилання на додаток, звідки його можна завантажити ..
Gokul NC

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.