Як сказати, чи оновлений телефон


24

Чи є спосіб сказати, чи є телефон Android оригінальним чи оновленим продуктом?


Не вдалося б упаковка відрізнятися?
Саймон

Відповіді:


19

На деяких пристроях так, є спосіб. Я не впевнений, на яких конкретних пристроях це працює, але ви можете спробувати два способи. Найбільш платформенний агностичний спосіб це зробити, як правило, наступний:

  1. Встановіть панель запуску, яка дозволяє створювати ярлики до діяльності. ADW Launcher і Launcher Pro - це безкоштовно, і це дозволяють.
  2. Довго натискайте порожнє місце на головному екрані та виберіть Shortcut->Activity.
  3. Шукайте одне з наступних у списку заходів. Або:

    A. Пакет, названий com.android.hiddenmenuякий ви можете розгорнути, щоб виявити активність RTN АБО. Активність просто названа com.android.RTN(це те, що я маю на своєму Galaxy Nexus, CM9).

  4. Створіть ярлик до активності RTN. Якщо вам надано вибір між декількома, виберіть активність "Перегляд".

  5. Запустіть RTN із ярлика та знайдіть у списку запис "Відновлений стан". Якщо на ньому написано "Так", то це відновлення. Якщо він каже "Ні", то це не так (або воно чомусь не було належним чином зазначено).

введіть тут опис зображення


Менш портативний (залежно від виробника) спосіб це зробити, це відкрити набір номера та ввести код дозвону ##786#, який також переведе вас до RTN, якщо код набирання підтримується. На деяких пристроях він також може працювати *#*#786#*#*. Усі вищезазначені вказівки були узагальнені з цієї публікації в блозі .


Добре, я б ніколи не здогадувався, що є щось подібне.
Матвій

На днях я отримав свій телефон заміни, і стан відновленого стану все ще сказав: Ні, але історія дзвінків, показана вище в цьому меню, показала, що телефон використовується. Тож я зміг сказати, що через це було відновлення. Загалом дуже корисно, дякую!
Нік

2
Ніщо з вищезазначеного не допомогло мені знайти відновлений статус. Я використовував Launcher Pro і навіть шукав IN у більшості файлів, що знаходяться в папці "активність". Потім я спробував набрати ##786#, а потім *#*#786#*#*. Обидва не працювали. Я навіть намагався натиснути надіслати після цих різних номерів, щоб телефон запустив код. Скорочене число вказувало, що номер був недійсним кодом. Більше число говорило, що це неправдиве число. У мене є Samsung Galaxy S3 через AT&T з новим оновленням JB. Будь-які пропозиції вітаються!

@Marian: Як я зазначав, це, на жаль, не дурний метод. Що саме ви маєте на увазі під "пошуком у файлах, знайдених у папці"? Ви дивилися на файли у файловій системі?
eldarerathis

чи роблять статистику щодо кількості дзвінків та скидання часу виклику, якщо скидання заводських налаштувань зроблено або прошивка оновлена?
БДН

-4

Циферблат *#*#4636#*#*. Якщо програма запускається, ваш телефон оригінальний. Він не працює на оновлених телефонах.


1
FYI: додаток, який починається з цього коду, - це програма налаштувань, і цей код відкриває тестувальну діяльність. Що ти тут пропонуєш?
Firelord

1
Чому він не працює на оновлених телефонах (я припускаю, що "оновлений" телефон означає телефон, який раніше використовувався та перезавантажений на заводі перед перепродажем)
Tamoghna Chowdhury
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.