Що робить налаштування конфіденційності голосу?


23

Проаналізувавши налаштування на моєму EVO сьогодні, я помітив, що в налаштуваннях виклику є опція "Конфіденційність голосу". В описі під прапором просто зазначено "Увімкнути розширений режим конфіденційності":

введіть тут опис зображення

Скріншот зроблений з попередньої бета-версії ICS Deck, але я досить позитивний, що це я бачив і в CM7, тому що він здається дуже знайомим. Я також бачив ці настройки на моєму Verizon Galaxy Nexus, який працює як на ICS (акції та CM9), так і на Jelly Bean.

Обидва телефони, на яких я бачив це, були пристроями CDMA - HTC EVO на Sprint та Verizon Galaxy Nexus. Те, що я мало змогла викопати, начебто дозволяє зробити висновок, що вона може бути унікальною для CDMA, але я не можу цього сказати напевно.

Що робить цей параметр? Деякі теорії, які я знайшов на форумах, включають зменшення гучності навушників (тому, можливо, інші не можуть переслухати вашу розмову?) Та додавання додаткового шифрування до з'єднання CDMA, але я не знайшов нічого остаточного.


3
Цей параметр недоступний на моєму пристрої CM7 GSM (Samsung Galaxy S Vibrant). редагувати: Я знайшов одне місце, яке сказало: "Це автоматично переводить ваш голос у Кілгон для передачі" - Я хочу подумати, що це робить це ...
Райан Конрад

Я ніколи не бачив цього на жодному з моїх пристроїв. У вас є телефон CDMA або GSM?
ce4

@ ce4: Обидва телефони, на яких я бачив це, були CDMA. Спочатку був HTC EVO (спринт), тепер у мене є Galaxy Nexus (Verizon).
eldarerathis

Відповіді:


11

Ця особливість CDMA (стандартизована в IS-95) і називається Voice Privacy.

Див. Аналіз конфіденційності голосу IS-95 CDMA від M.Zhang та ін. з 2000 року, безкоштовно скачати тут

Цитування (справжній документ починається з 10.10 в PDF:
Анотація . У цьому документі аналізується голосова конфіденційність стільникової системи IS-95 CDMA. Використовуючи надмірність інформації на каналі трафіку низхідній лінії зв'язку, показано, що підслуховувач може відновити маска конфіденційності голосу після підключення передачі по трафіку каналу низхідній лінії зв'язку протягом однієї секунди. Таким чином, конфіденційність голосу IS-95 CDMA є вразливою при атаках, що стосуються лише шифротексту.

Цьому криптоаналізу зараз 12 років, і вже тоді схема вважалася порушеною . Я думаю, що легко запропонувати просто залишити налаштування відключеним.

Поєднуючи деяку інформацію, отриману з джерела андроїда, я впевнений, що ви просите про це.

Щоб зробити його трохи більш прозорим, ось декілька посилань на джерела:

пакети / програми / Телефон / res / xml / cdma_call_privacy.xml визначає:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<PreferenceScreen xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android"
    xmlns:settings="http://schemas.android.com/apk/res/com.android.phone"
    android:title="@string/additional_cdma_call_settings">

  <com.android.phone.CdmaVoicePrivacyCheckBoxPreference
    android:key="button_voice_privacy_key"
    android:title="@string/voice_privacy"
    android:persistent="false"
    android:summary="@string/voice_privacy_summary"/>
</PreferenceScreen>

пакети / програми / Телефон / res / значення / strings.xml визначає ці рядки:

<string name="voice_privacy">Voice Privacy</string> 
<string name="voice_privacy_summary">Enable enhanced privacy mode</string> 

./hardware/ril/include/telephony/ril.h визначає також:

typedef struct {
  RIL_CallState  state;
[...]
  char      isVoice;  /* nonzero if this is is a voice call */
  char      isVoicePrivacy;   /* nonzero if CDMA voice privacy mode is active */
[...]
} RIL_Call;

Для запису: я склав цю відповідь (найдовша частина полягала в тому, щоб включати та посилатись на всі схоплені речі), поки Райан трохи швидше розміщував повідомлення. Хоча його відповіді не бачив, поки не після поста. :-)
ce4

5
sorry for the dev stuff- Не будь! Якщо ви можете підтримати свою відповідь вихідним кодом Android, то я кажу всіма способами, зробіть це ! Надання резюме "непростого" корисно для непрограмістів, але якщо ви подивитеся на деякі мої повідомлення, я думаю, що ви знайдете, що я точно не проти заглиблюватися в AOSP, щоб знайти відповіді :)
eldarerathis

Вилучено. Дякую за підказку! "Поглиблення в AOSP, щоб знайти відповіді": абсолютно коректно. Ось де лежать остаточні відповіді, це єдиний спосіб бути впевненим (TM) іноді :-)
ce4

1
Використовуйте джерело luke: P
t0mm13b

8

Конфіденційність голосу - це те, що є частиною CDMA. Я знайшов цю статтю, яка трохи розповідає про це у вступі.

Голосова конфіденційність IS-95 CDMA забезпечується за допомогою довгої кодової маски. Довга маска коду не передається жодним каналом, вона будується за допомогою базової станції та мобільної станції. Щоб відновити довгу послідовність коду, підслуховувач може вичерпно шукати 42-бітну довгу кодову маску зі складністю atime O (2 42). Ця атака є життєздатною, але її важко здійснити в реальному часі. Альтернативно, може бути показано, що довгу кодову послідовність можна також відновити, якщо підслуховувач може отримати 42 біти пар простих текстів-шифротекстів. Оскільки багато мобільних станцій передають одночасно по траканалу, і кожна мобільна станція передає лише приблизно 3 хвилини в середньому, досить складно отримати 42 біти повідомлення в простому тексті.

Я також знайшов пару повідомлень , які говорять про те , як Спринт зробив дослідження , які вважають , що це на самому справі не якийсь - або більш безпечним, якщо ваш перехоплювач не має купу грошей , щоб витратити на дешифрування дзвінка.

Власне, конфіденційність голосу на CDMA - це додатковий шар шифрування голосу. Sprint провів кілька незалежних досліджень (я чув, що котирування становлять великі мільйони доларів) і встановив, що CDMA без конфіденційності голосу так само безпечно (якщо тільки у вас немає фінансування на мільйон доларів, щоб перейти на індивідуальний телефонний дзвінок) ...

Іншими словами, вимкніть функцію і не хвилюйтеся з цього приводу.


1
"Іншими словами, вимкніть функцію, і не хвилюйтесь про це." - який недолік залишати його увімкненим?
Ерік

Це принципово порушено. Період. Дослідники «показали, що підслуховувач може відновити маску конфіденційності голосу після підслуховування передачі по трафіку каналу низхідній лінії зв'язку протягом однієї секунди».
ce4

Мені цікаво, що з ЄС приїжджає GSM, чому це в першу чергу?
t0mm13b

Це лише особливість конкуруючого стандарту CDMA, і оскільки це необов’язково, хтось вирішив зробити його також опцією в android. Однак: GSM також принципово порушений. Див. Youtube.com/watch?v=rl5uq7EzVYQ для отримання додаткової інформації.
ce4

7

З книги 3D My HTC EVO :

Торкніться, щоб увімкнути конфіденційність голосу, завдяки чому ваш EVO 3D шифрує ваші телефонні дзвінки. Увімкніть конфіденційність голосу

Що таке конфіденційність голосу?

Якщо ввімкнути конфіденційність голосу, ваш EVO 3D починає шифрувати ваші дзвінки, тому ніхто не може підслуховувати їх. ... Шифруючи телефонні дзвінки між вашим EVO 3d та баштою стільникового зв'язку, ви додаєте додатковий рівень захисту своїх дзвінків на випадок, якщо хтось захоче спробувати прослухати. Щоб ця функція працювала, ваш постачальник послуг мобільного зв’язку повинен підтримувати це, інакше ввімкнути це на вашому EVO 3D, марно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.