Як я можу перетворити пісні з Google Play Music в мелодії звуку?


21

Чи можна легко використовувати музику з Google Play Music як мелодії дзвінка на моєму телефоні?


Завантажте пісню.
Вибір

3
Напевно, це стосується Як встановити мелодію MP3 в Android (Nexus S) , яка також стосується Google Music.
eldarerathis

Ви можете встановлювати лише пісні, які є на вашій sdcard ... музика з хмари в Google музиці зберігається в базі даних, тому ви не можете отримати доступ до них без використання root та спеціальних додатків (або командного рядка sqllite, якщо ви такий кмітливість)
Дрейк Кларріс

1
Дивно, що не більше людей цікавиться цим питанням.
Мартін Тома

Відповіді:


4

Завантажте пісню і використовуйте щось, як Audacity, щоб відредагувати її. Збережіть у своєму каталозі мелодій дзвінка телефон. Нічого іншого із звичайного не потрібно робити.


1
Вам навіть не потрібно редагувати його за допомогою Audacity, якщо ви не хочете вирізати його на певній частині пісні або зафіксувати. Існує маса способів встановити немодифікований MP3 як мелодію дзвінка (як описано в попередньому запитанні ).
eldarerathis

3

У мене є спосіб зробити це дуже просто і не вимагає завантаження на комп'ютер кожного разу. Я рекомендую спочатку скористатися музичним менеджером з google play, щоб спочатку завантажити наявну музичну колекцію. Інакше будь-яку доріжку, яку ви хочете перетворити на мелодію дзвінка, потрібно придбати спочатку.

На телефоні за допомогою хромового браузера перейдіть до музики.Google.Com. Не дотримуйтесь підказки для завантаження програми, а натисніть кнопку меню у браузері та шукайте опцію "Запити сайт на робочому столі". Музичний магазин повинен завантажувати так, як ви бачите його за комп’ютером. Торкніться поруч із назвою потрібної доріжки, щоб відобразити меню з трьома точками. Якщо у вас є його, завантажте його, інакше купуйте. Тепер, коли ви перейдете до пошуку, це буде в папці для завантаження. Це дійсно просто для зручності, тому вам зовсім не доведеться користуватися комп’ютером.


1
  1. завантажити пісню на інший пристрій

  2. використовуйте makeownringtone.com, щоб вирізати мелодію та завантажити її

  3. перемістити мелодію дзвінка до папки

  4. відкрийте скриньку телефону та експортуйте мелодії дзвінка або папку сповіщень


Чому б ви хотіли, щоб це робилося зовні (сервер), коли це можна здійснити внутрішньо (рідне, всередині пристрою). Плюс це передбачає більше роботи.
HasH_BrowN

Чи можете ви пояснити, як?
grokster

Більшість андроїдів, що продаються сьогодні на ринку, оснащені редактором / виробником мелодії дзвінка, який уже встановлений на запасних ROM. Тож навіть якщо у вас не було доступу до Інтернету, ви все одно можете "спроектувати" власну мелодію дзвінка.
HasH_BrowN

Я думаю, що проблема в тому, що Google Play Music не доступний безпосередньо по телефону.
grokster

Вам не потрібно використовувати Play Music, є інші додатки, які постачаються в комплекті з ROM. Що ти маєш на увазі - безпосередньо недоступний? Ви використовуєте провідник файлів, щоб знайти пісні, а потім імпортуєте їх у додаток для редагування, який має пристрій, і зробіть вашу мелодію. Все локалізовано.
HasH_BrowN

0

Мені дуже подобається додаток Кільця Extended . З їх опису Play Store:

Замінює стандартний інструмент вибору мелодії на новий, що полегшує вибір із встановлених музичних композицій та інших звуків. Просто перейдіть у Налаштування чи налаштування програми для мелодії дзвінка, і вам буде запропоновано використовувати Кільця з розширенням.


1
Додайте посилання на додаток, на який ви посилалися.
HasH_BrowN
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.