Як видалити програми з "усіх завантажених" у Play Store


23

У новому магазині Android Market / Play (3.5.15) вони отримали список "усіх завантажених" програм.

У мене був андроїд телефон уже 2/3 роки, і список величезний, а також додатково сумнівніші додатки, які мали б бути втрачені в ефірі Інтернету, тепер були перевантажені, щоб переслідувати мене.

Чи можна видалити програми звідси?

Спасибі


Лол! абсолютно! : p рада знати, що я не єдиний!
Томас Клейсон

Просто для уточнення: мова йде про додаток Android, а не на веб-сайті Play Store, правда?
ель

Відповіді:


16

Ні, це неможливо. Ринок андроїдів загрожує такими проблемами.

Починаючи з версії 3.9.16, ви, нарешті, тепер можете видалити програми зі вкладки "все" зі списку моїх додатків. Можна навіть вибрати кілька додатків одночасно, натиснувши одну, потім вибравши інші.
Ці програми також видаляються з Веб-сайту.

Джерело: Android Police


1
Принаймні, на моєму планшетному ПК (під керуванням Android 4.1.1, Play Store 3.10.10) він працює, перейшовши до "Мої програми", виберіть "Усі програми" та натисніть на символ видалення поруч із небажаним. Це спливаюче підтвердження, і якщо я схвалюю, воно зникає з обох, додатків Playstore та веб-сайту. Тільки дратівлива річ: Немає вибору, і після кожного видалення він перескакує праворуч до початку списку ...
Izzy

1
Доведеться виправити себе на краще: Звичайно, Річард має рацію з "Довгою пресою"! Таким чином можна навіть жити зі стрибком на старт. Великі великі пальці для цього, тільки що зробили величезну очистку :)
Izzy

@Izzy схоже, що вони змінили поведінку, оскільки я це написав. Дякую за голову!
RR

Я перебуваю на kitkat (Nexus 5), коли я довго тримаю додаток на вкладці "Усі" і випускаю його, він відкриє сторінку видалення відповідної програми. Я не бачу жодного варіанта для мультиселекції
Gopi,

@TechJerk Якщо він відкриє екран для видалення, це означає, що додаток все-таки встановлено. Питання полягає у видаленні додатків, які більше не встановлені на вашому телефоні.
RR

11

Це було залишено як редагування до іншої публікації анонімним користувачем, але має бути власною відповіддю.


Перейдіть у додаток Google Play на своєму мобільному телефоні та перейдіть до Меню -> Мої програми, а потім проведіть пальцем по пункту Усі програми. Видаліть додаток звідти за допомогою кнопки символів праворуч, а додаток також буде видалено зі списку онлайн-магазинів Play.

Щоб видалити кілька додатків одночасно, довго натискайте програму, поки не з’явиться синій верхній рядок; потім натисніть декілька інших програм, і ви зможете видалити всі вибрані програми, натиснувши символ видалення у верхньому правому куті на синій смузі. Це особливо практично, оскільки після вилучення програми ви переходите до верхньої частини списку, а список сортується лише за датою першої установки - принаймні на цей момент.

скріншот


Це для мене нове! Надзвичайно непомітно, однак ... це зайняло мене трохи, перш ніж я побачив невеликий контур кола з рядком поруч із назвою програми праворуч. Я б подумав, що смітник (як на play.google.com/apps ) був би інтуїтивнішим - зовсім осторонь того, щоб зробити його майже невидимим! Світло-сірий на білому ... шееш!
Логотипи

Питання в тому, як її видалити? Утримування елемента, здається, не дає жодного роду контекстного меню.
Пропелер

@ShedoSurashu Будь ласка, дивіться коментар Логотипу та доданий скріншот. (Це в магазині Play 3.9.16.) Я не зовсім впевнений, чому я не можу зробити це з SuperSU.
Матвій

Я використовую 3.5.19, як його оновити?
Пропелер


2

У новій версії Google Play можна видалити кілька записів із списку "Усі".

Довго натисніть на першому додатку, щоб його видалити, і на заголовку з’явиться галочка із галочкою та символом видалення. Торкніться всіх програм, які потрібно видалити, а потім натисніть символ видалення.


Мені не вдалося це зробити на моєму. (Droid 3, Android 2.3.4, Play Store App версії 3.9.16) Можливо, це ICS +?
Ділан Яга

Працює частування на моєму Galaxy Nexus.
але

@DylanYaga Що ви отримуєте, коли довго натискаєте запис у списку?
RR

@RichardBorcsik Він сидить там, нічого не роблячи, знущаючись з мене ... :(
Ділан Яга

Справедливе попередження: я думаю, що це дозволить вам робити це лише з БЕЗКОШТОВНИХ додатків. Щойно ви додасте додаток, який оплачується, символи видалення відпадають у заголовку.
Zooks64

0

Ось трохи більш сучасний опис довідки Google Play :

Якщо ви хочете видалити додаток із показу в службі Мої програми, торкніться значка "X", щоб видалити програми, які не потрібно відображати в категорії "Усі".


0

Станом на 2019-12-07 на Android 9 з магазином 17.8.14, потрібно перейти до "Play store -> мої програми та ігри -> library -> натиснути на символ X поруч із програмою, яку потрібно видалити.

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.