Чи можу я поділитися моєю музикою "хмари" Google Play з членом сім'ї?


25

Я завантажив усю нашу музику на "музику в хмарі" від Google. Я можу відтворити його на телефоні Android (Droid X). Я хотів би, щоб моя дружина змогла це добре відтворити на HTC Incredible).

Це дозволено?

Як це зробити?

(Один із способів полягає в тому, щоб вона увійшла як я, але, схоже, це може спричинити проблеми з нами обома, які увійшли в мій обліковий запис).

Відповіді:


14

Будь-яка музика, яку ви купуєте через Google Play Store або завантажуєте через додаток Google Music Manager, прив’язана до того, який обліковий запис Google ви вибрали в додатку в Menu -> Settings -> Google Play account. Починаючи з Android 2.2 (він же Froyo), ви можете додавати кілька облікових записів Google на пристрої Android (телефони, планшети, телевізори Google тощо). Тому, якщо слухавка / планшет ваших родичів підтримує кілька облікових записів Google, ви можете додати свій власний обліковий запис у розділі Settings -> Accounts & syncна їхній пристрою, а потім у налаштуваннях програми Play Музика ви зможете змінити обліковий запис на свій. Тоді музика повинна бути доступною на їх пристрої для передачі / завантаження.


6
Чи не такий варіант надання членам сім'ї / другому повного доступу до облікового запису користувача?
Dror

1
@Dror: Так, але це єдиний спосіб зробити це. Ви не можете ділитися музикою в різних облікових записах.
eldarerathis

12
@Dror Крім того, ви можете створити новий обліковий запис Google спеціально для покупок музики та додати його як до телефонів вашої, так і для дружини. Таким чином, особисті речі, такі як електронна пошта та календарі, можуть залишатися окремими, тоді як музика (а може й книги) також може надходити в спільний обліковий запис. Просто не забудьте переключити акаунти в Play Store, перш ніж купувати музику чи книги.
Чах

8

Використовуючи інструмент завантаження музики Google, ви також можете завантажити всю музику (лише я купую, я вважаю) з будь-якого облікового запису Google Play Music. Потім ви можете переключити акаунти (а ще краще, інший комп'ютер) і завантажити цю музику в інший обліковий запис Google Music.

Це був би процес синхронізації вручну, оскільки інструмент для завантаження не завантажуватиме автоматично придбані пісні.


1
Ви також можете завантажити музику, яку ви завантажили самостійно, але лише до 2 разів, AFAIR.
Ерік

4
Ліміт завантаження 2 застосовується лише у випадку, якщо ви завантажуєте з веб-клієнта, інструмент для завантаження не має цього обмеження. support.google.com/googleplay/bin/…
Брандорф

Чи порушена ця практика ліцензією?
Іларі Каясте

Початкове запитання стосувалося музики, яку користувач завантажив у хмару, незрозуміло, але я б став на загрозу, що нова функція "Автоматичне узгодження" може дещо замутити води. Я б назвав це "
сумнівним

1

@Brandorf - це гарна ідея, і я переглянув це, але ви не можете поділитися одним обліковим записом Google серед багатьох користувачів. Дивіться тут:

https://support.google.com/a/answer/33330?hl=uk

Google Play робить дозволяє спільно використовувати потокову передачу музики , що ви підписалися , хоча теж. AFAIK ви не можете ділитися будь-якою придбаною музикою, будь то придбаною в Google Play чи іншим способом.


1

Ці відповіді здаються застарілими. На моєму досвіді ви тепер МОЖЕТЕ ділитися списками відтворення з усіма, хто є учасником Google Play. Однак, на мій досвід, ці списки відтворення лише працюють з піснями, які можна придбати в Google Play. Музика приватної або колекціонерів, яку я завантажила в Хмару, сама, здається, порушує список відтворення, навіть якщо я зробила список відтворення публічним. Вони можуть бачити список, але коли вони намагаються відтворити, нічого не відбувається.


1

Два телефони, що ввійшли в один обліковий запис, працюють у режимі Play Music. Я тут це налаштував. Єдине обмеження полягає в тому, що лише одна людина може одночасно грати або мати трек у черзі. Очистіть чергу, і інший телефон може почати програвати.


Обмеження одного доступу застосовується і до домашніх пристроїв Google.
Фурманатор

0

Я займався тим же питанням. Бажаючи, щоб моя дружина мала однаковий доступ до моїх майже 4К пісень, не маючи повного доступу до мого основного облікового запису Google. Пам'ятайте, обмін паролем google - це НІ НІ. Навіть з членом сім’ї. Це дає доступ більше, ніж ви можете собі уявити. Історія веб-пошуку, кожна фотографія, яку ви зробили, завантажили чи видалили. Історія веб-пошуку, історія місцеположень та текст, дзвінки, можливість відстежувати вас за допомогою GPS, віддалено все, або стерти, заблокувати, або повністю стерти .... і це лише ваш телефон. Комп'ютер, планшет, навіть відслідковуйте те, що ви робили на комп'ютері друзів, навіть якщо ви знаходитесь з іншого боку. Якщо ви ввійшли в систему, збирається більше даних, ніж ви думаєте. Навіть якщо ти думаєш, що знаєш. І все це доступно. Ви, Google, кожен, хто має вашу електронну адресу та пароль, а тепер (оскільки рік тому прийнято законопроект) уряд. Можливість таємно відстежувати, робити фотографії, відео та записувати аудіо, коли телефон виглядає вимкненим. Якщо батареї не вимкнені, це можливо. Просто дізнавшись вашу електронну адресу, починається масив інформації, що посилається на інформацію особисто про вас. Ви коли-небудь гуглили свої адреси електронної пошти? Страшно. Отже, маючи на увазі, ви не повинні просто входити з цим телефоном, надаючи їй доступ до вашої музики, оскільки ви не можете відокремити все, що перераховане вище. Це так страшно, я навіть не хочу знати власний пароль Google. ЛОЛ. Єдиний спосіб поділитися своєю музичною бібліотекою - це ... вам не слід просто входити з цього телефону, надаючи їй доступ до вашої музики, тому що ви не можете розділити все, що перераховано вище. Це так страшно, я навіть не хочу знати власний пароль Google. ЛОЛ. Єдиний спосіб поділитися своєю музичною бібліотекою - це ... вам не слід просто входити з цього телефону, надаючи їй доступ до вашої музики, тому що ви не можете розділити все, що перераховано вище. Це так страшно, я навіть не хочу знати власний пароль Google. ЛОЛ. Єдиний спосіб поділитися своєю музичною бібліотекою - це ...

A ... Завантажте всю свою музичну бібліотеку, вийдіть із системи, увійдіть до її музики в Google, а потім завантажте цю папку. Примітка. Це буде великий файл. Навіть на блискавці. (Пропонується роздільна здатність HD) І ви можете завантажити музику лише два рази. ВСЕ. одна пісня або все.

B ... Завантажте папку "Музика" (один раз завантажену) на Диск Google. Це функція Google, яку ви МОЖЕТЕ ПОДІЛИТИ в інших облікових записах Google. Будь-який тип файлів. Зображення, музика, документи чи великі, які можуть відкривати лише спеціальні програми. Звідти вона могла вибирати пісні та відтворювати їх по черзі, або завантажувати їх на свій телефон, або DL / UL на свою музику Play.

C ..... Мені дуже подобається варіант спільного використання облікового запису Google. DL / Up завантажте свою музику в НОВИЙ обліковий запис Google і діліться всім вмістом музики, книг та електронних листів. Ви навіть можете вибрати те, що ви хочете поділитися (синхронізувати) на своєму телефоні з цим обліковим записом, надавати доступ до фотографій і що завгодно. Просто пам’ятайте, щоб не використовувати той самий пароль для нового облікового запису. (Це робить всю точку марною)

D ..... Що я вже робив, це завантажувати чи купувати музику в Інтернеті за допомогою мого комп’ютера та завантажувати її в МОЮ програвати музику, зберігаючи музичні файли на моєму жорсткому диску, тому, якщо вона хоче, щоб у мене була якась музика, Я просто входжу в її обліковий запис і завантажую його з того самого джерела, з яким я завантажив свій обліковий запис.

F it ..... Я беру свою музику і завантажую її на власний сервер. Тоді я можу робити свою музику із музикою. Отже, neaaaa (стирчить язик)

Це смердюче, що ви не можете просто ділитися музикою, як ви можете контакти, фотографії або документи. До того, як в Інтернеті домінували масивні сервери, Інтернет був переважно рівним. Отже, маючи на увазі, я підтримую клієнтське програмне забезпечення Torrent та пошукові системи індексів, які об'єднують нас усіх. Пірат Бей і його розробники. . Google Pirate bay Justice для отримання додаткової інформації. Ви не можете написати своє ім'я на всьому. Я заплатив, його моє, і я люблю ділитися. Поки ти "Будь справедливим, коли ти ділишся"


2
Ця відповідь є доволі химерною, і майже половина її питання не має значення. Чудово, що у вас є кілька хороших пропозицій, але спробуйте залишитися на темі. Це веб-сайт із питань запитання, а не форум, тому відповіді мають бути зосередженими та релевантними.
Дан Хулм
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.