Як знайти збережений пароль Wi-Fi?


26

У мене є телефон Android, який підключений до захищеної точки доступу Wi-Fi. Як я можу дізнатися пароль гарячої точки з телефону?


Тим, хто шукає некореневе рішення, див. Отримати пароль WiFi
Firelord

Відповіді:


13

На моєму телефоні облікові дані зберігаються в /data/wifi/bcm_supp.conf. Вам, мабуть, знадобиться корінь, щоб побачити його безпосередньо на телефоні, але adb pullдля отримання файлу ви, можливо, зможете користуватися (потрібен Android SDK) зі свого ПК.

Як зазначається в коментарях, розташування може змінюватися залежно від вашого ПЗУ або пристрою (зокрема, чіпа Wi-Fi; у мене є Broadcom). Перевірте /data/wifi/, /data/etc/wifi/чи є /data/misc/wifi/відповідні конфігураційні файли, якщо ви не знайдете тих, запропонованих eldarerathis чи я.


3
Гм, цікаво. Який тип телефону ви використовуєте банкомат? У мене цього файлу немає, але я ось-ось збирався опублікувати відповідь, в якій сказали шукати /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf. Можливо,
заявник

Ім'я та розташування файлу залежать від пристрою, але воно повинно бути або одним, або іншим.
Лукас Рамаж

9

На пристроях CyanogenMod та, можливо, інших дисках AOSP ви маєте змогу схопити його з /data/misc/wifi/wpa_supplicant.confфайлу. На пристрої без вкорінення я не думаю, що це можливо, оскільки у вас не буде дозволу читати /dataкаталоги, де зберігаються налаштування, а меню Настройки просто відображатиметься, (Unchanged)якщо ви перейдете до конфігурації мережі.

Це те, що я бачу на своєму CM7 EVO (відредаговано ім’я мережі та пароль):

# cd /data/misc/wifi/
# ls
sockets       wpa_supplicant.conf
# more wpa_supplicant.conf
ctrl_interface=eth0
update_config=1

network={
    ssid="SomeWifiNetwork"
    psk="MyPlaintextPassword"
    key_mgmt=WPA-PSK
    priority=1
}
#

Мій телефон укорінений. У мене встановлено додаток "суперпользователь". Але як я можу отримати "adb shell" з кореневим доступом. Я спробував '$ adb shell shell @ android: / $ su Дозвіл відхилено 1 | shell @ android: / $ cd / data shell @ android: / data $ ls opendir fail, Permissions 255 | shell @ android: / data $ su Дозвіл відмовлено 1 | shell @ android: / data $
michael

1
А, це насправді нова настройка в CyanogenMod. Вам потрібно буде скористатись suкореневою оболонкою, але спочатку перевірте Settings->Developer Options(основні налаштування телефону), щоб побачити, що таке налаштування "Root Access". За замовчуванням це "Тільки додатки". Вам потрібно буде переключити його на "Програми та ADB", suщоб працювати з оболонки.
eldarerathis

@michael Я завжди йду adb rootза ним adb shell.
ott--

2

В Android Oreo and Pie (тестовано на OnePlus 6), схоже, файл /data/misc/wifi/WifiConfigStore.xmlзберігає ваші облікові дані Wi-Fi. Я не знаю хорошого аналізатора XML, але файл можна відкрити в текстовому редакторі ( вимагає кореневого доступу ). Знайдіть ім’я Wifi (SSID) та знайдіть рядок, що містить:

<string name="SSID">&quot;YOUR_SAVED_SSID;</string>

В одному з наступних рядків буде вказано пароль. Він би згадувався як "PreSharedKey". Приклад:

<string name="PreSharedKey">&quot;SAVED_PASSWORD;</string>
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.