Що я можу зробити для управління внутрішньою пам’яттю телефону?


108

Якщо ви не звикли бачити сповіщення про низький рівень внутрішньої пам’яті, що ви робите, щоб внутрішня пам’ять вашого телефону не заповнювалась так швидко?

Меню "Зберігання картки SD та телефону" в налаштуваннях насправді не говорить мені багато іншого, крім того, скільки коштує безкоштовно. І у мене насправді не так багато встановлених програм. Першими 5 моїми програмами для зберігання даних на моєму телефоні є Gmail (18,6 МБ), Twitter (17,5 МБ), Facebook (12,55 МБ), Карти (9,63 МБ) та Swype (6,06 МБ).

Отже, чи є там додатки (окрім звичайних файлових менеджерів, як-от Astro), які допоможуть контролювати внутрішнє зберігання телефону? Чи потрібно щось робити, щоб мінімізувати використання пам’яті телефону?


FWIW, Twitter (який я не використовую) та Seesmic (який я використовую) у сукупності - приблизно 5,3 Мб, а мій Gmail (налаштований для ручної синхронізації) - 2,29 Мб. Це Android 2.2 на Nexus One. Якось ви втрачаєте близько 30 Мб лише в цих двох областях (36,1 МБ проти 7,6 МБ). Крім того, якщо ви перебуваєте у програмі 2.2, подивіться, які з ваших додатків можна перемістити на SD-карту, якщо ви не проти цього зробити.
CommonsWare

Я на 2.2. Я перемістив усі програми, які можу, на SD-карту. Мені доведеться спробувати Seesmic або Twidroyd. Не використовувався, оскільки Twitter випустив офіційний додаток.
кхау

Дивіться тут, як Android обчислює ваш особистий ліміт простору: code.google.com/p/android/isissue/detail?id=4991#c145
OneWorld

Відповіді:


102

Я використовую додаток під назвою DiskUsage, який допомагає візуалізувати, що використовується як у моїй внутрішній пам’яті, так і в SD-картці.

знімок екрана з Google Play


DiskUsage є вражаючим, але він накручений, тому що він не має кореневого доступу і тому не може побачити всередині таємничої папки "Системні дані", яка може бути дуже великою (4 Гб у моєму випадку). В іншому місці є дискусія щодо того, що робити, якщо це стає занадто великим, але я не знайшов нічого остаточного.
Джесс Рідель

12

Більшість перерахованих вами додатків є великими, оскільки вони зберігають дані. Самі програми не такі великі. Я б закликав людей перевіряти великі програми (ви можете сортувати за розмірами в області керування програмами в налаштуваннях). Ймовірно, ви зможете очистити дані та зменшити розмір дуже легко. Більшість даних для цих додатків, зокрема, є електронною поштою та давніми даними, які дійсно не мають бути на вашому телефоні.


2
Заходити в "Керування програмами" та очищати кеш програм може бути дуже корисним, хоча керувати ними слід самому.
але

Так, це було б найпростішим способом перевірити, які додатки використовують більшість даних, якщо ваш телефон має менше програм.
Джассер

Ось порада, якщо ви часто відвідуєте "Керування програмами" та "Зберігання", щоб очистити дані кешу, переглянути використання пам’яті. Я використовував QuickShortCutMaker від sika524, щоб зробити ярлики на робочому столі швидше, щоб швидше дістатися до цих екранів (зробіть додаток через: виберіть Активісти; виберіть Налаштування; Знайдіть записи, що закінчуються * Записи StorageSettingActivity та * ManageApplications; використовуйте опцію "спробувати" та натисніть кнопку "Створити"). У AOS 5.x я виявив, що ці параметри є декількома натисканнями, це економить кілька дотиків. Мені потрібно робити часто очищення, якщо я постійно тримаю спринцювання трохи нижче мінімальної межі 10%.
Скотт R

9

Для кращого контролю пам’яті Gmail в Android ви можете налаштувати кількість днів, які синхронізуються. Контроль знаходиться на місці, яке багато людей не думають шукати; він знаходиться в розділі "Етикетки". Там ви можете налаштувати синхронізацію на певну кількість днів; Я використовую 2 дні. Залежно від щоденного обсягу, можливо, вам знадобиться піти на 1 день або може збільшитись до 10.

Існує також детальний контроль, ви можете зберігати електронні листи зі зірками протягом 4 днів, а все інше - 2 дні.

Вся справа в налаштуванні міток Gmail. Краще подумати, що у вас дійсно немає папки "Вхідні", у вас є електронні листи, позначені "Вхідні".

Сподіваюся, це допоможе! Щойно ви внесете зміни, вони одразу синхронізуються та зменшать ваше сховище. Рекомендую після внесення змін вимкнутись і ввімкнути телефон (подібно до комп’ютера, телефони Android, як-от час від часу, перезавантажуються).


2
Ви знайшли зміни в налаштуваннях, які фактично потребують перезавантаження? Якщо в додатку електронної пошти є якісь, це серйозна помилка; Я б у більшості випадків перезапустив програму (і навіть це помилка роздратування), а не весь телефон, просто застосувати налаштування в програмі електронної пошти. В ідеалі не повинно бути причин перезавантажувати Linux, крім випадків перевстановлення нового ПЗУ; будь-які інші причини - це взагалі помилка.
Лі Лі Райан

Класно! Я не міг побачити цей варіант ......
Джассер

8

Я великий шанувальник APP2SD . Він постачається безпосередньо з порадою, які програми можна перемістити на ваш SD і якщо кеш можна видалити!


1
Ця функціональність вбудована в Пряники.
Джеймс Макмахон

6

Я використовую комбінацію двох додатків, DiskUsage та Link2SD , і вони допомогли мені зберегти використання пам’яті як на Пряників , так і на ICS. Проблеми зі вбудованим засобом управління сховищами Android були:

 1. Він показує лише простір, який використовується для встановлення додатка (не враховує завантаження ресурсів, поширене в іграх)
 2. Розмір, який повідомляється у списку встановлених додатків, не враховує використання кешу (тому вам доведеться відгадати та переглянути деталі підозрюваних програм)

DiskUsage чудово розміщує "ресурси", які, можливо, займають багато місця, і можуть бути навіть залишені після видалення програми, що завантажила їх.

Але якщо у вас встановлено безліч малих та середніх додатків, або якщо ви використовуєте безліч додатків, які залишаються в Інтернеті, Link2SD дозволяє швидко знайти будь-яке неправильне поведінку. Він показує вам список усіх встановлених програм і дозволяє сортувати їх за назвою, датою встановлення, розміром встановлення (опція "apk + dex + lib"), розміром даних, розміром кешу або загальним (встановлення + дані + кеш) розмір.

Список програм Link2SD

Якщо у вас є багато додатків, які показують багато використання кешу, Link2SD також може очистити їх усі одночасно за допомогою параметра "Очистити всі кеші додатків".

Крім того, якщо ви використовуєте пряники, пам’ятайте, що програми, переміщені на SD-карту, зберігають частину себе, яку називають « dex », у внутрішній пам’яті, а розмір цього «dex» варіюється від одного додатка до іншого. За допомогою Link2SD ви можете сортувати за розміром "dex" та швидко знаходити будь-які додатки, які можуть бути занадто великими, щоб не встановлюватись на певні телефони, навіть якщо вони дозволяють перейти на SD (я дивлюся на вас, клієнт Google+). Або навпаки, ви можете сортувати за "apk" або "lib" і перемістити на SD всі програми, які відображаються біля верху (і дозволяють переміщувати).


Так, link2sd збільшує вільний простір всередині пам’яті телефону, але вимагає вкоріненого телефону
Jasser

4

Ви також можете замінити додаток GMail за замовчуванням на поштовий клієнт K9 - головний плюс у тому, що він може працювати з іншими обліковими записами POP3 / IMAP4, а також зберігати сховище для ваших облікових записів електронної пошти на SD-картці - ця опція робить це трохи повільно для першого доступу, але якщо місце у вашій внутрішній пам’яті є преміальним, то це може заощадити місце.

Ви також можете спробувати інших менших клієнтів Twitter, таких як Tweetdeck або Touiteur, або навіть веб-сайт для мобільних пристроїв, наприклад http://m.twitter.com АБО http://m.tweete.net

Це уникне потреби клієнтської програми.

WRT Swype, якщо ви віддаєте перевагу іншим звичайним клавіатурам, на ринку є безліч їх, таких як Better Keyboard / Smart Keyboard і т.д., які значно менших розмірів, але, безумовно, не мають функціональності Swype.


Gmail є дияволом, він має багато нестандартних функцій, без яких я не можу жити, без того, щоб клієнти IMAP4 не завжди могли працювати чисто (наприклад, архіви, мітки, важливі повідомлення тощо).
Лежи Райан

Що ж, є обхідні шляхи - переміщення повідомлення в папку з мітками фактично призначить мітку цьому повідомленню. Крім того, якщо ви "позначте" повідомлення в клієнті IMAP, це означає, що повідомлення в ньому розміщене в Gmail (звичайно, якщо у вас ввімкнено розширені піктограми зірок у лабораторіях, це не допоможе призначити інші значки)
Sparx

2

Re: додаток Twitter. Якщо щось у ньому не змінилося (це пара версій з моменту його використання), він зберігає весь свій кеш у «даних», які ви можете очистити, перейшовши на «керування програмами» в налаштуваннях. Якщо ви очистите всі дані, вам потрібно буде відкрити додаток і знову увійти. Інші додатки, наприклад, TweetDeck, цю інформацію простіше очистити в розділі "кеш", але Twitter не робить це належним чином.


1

Або очистіть свій кеш-пам'ять Dalvik, встановіть користувацький rom (наприклад, ціаноген) або примусьте програми на вашу SD-карту за допомогою програми під назвою "LinkApp2SD" (мені довелося переформатувати свою вкладку через цю, але вона повинна працювати, якщо ви вкорінені. і мати G-сертифікований телефон). Крім того, якщо ви не хочете викорінювати свій телефон, ви можете спробувати очистити дані програми та кеш-пам'ять або навіть видалити додатки, які ви більше не використовуєте. Перегляньте блог мого веб-сайту, щоб знайти цікаві програми та ігри, які можна перемістити.


1

Я використовував раніше згаданий Disk2Usage, щоб подивитися, що їсть мої дані.

Що ви можете зробити, залежить від вашого пристрою.

Якщо у вас є додаткова зовнішня карта SD, крім внутрішньої пам’яті телефону, ви можете періодично переміщувати дані. Наприклад, моя камера фотографує і зберігає їх у внутрішній сховищі. Оскільки мій телефон (Epic 4G Touch) має 8-мегапіксельну камеру, ці зображення можуть бути досить великими, тому я час від часу переміщу всі свої фотографії на SD-карту, коли місця не вистачає.

Я також помітив, що багато програм кешують дані у внутрішній пам'яті. Я бачив додатки для фотографій, які кешують мініатюри, і навіть App Store Amazon кешує весь APK програми для будь-яких додатків, які ви завантажуєте з цього магазину. Це може зайняти багато місця, і його, як правило, безпечно видалити, оскільки, якщо програмі це потрібно, він може повторно завантажити його. Я використовую вищезазначений додаток Disk2Usage, щоб знайти великі каталоги кешу, потім використовую програму керування файлами (наприклад, Solid Explorer ) для видалення цих кешованих файлів.

Сподіваюся, що це допомагає.


1

Я використовував емулятор терміналу для перегляду своїх папок (не вдалося знайти жодного додатку, який би міг заглянути у внутрішні розділи зберігання - / дані тощо "

Зауважте, що для цього вам потрібні дозволи суперпользователя (я вкоренився, тому я просто вписав su)


1

У області керування програмами в налаштуваннях виберіть додатки, які ви не використовуєте. Видаліть ці програми, якщо це можливо, якщо ні, то наступний метод значно зменшить їх розмір. Примушуйте закрити, очистити кеш, очистити дані програми, видалити оновлення, відключити. Це також заважає їм знову рости. Також в android 4.x функція додатків, які записують в sd, порушена, лише сам android, наприклад. через файловий менеджер є такий дозвіл. Крім того, хоча багато додатків вище виглядають чудово, вони займуть трохи місця. Я розміщую повідомлення на Galaxy s5, але багато старих пристроїв не мають 16 Гб місця для зберігання. Однак я б рекомендував хороший додаток для чищення, який виявляє залишки додатків і видаляє їх, і, звичайно, якщо ви вирішите припинити використання такого додатка, ви можете його видалити, він уже виконав його призначення. ВЖЕ ТАКІ переміщуйте пісні0

Щоб зробити це трохи більш сучасним, дозвольте мені додати відсутній фрагмент. Між рядками ви вже могли прочитати, що багато попередньо встановлених додатків дуже голодні, навіть якщо вони вам не потрібні. Вони отримують оновлення, що знову забирає "простір користувача". Тож ось крок, який ви можете виконати:

 1. Перейдіть до налаштувань ›Програми
 2. Переконайтеся, що ви вибрали вкладку "Усі додатки" (на деяких пристроях: зі спадного меню виберіть "Усі програми")
 3. Тепер перейдіть до додатків, які ви не встановили самостійно. Для кожного з них, який ви ніколи не використовували і не плануєте використовувати (немає паніки, якщо згодом передумаєте, кроки можна змінити):
  1. Торкніться їх вводу
  2. Торкніться опції "Призупинити зупинку" (якщо її немає в сірому кольорі), щоб переконатися, що додаток більше не працює
  3. Торкніться кнопок, щоб "очистити кеш" та "видалити дані"
  4. Якщо ви бачите кнопку з написом "Видалити оновлення", натисніть її. Потім він буде повторно маркований на…
  5. Натисніть кнопку «Вимкнути». Перегляньте нашу тегу-вікі ознайомитись із цим питанням.

Що ви досягли таким чином:

 • Ви звільнили простір, який використовують дані додатків
 • Ви звільнили простір, спожитий їх оновленнями
 • відключивши їх, ви переконалися, що вони не генерують нових даних, а також не отримують оновлення

Якщо в будь-який час у майбутньому ви хочете повернути один із цих додатків: Перейдіть туди ж. Ви більше не побачите там кнопки "Вимкнути": Aftger ви натиснули, що під час вищезгаданого процесу ви помітите, що зараз лабораторія "Увімкнути". Натисніть це. Додаток буде знову ввімкнено та доступно, і його оновлення також почнуть надходити знову.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.