Як шукати в Play Store за дозволами?


66

Як вказати, що я не бажаю бачити додатки, для яких потрібен, наприклад, доступ до Інтернету? Або показувати лише додатки, які використовують певний дозвіл?

Конкретний сховище з пошуком на його веб-сторінці? Додаток, який забезпечує пошук у магазині Play?


6
Це дійсно може бути чудовою пропозицією для Google ..
Android Quesito

8
Якщо ви використовуєте веб-інтерфейс Play Store, вам не потрібно намагатися встановити, щоб переглянути дозволи програми - на вкладці на сторінці кожного додатка є вкладка, що їх перераховує. Ви можете заощадити кілька кліків.
Чах

3
AppBrain повинен мати можливість додати цю функцію. Ось запит на функцію . Проголосуйте за це. :)
Потік

@Chahk Я не можу знайти вкладку. Ви не хочете розмістити приклад посилання для цієї вкладки?
Марсель

@Marcel Веб-сайт Play Store нещодавно перероблений Google. На жаль, вони видалили функціонал, про який я говорив. Тепер вам потрібно натиснути кнопку "Встановити", щоб переглянути дозволи.
Чах

Відповіді:


5

ОНОВЛЕННЯ: Наразі функціонує відповідно до переліку магазинів Google Play.

Якщо вам цікаво, я розробив додаток StripSearch для фільтрації списків пошуку за використаними дозволами. Додаток працює, виключаючи результати, які не відповідають вимогам дозволу, визначеним заданим фільтром пошуку (фільтр може виключати, вимагати або ігнорувати певні дозволи). За замовчуванням включено кілька фільтрів, але ви також можете створити свій власний.

Отримайте StripSearch тут: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hasslefixes.stripsearch

Якщо ви хочете побачити демонстрацію його використання, ви можете подивитися тут відео: https://www.youtube.com/watch?v=mynw3rbky5A

StripSearch безкоштовний, не включає рекламу чи шпигунське програмне забезпечення та використовує лише такі дозволи:

 • android.permission.INTERNET (очевидно, потрібно для пошуку в магазині)
 • com.google.android.providers.gsf.permission.READ_GSERVICES (необхідний для отримання ідентифікатора Android Google Android, прив’язаного до вашого телефону та облікового запису)

Дайте спробу!


Умм? Чи не android_idзберігається в /data/data/android.provider.settings/databases/settings.dbбазі даних на пристрої навіть не встановлений GSF? Цікаво, чи потрібен доступ для дійсного дозволу GSF (а не чогось подібного READ_SECURE_SETTINGS). Я вже чув, що GSF якось "перезаписує" цей оригінал android_idпри ініціалізації облікового запису - але чи зберігається він в іншому місці на пристрої? Якщо так, то де?
Izzy

До речі: виглядає круто; Я щойно додав його до AppBrain та до мого списку адонів на ринку ;)
Izzy

Спочатку я також вважав, що, однак, ідентифікатор Android, хоча специфічний для кожного телефону, не є дійсним ідентифікатором для доставки в Google Play. Для доступу до Google Play через ринковий API (саме так працює StripSearch) необхідний ідентифікатор GTalk Android. Цей блог заглиблюється в більш глибокий: blog.codepainters.com/2012/01/17/how-to-obtain-gtalk-android-id Дякуємо, що подивились!
HassleFixes

Дуже дякую! Це прийшло вчасно. Збирався повторно змінити ще один пристрій для використання "без Google" (замість NOGAPPS із BlankStore). Тепер у мене є дійсний android_id для цього :)
Izzy

Підказка: Якщо когось цікавить більш детальна інформація про це додаток, я написав резюме в StripSearch, що допоможе вам знайти програми за дозволом . HassleFixes не робить ніяких клопотів, він виправляє та досить швидко (тобто хороша підтримка :)
Izzy

23

Як це в даний час МОЖЕ бути зроблено

Під час ранкового розпорядження, читаючи свої RSS-канали, я натрапив на огляд у N-Droid , обговорюючи додаток під назвою APEFS . Цей додаток розроблено німецькими студентами (тому його опис у Playstore - німецькою мовою, навіть якщо ви встановите мову англійською). Але для наших ненімецьких читачів тут короткий опис:

В основному, APEFS - це альтернативний передній край Google Playstore. Ви переглядаєте ігровий магазин, як і оригінальний додаток, і шукаєте його. Але коли у списку результатів 1 починає працювати розширений фільтр 2 :

Результати пошуку APEFS Фільтр APEFS

Як другий скріншот показує, ви можете вибрати , які дозволи вашого розшукуваного додатки дозволено мати (прапорець відзначений), і то , що дозвіл має НЕ мати (прапорець знято).

Однак: Хоча це може використовуватися для фільтрації програм із небажаними дозволами (наприклад, показувати лише додатки без дозволу в Інтернеті), ви не можете обмежувати результати зворотним (наприклад, показувати лише програми з дозволу Інтернету). Додаток чітко орієнтований на користувачів, які турбуються про їх конфіденційність / безпеку - і згідно з оглядом (я лише знайшов це пару хвилин тому, тому я ще не міг його перевірити), це робить дуже гарну роботу.


Редагувати:

Як це вже рік тому, і обіцянка на домашній сторінці APEFS ( приведена в перекладі на англійську мову, оскільки в їхній англійській версії немає цього твердження в першому пункті), здається, не буде виконано найближчим часом (додаток все ще в автономному режимі): Будь ласка, розгляньте веб-рішення з моєї іншої відповіді тим часом як альтернативу.


Посилання на магазин Google Play порушено, це оновлений? Ps: якщо так , то вже є підтримка англійської мови ...
Zuul

@Zuul Ні, це неправильно. Посилання Play лише тимчасово розірвано, завдяки "відновленню Play-8" в теперішньому магазині плиток (див. Домашню сторінку APEFS ( GTransed to English)). Очевидно, додаток використовував деякі сайти, які викреслювали;) На жаль, їх англійська сторінка не містить цього повідомлення ...
Izzy

2
@sashoalm дивіться три коментарі у верхній частині вашого. Це стало несумісним із перезапуском PlayStore. На їхньому веб-сайті написано, що вони працюють над оновленням, але це, мабуть, зайняло досить багато часу (воно говорить про це вже з моменту перезапуску). Все-таки не кидай надії!
Izzy

1
4 роки потому, і вони все ще працюють над цим оновленням. Однак @Izzy надихнув мене не здаватися надії ;-)
Спенсер D

2
@Izzy, fyi, StripSearch також порушений, здається. Я не впевнений, чи все ще якимось чином це працює для деяких людей, але для мене це не спрацювало, і я вважаю, що я читав коментарі десь ще про те, що інші користувачі повідомили про це як про порушене. (Можливо, це були рецензії на додаток у Play Store.) Незалежно від цього я застосував ваше рішення, яке працювало чудово. Я не хотів залишати відгуки про це, хоча, просто кажучи: "+1 спасибі;" однак ваша веб-сторінка - це єдиний працюючий пошук / фільтр, який я знайшов. Отже, ви отримали мою позицію та мою вдячність. Ви зробили чудовий внесок у громаду.
Спенсер D

14

З того часу, як було задано це питання, минуло більше двох років. Проте офіційного рішення немає. Незважаючи на свої обіцянки, APEFS (представлений у моїй попередній відповіді понад рік тому) не повернувся. Тому я вирішив створити власне рішення:

Вже майже 4 роки я підтримую списки „Android додатків за призначенням”, тобто групуються за їхніми випадками використання. У березні я почав переміщувати їх на власний сервер . Всі MetaData зберігаються в базі даних на цьому сервері, і, нарешті, я зміг налаштувати пошук за дозволами .

SearchMask
Шукайте маску, щоб знайти "програми за категорією та дозволом" (натисніть зображення для збільшення варіанту)

Тут ви можете вибрати між 1 і 5 категоріями (зауважте, що вибір "батьківської категорії" автоматично включає всі її "дочірні"), плюс один чи більше дозволів. Заздалегідь задані налаштування призначені для пошуку „придатних для дозволу додатків” - тож якщо ви після такого кандидата, ви можете просто надіслати форму, зробивши описані вибір. Це повинно полегшити, наприклад, пошук програми PIM , яка не вимагає дозволу в Інтернеті (зберігати ваші особисті дані на своєму пристрої).

Однак можливе і зворотне: якщо ви, наприклад, хочете дослідити, що добре може зробити для вас NFC, виберіть до 5 категорій, які вас цікавлять, тоді дозвіл NFC, перемкніть папку "Дозволи" на "включити" , і, за бажанням, сортування до „за рейтингом, за убуванням” (щоб отримати найкращі додатки першими).

Якщо ви сумніваєтесь, у правому верхньому куті є маленький значок знака запитання, який дає вам деяку „допомогу в Інтернеті”.

Але це ще не все. Як я пояснив у другому абзаці, програми в моїх списках групуються за їхнім «призначенням», тобто для чого вони потрібні. Тож додатки із порівнянною функціональністю мають з’являтися поруч:

Список додатків
Категорія з деталями програми (джерело: довідкова сторінка (звідси „червоні номери”); натисніть на зображення для збільшення варіанта)

Таким чином, ви можете порівнювати їх не тільки за рейтингом, але і вибрати той, який вимагає менших дозволів (номер у полі; на зображенні вгорі вказано «червоним 6») або, якщо можливо, без жодних занепокоєнь (жодної червоної рамки навколо поля ). Якщо натиснути ім'я програми, ви побачите ще деякі деталі, як показано. І є багато „писанок” (тобто подій MouseOver) - знову ж таки, слід вказати на сторінку довідки.


Повне розкриття інформації: Як спочатку було зазначено, описаний нами сайт був розроблений мною, побудований мною, наповнений мною своїм змістом і надалі підтримується мною. Він доступний на двох мовах (англійська / німецька), без будь-якої оплати (сюди входить: відсутні файли cookie, Flash-файли cookie тощо) тощо. Це питання тут на Android.SE було однією з причин, коли я його задав.

Далі слід пам’ятати про те, що це не охоплює всю „колекцію ігрових магазинів”. На сьогодні в базі даних зафіксовано трохи більше 10 000 додатків (це, мабуть, трохи менше 1% того, що є в Play - якщо ви не рахуєте лайно, підробки та непотрібні програми в Play, то мої записи може охоплювати близько 10% ☺). Я все ж сподіваюся (і думаю), що це вже корисний ресурс, який вам сподобається.


13

Чому зараз   цього зробити не можна

Коли розробник виконує завантаження своєї програми в Google Play, файл маніфесту програми читається в базі даних, звідки здійснюється пошук додатків.

Щоб дозволити пошук програм на основі їх дозволів, потрібно було б отримати доступ до бази даних та збирати дані, що стосуються вузла маніфесту програми <uses-permission>, попередньо прочитаного з файлу AndroidManifest.xml , де розробник оголосив дозволи на його застосування.

Хоча це здається досить простим, API Google не забезпечує засоби для цього:

Суворо, Google Play не фільтрує на основі елементів <uses-permission>.

З Фільтри на Google Play Фільтрування на основі елементів Manifest - <uses-permission> .


Розвиваюча

По суті, Google Play Store використовує файл маніфесту програми, щоб автоматично застосовувати фільтри на основі пристрою користувача, технічних характеристик країни, країни, оператора тощо.

Все це робиться безшумно, без втручання будь-яких параметрів пошуку.

Користувач із Google Play або пошукових систем сторонніх виробників може обмежувати результати після автоматичного відфільтрування від Google, виходячи з особистих уподобань, як-от виключення платних додатків; обмежте результати додатками, сумісними з пристроями користувача, серед інших. Але немає можливості втручатися у фільтри, застосовані Google. Навіть якщо, як-небудь , ми дістанемося до цієї частини, API по суті не підготовлений / розроблений для фільтрації на основі дозволів, як згадувалося вище.


1
Треба сказати, ваш посібник був корисним (див. Мою відповідь тут ): він працює, витягуючи дані програми (включаючи дозволи) через API Playstore, подаючи їх до бази даних та запускаючи пошук проти останнього :)
Izzy

6

Проста відповідь: ви цього не робите. Хоча ви можете сміливо запитати Google. Як сказав користувач Чак, веб-інтерфейс економить вам кілька кліків, але все ще немає можливості фільтрувати результати за вашим запитом.


5

Оборотний шлях полягає в створенні програми Java, яка використовує Android-market-api . В даний час він може шукати додаток на основі "ключових слів або імені пакета". Пошуковий запит може бути побудований для пошуку необхідного дозволу, який шукається. Маленьке домашнє завдання потрібно, але здається корисним.

Завантаживши androidmarketapi-0.6.jar і protobuf-java-2.2.0.jar (звичайно, ви повинні вже встановити JRE), ви можете виконати наступне:

java -jar androidmarketapi-X.Y.jar myemail mypassword myquery

Ви маєте замінити XY на 0,6, оскільки це теперішня версія та замінити облікові дані та запити. Для створення запиту ви можете відвідати цю сторінку.


Який запит отримує програми за дозволом? Я нічого не бачу в цьому.
RR

Я не впевнений у цьому, як шукаю лише за назвою пакета "String query =" pname: <package> ";" і за назвою розробника "String query =" pub: <name> ";" наведені як приклад. Надавши відповідне ключове слово в пошуку (яке потрібно викопати), я сподіваюся, що ви зможете отримати те, що шукаєте.
Нараянан

2

Якщо у вас є навички програмування, ви можете написати власний парсер і використовувати фільтри над ним. Я нічого не міг знайти про API, але ви можете повільно проаналізувати веб-інтерфейс, щоб отримати те, що ви хочете.

Це не найпростіше рішення, але може змусити вас бути впевненими в отриманих результатах.

Чесно кажучи, я б хотів зробити простий приклад в Python, але зараз не маю часу. Можливо, найближчим часом.


1
Ось чого я намагаюся уникати. Завантаження півмільйона веб-сторінок не належить до моїх фа, вихованих забав. 12 ГБ пропускної здатності і 50 Гб необроблених даних, і хто знає, скільки машинних годин. Я можу написати код, якого я просто не вважаю за краще.
RR

1
Купіть сервер, напишіть програму, яка кешує список дозволів та запустіть її, і оновіть кеш для додатків, коли вони отримають нові версії - але лише тоді, коли додаток відповідає запиту на ключові слова користувача (і ви навіть можете загальмувати результати та обмежити себе сторінки, які переглядає користувач.) Потім додайте рекламу, щоб ви могли заплатити за сервер і, можливо, навіть додати кроки "???" та "ПЕРЕФІТ!".
Адріан Панасюк

2
Ми більше не використовуємо сервери?
Адріан Панасюк

... або просто спробуйте поговорити з командою Google, щоб додати цю функцію.
Крайст

1
@Kpa дякую, що ви пов’язали сторінку, яка не має нічого спільного з цим.
RR

1

Пошук з назвою дозволу все ще означає, що він шукає в кращому випадку через опис програми

Наприклад: "ОБЛАДНАННЯ НА МЕРЕЖІ)" -> пошук за цим буде перераховано додатки, які мають цю інформацію, перелічену в їх описах, але це не вдається здійснити пошук на вкладці Дозволи.

Якщо Google дозволить скребкувати інформацію про всі додатки, як я, тоді я міг би надати світові пошукову систему для пошуку додатків через потрібні дозволи :)


1

Жодне із згаданих тут рішень не працює станом на лютий 2018 року.

Тому я створив своє власне просте рішення, яке я задокументую нижче.

TL; DR: використовуйте API AppBrain.

Довга відповідь

 1. Створіть appSearch, наприклад, папку .

 2. Підпишіться на акаунт у AppBrain. Потім перейдіть до панелі приладів . Він запропонує вам увімкнути для розробника опцію для розробника.

 3. Перейдіть на сторінку доступу до API.

 4. Скопіюйте поле аутентифікації, яке виглядає di=xxxx&t=zzzzzі збережіть значення у файл, названий appBrain.jsonу такому форматі:

  {"DI": "xxxx", "TOKEN": "yyyy"}

 5. Тепер завантажте filter.js і збережіть його в тій же папці ("appSearch").

 6. Встановіть Java 8+

 7. Виконайте таку команду:, jjs -scripting filter.js -- keywordде ключовим словом може бути будь-який пошуковий термін.

 8. Ви повинні побачити список із 50 програм, які відповідають вашому пошуковому терміну та відсортовані за кількістю дозволів із посиланням на їхню сторінку магазину відтворення.

  Редагувати: код у filter.jsпорівняно простий і його можна налаштувати відповідно до ваших власних критеріїв, якщо ви знаєте трохи програмування. Я спробую зробити це більш налаштованим у майбутньому.

 9. Вільний рівень дозволяє обмежити кількість запитів на день. Тим не менш, ви зможете робити приблизно 30 пошукових запитів на день, що достатньо для особистого використання.


"Жодне із згаданих тут рішень не працює з лютого 2017 року." Не можу в це повірити. Мій пошук додатків все ще працює, і це навіть лютий 2018 року;) // Дякую за ваш підхід - але це не повністю відповідає питанню. Метою було виключити програми зі списку результатів, якщо вони вимагають певних дозволів - а не лише список, відсортований за кількістю дозволів. А AFAIK "вільний рівень" обмежений 10 запитами на день. Хороша ідея, хоча :)
Izzy

1
oops, відредаговано на feb 2018. Мені подобається ваше рішення, але це кураторний список, який не змінює масштаб. Наприклад, розроблені мною додатки, зрозуміло, не знаходяться у вашому списку, хоча вони вимагають дуже мало дозволів і користуються популярністю. Те filter.js, з чим я пов’язаний, - це приклад коду, який можна налаштувати (хтось, хто знає програмування). Можливо, якщо я отримаю більше часу, я зроблю його більш налаштованим для непрограмістів.
HRJ

Звичайно, незавершеність - це недолік. Але ви завжди можете рекомендувати програми, щоб їх було внесено до списку, Harshad - тут для списків додатків, і тут для репо :) Так як ви подбаєте про те, щоб запитувати якомога менше лімітів, мені буде особливо цікаво, щоб ці програми були перераховані.
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.