Завантажте файли з Chrome для Android


22

Чи є спосіб завантажити медіа-файли безпосередньо з браузера Chrome? У веб-переглядачі Android я можу довго клацнути посилання та вибрати "Зберегти посилання", щоб досягти цього, але Chrome не пропонує цього варіанту і натомість відкриє медіаплеєр.

Відповіді:


12

У Chrome тримайте палець на посиланні, і ви побачите опцію "Зберегти посилання". Отже, файл (и) буде збережено у папці "Завантаження".

Щоб отримати доступ до неї та (можливо) інших папок у майбутньому, рекомендую завантажити додаток File Management.

Найкращими вважаються ES File Manager та ASTRO File Manager .

Хоча, як правило, ASTRO вважається кращим, у безкоштовній версії є реклама.

Твій вибір!


1
Параметр "Зберегти посилання" не відображається в контекстному меню.
Шиммі

2
Тут знайдено рішення .
Шиммі

8

Клацніть на посилання та закрийте цю вкладку або поверніться, коли вона намагатиметься відтворити цей носій. Перейдіть у свою хронологічну історію з меню і довго натисніть посилання та збережіть його.


Дуже корисно! +1
Spikatrix

2

У Chrome для Android тепер є посилання "збереження" при тривалому натисканні на файли (наприклад, медіа), які при натисканні регулярно відтворюють вміст.

найсмішнішим було те, що я думав, що зберегти посилання скопіювало б URL або створило закладку, а не завантажило файл ... тож текст вашого запитання мені допоміг :)


0

Завантажте додаток під назвою Turbo Download Manager .

Одним натисканням на файл у Chrome, для цього додатка з'являється можливість. Таким чином, він завантажує необхідні файли.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.