Які є альтернативи для Xposed frame on Pie? Переважно, не запускаючи безпечну мережу?


16

Експоновані розробки були в кінцівці, останнє оновлення - бета-версія, випущена рік тому .

Вболівальники прихильників Xposed вагаються оновити Android, за відсутності підтримки Xposed. Це стосується і останнього Android Pie. Magisk корисний, але не може замінити Xposed для глибоких речей. Ще одна стурбованість - це те, що безпечна мережа спрацьовує, коли Xposed Framework встановлюється через Magisk.

Які доступні альтернативи? Переважно, не запускаючи безпечну мережу?

Примітка :

 1. Це питання, на яке я відповідав, щоб поділитися моїм останнім нальотом після цього після переходу на Pie.

 2. Модератори можуть зробити це вікі Q і A, якщо вони залучають більше оновлень або якщо вони вважають за потрібне.


У драйверах Magisk / EdXposed відбулися зміни, які пояснені у цій відповіді. Дивіться, що android.stackexchange.com/q/218179/131553
beeshyams

Відповіді:


18

Альтернативи Xposed (rovo89):

 • Virtual Xposed - безкореневий Експонований і тому набагато менш здатний. Я далі не досліджував цю причину, але прочитав, що розвиток цього питання зупинився (не підтверджено).

 • Tai-Chi Xposed того ж розробника Virtual Xposed та підтримує Android Pie . Сказав, що буде близьким джерелом, і, ймовірно, буде виплачено модуль за деякі звіти.

 • Виявлений . Це альтернатива, яку я обрав.

Відмова від відповідальності : я не розробник, не прихильний до будь-якого додатка чи модуля.

Це безпечно?

Так

Для пересічного користувача, як я, два фактори допомагають вирішити:

 • Open Source Vs Close Source Edxposed є відкритим кодом. Я не розумію коду і не можу зробити жодного висновку з перегляду коду. Але так, бути відкритим кодом означає, що він підлягає ретельному вивченню людьми, які обізнані, і тому безпечніший (Будь ласка, не затягуйте мене в дискусію з відкритим кодом, а не публікуйте альтернативну відповідь :).

 • Провінція чи довіра додаються

  • Останнє оновлене оновлення rovo89 також закрите (на відміну від більш ранніх версій, які є відкритим кодом). Це близьке джерело не завадило б людям використовувати його виключно на основі репутації розробника.

  • У випадку з Edxposed, моя довіра лежить на Марселі (він же M66B), який розробив декілька модулів / додатків, орієнтованих на конфіденційність, таких як NetGuard , Xprivacy , XprivacyLua та FairEmail . Для мене, коли стійкий захисник конфіденційності, як Marcel, починає розробку за допомогою EdXposed (розробка, завершена редагуванням), це майже суверенна гарантія, незважаючи на деякі попередження про близьке джерело (до речі, ця заява є невірною і про це повідомив користувач Reddit на порталі XDA. Щоб уточнити ще раз , це відкритий код)

Це так добре, як Xposed і чи можу я використовувати всі модулі Xposed?

 • Він не (ще) настільки потужний, як Xposed, тому що на цьому етапі йому не вистачає підтримки для гачків ресурсів, але він може сподіватися.

 • Він все ще знаходиться в бета-стадії, але багато модулів вже працюють. Див. [Оновлений] Список розкритих модулів для Android Pie, що працює з Ed Xposed Framework, для переліку працюючих та непрацюючих модулів, який оновлюється. Візьміть цей список із дрібкою солі - це може означати, що все, що не руйнується, працює частково і повністю працює. Останнє запитання див. Нижче.

 • Для мене XPrivacy Lua працює і працює набагато краще на EdXposed, ніж на бета-версії Xposed на Oreo. Ще один модуль для мене - це Maxlock, який працює чудово. Я хочу лише GravityBox та C3C076, розробник GravityBox розглядає розробку для EdXposed і, ймовірно, інші підходять за цим.

Чи проходить це безпечна мережа?

Так :)

Гаразд, як це встановити?

Перевірте наявність оновлень за відповідними посиланнями нижче, оскільки вони змінюватимуться як бета-версія. Дійсна 12 лютого, і ця відповідь не буде оновлена

Джерело Android 9.0 використовує розкладені рішення, як оновлено

Використовуйте Magisk для того, щоб встановити ці модулі в тому самому порядку (ви не знайдете їх у magisk repo. Завантажте їх та з опції Magisk Downloads натисніть на +, щоб встановити, і вони з'являться як Magisk Modules)

 1. Magisk-riru-core-arm-arm64-v10.zip

 2. Magisk-EdXposed-arm-arm64-v x.x_beta-release.zip

 3. Не перезавантажуйте ще, встановіть XposedInstaller_by_dvdandroid_19_10_18. apk або від XDA

magisk-EdXposed-v0.2.9.8_beta1-release.zip (перевірити наявність оновлень у наступних випусках)

 1. Перезавантажте.

Чи працює він на модифікованому інтерфейсі, як у Samsung, MiUI, Poco тощо?

Традиційно у XPosed завжди виникали проблеми з такими пристроями, але, здається, EdXposed ставав краще. Про проблеми з деякими пристроями повідомляється таким чином YMMV (ознайомтеся з пов’язаним потоком XDA)

Список модулів, які повністю оптимізовані?

Розробникам потрібно було б оновити свої модулі для роботи з Pie AND EdXposed. На сьогодні наступні модулі відповідають цим вимогам

 • XPrivacy Lua

 • Xposed Ed Pro

 • Gravity Box Beta вийшов 8 березня 19 березня.

Примітки

 • Можливо, вам знадобиться кілька перезавантажень.

 • Ігноруйте попередження про інсталятор Xposed, який ще не сумісний ... із SDK 28 ... або вашою архітектурою Android (див. Малюнок нижче) .

 • Ви можете виявити, що інсталятор вимкнено - перевстановіть і перезавантажте для виправлення. Для деяких програмне забезпечення перезавантажується з інсталятора, виправляючи проблему (для встановлення потрібно надати root права).

 • Щоразу, коли інсталятор буде модернізовано, краще, на мій досвід, видалити попередній інсталятор та встановити нову, щоб запобігти нестабільності

 • Ваш пристрій може помітно повільніше реагувати - це ціна, яку потрібно платити, поки речі не стабілізуються.

 • Деякі модулі можуть працювати з більш ранніми версіями Edxposed, а не з пізнішими версіями або навпаки.

 • Підказка Про всяк випадок, коли ви встановите модуль, який закінчується в циклі завантаження або створює якусь іншу проблему, зручно встановити [Tool] [2018.8.1] Magisk Manager для режиму відновлення (мм), щоб ви може відключити або видалити модулі Xposed з Magisk.

Знімки екрана - з моєї ОС MiA1 (Android одна), що працює з останньою Magisk 18.1

IMG: IMG: IMG: IMG:

(Клацніть для збільшення)

З Днем викриття!


Чи є посилання на пристрої Aarch64? Навіть якщо це лише вихідний код, я, певно, міг би створити його сам.
Тайлер Річардсон

@TylerRichardson; Не впевнений. Посилання (як я можу встановити) розміщують вести до GitHub, щоб ви могли там перевірити / підняти запит
beeshyams

Taichi знаходиться на GitHub тут: github.com/taichi-framework/TaiChi
Том Хейл,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.