Чому додаток Google Authenticator має назву застарілого в Play Store?


Відповіді:


24

Дивиться , як Google випустила нову версію Authenticator (станом на 21 березня 2012 року ) під новою назвою пакета: com.google.android.apps.authenticator2.

Стара версія: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator

Нова версія: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator2

Різні назви пакетів означають, що ви можете встановити їх обидва одночасно, але я гадаю, що Google врешті видалить стару версію з Play Store.

Встановлення Authenticator 2 без видалення Authenticator дозволяє Authenticator 2 імпортувати поточно налаштовані сайти.

Я прочитав кілька публікацій від людей, які стверджують, що Google втратив ключ підпису, і саме тому вони повинні випустити нову програму під новою назвою пакета. Хочу наголосити, що немає доказів, які б підтверджували це твердження. Хоча це правда, що ключі підписання не можуть бути змінені за допомогою оновлень додатків і тому потребують абсолютно нової назви програми / пакета, більш правдоподібним поясненням може бути те, що Google хоче більш інтегрувати Аутентифікатор (наприклад, спільні UID-адреси, дозволи на підпис) з іншими програмами (Дивись нижче).

Додаткова інформація для зацікавлених:

Ключ підпису, який використовується у старій версії Google Authenticator (відбиток пальців SHA1 24:BB:24:C0:5E:47:E0:AE:FA:68:A5:8A:76:61:79:D9:B6:13:A6:00:), також використовується для підпису: Табло, Окуляри, Фінанси, Google Voice, Shopper, Transalte, Chrometophone, Earth, Reader та деякі інші.

Ключ підпису, який використовується в новій версії аутентифікатора Google (відбиток пальця SHA1:) 38:91:8A:45:3D:07:19:93:54:F8:B1:9A:F0:5E:C6:56:2C:ED:57:88, використовується для підпису: Карти Google, Google Play Store, Gmail, Google+, Google Chrome та Google Music.

Оновлення: Google розмістив повідомлення в блозі, де розповідає про нове, а також про процедуру оновлення.


1
Видалено мою відповідь, оскільки ваша зараз охоплює її.
Ділан Яга

2
Після імпорту даних Authenticator пропонує посилання на видалення старішої версії
Jader Dias

+1 для інформації про імпорт поточно налаштованих сайтів, яку додаток не пояснює на своєму веб-сайті.
Дієго Агулло

Я думав, що ви не можете імпортувати дані з інших додатків, якщо вони не використали той самий ключ.
o0 '.

Найпоширенішим способом обміну / імпорту даних між додатками є спільне використання UID, для якого потрібен однаковий ключ підпису в обох додатках. Що Google зробив для подолання цього, це те, що вони написали "службу експорту" у старому додатку аутентифікатора, який може викликати будь-який додаток по телефону. Сервіс перевіряє, чи є у виклику додаток правильним ключем підпису та назвою пакета, а потім надсилає йому список облікових записів. Якщо ім'я ключа або пакета не те, що очікував старий автентифікатор, експорт не завершується.
davidbb
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.