Надіслати факс безпосередньо на телефон або з нього, не переходячи через веб-сервіс?


26

Чи є спосіб надсилати або отримувати факси безпосередньо з / з телефону без маршрутизації через веб-сервіс?

Бувають випадки, коли мені потрібно було надсилати або отримувати зображення документа, не переходячи через електронну пошту чи сторонні послуги. Це може бути одержувач без опції електронної пошти для документа, який мені потрібно подати (наприклад, певне урядове агентство), або він може містити конфіденційну інформацію, яку я не хочу переглядати через інші руки. Коли я перевірив магазин додатків, усе, що я знайшов, здавалося, передбачає веб-сервіс (я, можливо, міг пропустити його).

З пристроєм, який може робити знімки та здійснювати телефонні дзвінки, здається, природним розширенням можливостей є можливість безпосередньо спілкуватися з факсимільним апаратом.


факс? чому б просто не надіслати електронну пошту чи захоплене зображення веб-сервісу?
клавішниксерфер

За певних обставин факс може бути більш безпечним. Я не хочу, щоб підписи чи особисті дані надходили електронною поштою або третьою стороною. (Я розумію, що додаток або файл SD теж може бути ризиком). І іноді одержувач не робить електронну пошту.
BrianCooksey

3
@Keyboard: Деякі організації (банки, лікарні тощо) все ще працюють лише з факсами, а електронна пошта - це не варіант.
Натан Фелман

3
Ви впевнені, що факс через мобільну мережу справді захищений? Ви надсилаєте незашифровані дані по ефіру, і ви не можете використовувати шифрування, оскільки це порушить будь-яку немодифіковану факсимільну систему. GSM / 3G пропонує лише помірний рівень безпеки, і певний хакер з деякою потужністю процесора може порушити голос і передачу даних GSM / 3G. Передача GSM / 3G проходить незашифровано через ваш мобільний оператор (третя сторона, якій ви можете або не можете довіряти), а оператор приймача, якщо вас турбує конфіденційність / безпека, потрібно шифрування в кінці, наприклад, PGP.
Лежати Райан

2
Електронна пошта не є варіантом для деяких випадків використання, тому прийнятний ризик щодо електронної пошти не має значення для моїх цілей. Можливість надіслати зображення факсу одержувачу - це суть, і я все ризикую, і у мене було більше одного разу, коли я оцінив би програму, яка дозволила мені надіслати її.
BrianCooksey

Відповіді:


2

Як зазначали інші, це не є більш безпечним, ніж електронна пошта. Але так, можливо. (Див. Http://navasgroup.com/attwireless/fax.htm для стародавнього прикладу). Хтось написав додаток, щоб зробити це за допомогою телефону Android? Це неймовірно малоймовірно.


Як і вище - я не переконаний, що для моїх випадків використання (які рідко), що це менш безпечно.
BrianCooksey
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.