Доступ до файлової системи пристрою Android через Bluetooth або Wi-Fi


17

Я шукаю спосіб бездротового доступу до файлової системи Android-пристрою (Nexus S), оскільки його USB-порт став непридатним ні до чого, крім зарядки. В ідеалі, я хотів би той самий функціонал, який пропонується, підключивши телефон до ПК за допомогою USB-кабелю.

Відповіді:


7

Через Wi-Fi
Встановіть невеликий додаток SwiFTP FTP-сервер . (початкове посилання 'мертвий' - 2012-09-22, див. замість 'http://ppareit.github.com/swiftp/') Просто встановіть ім’я користувача та пароль. Після натискання Startкнопки ваш пристрій стане FTP-сервером, і додаток надасть вам URL-адресу (зручно, якщо ви не знаєте формат IP та FTP-пристрою пристрою). На ПК ви можете використовувати будь-яке програмне забезпечення клієнта FTP для доступу до файлової системи пристрою. Windows Explorer також працює. Ви також можете створити мережевий диск у комп’ютері. Наприклад, ви можете відвідати це в адресному рядку Провідника Windows:

ftp://192.168.1.10:2121/

Ось 192.168.1.10IP-пристрій Android і 2121порт, на якому працює FTP-сервер (ви також можете налаштувати порт у додатку). Відвідавши його, ви запитаєте ім’я користувача та пароль. Введіть, що ви вказали в додатку. Готово!

Додаток не надасть вам URL-адреси, якщо пристрій не підключено до ПК за допомогою зовнішнього маршрутизатора Wi-Fi, але він працює і в цій ситуації. Якщо ви зробили пристрій Wi-Fi Hotspot і підключили ПК до спеціальної мережі, тоді вам доведеться знайти IP-адресу пристрою самостійно ( ipconfig /allкоманда в порядку Windows). Це дійсно працює до тих пір, поки у вас IP-пристрій (я його протестував сам). Просто використовуйте цей IP в URL-адресі FTP і відвідайте його.

Цікава річ: Оскільки FTP є універсальним стандартом, цей метод буде працювати з будь-яким ПК, Mac. Це не відповідає дійсності файлів Samba, AirDroid тощо.

Через Bluetooth
Тут немає потреби в зовнішньому додатку. Якщо програмне забезпечення Bluetooth на ПК підтримує OBEX FTP, це можна зробити безпосередньо. Якщо у вас проблеми з послугами Bluetooth Bluetooth, встановіть додаток Bluetooth File Transfer . Він підтримує OBEX FTP та OPP. Значить, ви можете зробити доступ до двосторонньої файлової системи: пристрій на ПК та ПК на пристрій!


1
Зауважте, що ftp є суто незахищеним протоколом ...
miniBill

@miniBill Введіть FTPS або FTPES, які майже схожі на FTP, але у них є проблеми сумісності. Для більшості домашніх користувачів важливіше робити завдання ... не безпека на повний робочий день. Іноді для передачі конфіденційних даних можна використовувати шифрування файлів тощо (використовуйте BoxCryptor без Інтернету).
Android Quesito

Безпека не що важливо, в локальній мережі. А як щодо громадських точок доступу до Wi-Fi?
miniBill

@miniBill Відповідь також включає рішення на основі MobileAP, які доступні всюди.
Android Quesito

"Передача файлів Bluetooth" від програмного забезпечення середньовічного походження, пов'язаного у цій відповіді, має деякі серйозні недоліки: я виявив, що це не дозволить мені переглядати всю файлову систему, лише одну частину, яку він вирішив за замовчуванням, це означає, що всі мої SD-файли зберігаються ЗМІ були недоступні.
jakebeal

4

Не зовсім "доступ до файлової системи", але ви можете спробувати AirDroid . У нього дійсно приємний файловий менеджер.


2

Є багато способів: ви можете використовувати ADB через Wi-Fi, запустити FTP або SSH-сервер на телефоні або використовувати Dropbox.

Найпростіший у налаштуванні Dropbox, але досить обмежено, які файли можна синхронізувати. Найкращим рішенням буде встановлення FTP / SSH-сервера на телефон, але налаштувати їх може бути складно.


Я не думаю, що будь-яке з них буде працювати через Bluetooth?
kotekzot

2

За допомогою Samba ви можете отримати доступ до файлів, як спільна мережа. Я думаю, що для цього потрібен вкорінений телефон.

Має бути кращим, ніж FTP, і він також повинен бути кращим, ніж USB, оскільки телефон може використовувати карту таким же чином (не потрібен конкретний режим)


2

Samba Filesharing - це чудовий додаток для підключення через Wi-Fi, але він вимагає root. Я його регулярно використовую регулярно. Просто увімкніть wifi, запустіть додаток, і тоді ви можете переглядати SD-карту зі свого ПК.


Як програма вимагає кореневої помилки? До речі, якщо ви прочитаєте опис програми, він скаже, що він потребує корінних вимог.
Логотипи

Так я і зробив! Дур. Виправлено.
Логотипи

Чудово, я видалив свій оригінальний коментар, оскільки це може спричинити лише плутанину зараз ...
Джо


0

Якщо ви просто шукаєте спосіб легкої передачі файлів до та зі свого пристрою бездротовим способом, то замість програми, яка дозволяє безпосередньо отримувати доступ до файлової системи пристрою, ви можете замість цього застосувати додаток для синхронізації файлів.

Наприклад, якщо ви використовуєте Syncthing для синхронізації певних каталогів (музики, зображень, відео) на телефоні до ПК, тоді, коли ви хочете скопіювати або змінити файл на своєму телефоні, ви можете просто оновити його в синхронізованому каталозі на вашому ПК . Цей метод набагато швидший, ніж безпосередньо звернення до файлової системи телефону, оскільки фактична операція копіювання відбувається безшумно у фоновому режимі. Не потрібно, щоб ваш телефон навіть був онлайн в той час; він автоматично синхронізується при наступному підключенні до Wi-Fi. Як додатковий бонус, це рішення також виступає в якості локальної резервної копії всіх ваших фотографій та інших файлів на телефоні.

Я усвідомлюю, що це не зовсім те, про що ви просили, але я відчув, що все одно слід це згадати, оскільки у мене була подібна проблема, і це вирішило для мене.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.